Skocz do zawartości
Forum

Starania


Gość Kasiulaa123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasiulaa123

Witajcie 1.5 roku staramy się z narzeczonym o dzidziusia niestety bez skutecznie. Na początku listopada robiłam badania na hormony i miałam delikatnie obniżony progesteron gin przepisał mi luteine która miałam brać 10 dni od 15-25dc. Brałam. Nadszedł okres teraz miałam okres 20 listopada trwał 4 dni czyli norma, jestem dziś ok 12/13 dc. I bardzo często pobolewa mnie dół podbrzusza. Czy jest to możliwe że luteina zadziałała? Właśnie jutro mam wizytę i obawiam się że znowu się rozczaruje

Odnośnik do komentarza

Ja z luteiną zaszłam w trzy ciążę. Pierwszą córkę robiliśmy 9 miesięcy. Drugą 6 miesięcy. Teraz jestem w ciąży udało się w 1 cyklu.
Pewnie Cię nie pocieszę. Tylko ja brałam od 16 dnia cyklu żeby jakby co nie zaburzyć owulacji.
Owocnych starań....

Odnośnik do komentarza

....zapomniałam dopisać. Nie dowiesz się czy luteina zadziała. Skoro jesteś w 13dc to być może masz owulację. A luteina nie działa na owulację. Luteina jest po to by wspomóc ciałko żółte, ewentualną ciążę jeśli się zajdzie.

Odnośnik do komentarza
Gość izasailor24

U nas na razie drugi cykl i nic, ale jestem dobrej mysli, cały czas biorę mamadha, ginekolog mi te witaminy polecił i walczę z ogarniczeniem kawy, jestem pozytywni nastawiona ale wiadomo, że się czeka na te dwie kreski, oby ię niedługo udało.

Odnośnik do komentarza

staracie sę dopiero? Chyba lepiej jednak od razu brać coś bardziej kompleksowego, bo nie tylko kwas foliowy jest potrzebny. Mój ginekolog mi zalecił branie mamadha premium i te witamnki bralam w ciąży, potem karmiac piersią, i wszystko przebiegao bezproblemowo

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny a może coś na temat temperatury w pochwie. Ogólnie nie mierzyłam sobie nigdy współczułam z partnerem 9,13,19,29 dnia cyklu w styczniu moje cykle są 31/32. 19 dnia cyklu przy podcieraniu zauważyłam na papierze plamienie brazowate i to tylko dwa razy gdy robiłam siku i się podcieralam. Dziś powinnam dostać miesiączkę i nie dostałam mierzyłam temperaturę 24 dnia cyklu 37.1 25dnia cyklu 37.1 32 dzień cyklu 37.1 33dzien cyklu czyli dziś 37.2 i nie wiem co myśleć czy to ciąża czy tylko ja mam w głowie że chciała bym już być.

Odnośnik do komentarza

Ja starałam się ok pół roku z mężem, wiec nie tak długo, chociaż już byłam momentami mocno zestresowana, ale dziewczyny nie ma co się denerwować w końcu się uda, u mnie pomogła zmiana nawyków żywieniowych i suplementacja mamadha plus, wzmnocnilam organizm i się udało 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...