Skocz do zawartości
Forum

Jak rozpoznać hemoroidy?


Gość pallika

Rekomendowane odpowiedzi

Gość esterka88

Pallika, mogą to być hemoroidy choć niekoniecznie. Wizyta u lekarza powinna odpowiedzieć Ci na pytanie czy to będzie właśnie ta przypadłość. Ja np. w ciąży miałam tylko raz hemoroidy. Zmiana diety i troszkę ćwiczeń pomogły mi sobie z nimi poradzić.

Odnośnik do komentarza
Gość HemoroidyInfoOE

Dzień dobry,
w okresie ciąży, w związku ze stopniowym wzrostem objętości macicy w obrębie jamy brzusznej następuje szereg fizjologicznych zmian, mogących skutkować powstaniem guzków hemoroidalnych. Typowymi objawami są świąd, pieczenie i sączenie, pozostawienie śladów stolca, jasnoczerwone ślady krwi na stolcu i papierze toaletowym lub bieliźnie, a także uczucie niekompletnego wypróżnienia.
Zachęcam do odwiedzenia strony hemoroidy.info.pl oraz przeczytania artykułu na temat hemoroidów w czasie ciąży hemoroidy.info.pl/hemoroidy-w-ciazy/
Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.
_________________
Ekspert hemoroidy.info.pl

Odnośnik do komentarza
Gość HemoroidyInfoOE

Dzień dobry,
Zawsze dobrym pomysłem jest wizyta u lekarza, warto skonsultować dolegliwości, tym bardziej, jeśli trwają one dłuższy czas. Odsyłam również do artykułu hemoroidy.info.pl/nie-zawsze-sa-to-hemoroidy/ z którego może się Pani dowiedzieć, że opisane wyżej objawy nie zawsze muszą świadczyć o chorobie hemoroidalnej.
Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.
__________________
Ekspert hemoroidy.info.pl

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość elka napisał:

A do jakego lekarza trzeba iść i jak wygląda takie badanie? Trzeba się jakoś przygotować?

Wystarczy internista. Przygotować się nie trzeba, ale na pewno trzeba liczyć się z tym, że lekarz będzie chciał obejrzeć. Jak coś to na pewno możesz stosować maść czy czopki. Te Posterisan które polecał ktoś wyżej są dobre. Mnie uratowały jak byłam w ciąży. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...