Skocz do zawartości
Forum

TakaJa


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny mam do was pytanie może pomożecie.. mam 22 lata i byłam już raz w ciąży , mam podejrzenia co do ciąży, nie pamiętam objawów pierwszej ciąży ponieważ pierwsza poronilam ☹. Nie pamiętam objawów pierwszej ciąży ponieważ było to dawno.. Ale mam podejrzenia że jestem teraz ... mój cykl przebiega 28 dni jestem 9 dni przed miesiączka A bolą mnie sutki gdzie nigdy mnie nie bolały sutki ani piersi przed miesiączka od tygodnia jestem rozdrażniona mam wahania nastroju .. bardzo duży apetyt przedewszystkim na kwaśne , zjem coś A po chwili czuje że znowu jestem głodna, ból w podbrzuszu i ból jajnikow ciągle czyje się zmęczona, ból pleców . I z jakiś tydzień temu miałam tak że normalnie funkcjonowałam A za chwilę zrobiło mi się gorąco zawroty głowy i osłabienie przestraszyłem się bo nigdy tak nie miałam nawet przy chorobie normalnej.

Odnośnik do komentarza
Gość Nathaniele

Jestes w 19 dniu cyklu na 28, jeszcze za wcześnie na objawy, jakiejkolwiek. Jeśli jest ciąża to ledwo co po zapłodnieniu, prawdopodobne, że zarodek się jeszcze nawet nie zagniezdzil. Bardziej prawdopodobne, że czekasz na ciążę/obawiasz się jej i umysł płata Ci figla :-) Musisz cierpliwie poczekać, bo na tym etapie żaden test, ani żaden lekarz nie powie Ci nic więcej ponad to, że na razie jest zbyt wcześnie na cokolwiek.
Ps. Mój "skuteczny" cykl starań to był pierwszy, kiedy nie miałam prawie żadnych "objawów". Wcześniej zawsze wydawało mi się, ze tu boli, tam rwie, tu piersi nabrzmiale, tu sluz inny, a potem przychodził okres ;-)

Odnośnik do komentarza

Możesz zrobić test ciążowy. Ja pierwsza ciąże odkryłam w 21 dniu cyklu, spać mi się chciało okropnie. Z tym że ja mam owulacje w 5 do 7 dniu cyklu. Druga ciąża w 26 dniu cyklu. W obu testy były od razu widoczne, grube krechy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...