Skocz do zawartości
Forum

Różowy śluz przed miesiączką


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny cykle mam 31-32 dniowe dziś mam 28 dzień cyklu i zauważyłam u siebie różowy śluz, nie boli mnie brzuch nic sie nie dzieje tylko ten śluz w środku jest. Owulacje miałam 14 dnia cyklu bo byłam na monitoringu u ginekologa w te dni staraliśmy sie z mężem pare razy bo chcemy dzidziusia. Od 22 dnia cyklu do 26 miałam momentami delikatne bóle okresowe. Jak myślicie czy to może być ciąża czy rozwijający sie okres ? Dodaje zdjęcie jak to wyglada jestem ciekawa czy któraś z was tak miała

monthly_2019_11/rozowy-sluz-przed-miesiaczka_80677.jpg

monthly_2019_11/rozowy-sluz-przed-miesiaczka_80678.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Mima
W dniu 12/6/2020 o 7:59 PM, Hank napisał:

Cześć! 🙂
Wiem, że odkopuję stary temat, ale mogłabyś napisać jak to się rozwinęło? Okazało się że to ciąża? Z góry wielkie dzięki za odpowiedź 🙂

Tez jestem ciekawa bo mam identycznie 

Odnośnik do komentarza

Oj, też jestem ciekawa. Też tak mam. Dokładnie tydzień temu, z moim spróbowaliśmy i dziś zauważyłam takie blado różowe plamy trochę z brązem. Nic mnie nie boli. Tylko jakieś 4 dni temu piersi i przestały. Aż nie wiem co myśleć, zwykle boli mnie w krzyżu a jak nie boli, to po pierwszym wydaleniu krwi boli i mam uderzenia gorąca, dziś nic. 

Odnośnik do komentarza

Hej, jestem tydzień po miesiączce, 30ego marca kochałam się z chłopakiem i doszło do wytrysku. Dzisiaj jest 1 kwietnia i właśnie założyłam białe majtki i taką różową wydzieline zauważyłam, poczułam jakbym sie zsikała i było to niekontrolowane. Czy to możliwe że tak szybko jakieś objawy wyszły? Może to oznaczać ciążę? To dopiero 2 dni minęły

Odnośnik do komentarza

Się podpinam pod postem . Mi zostały 3 dni do miesiączki . Dziś zauważyłam takie plamienie jak wyżej u Pani . Czy powinnam się obawiać ?🤔Żadnych innych objawów nie mam . Nic mnie nie boli . Często korzystam z toalety , zapach zapach papierosów jest na tyle .. Wymiotuje zaraz 😐 Nie ma nic na wkładce . Jedynie tylko jak pod cieram się . Za zadym razem nie ma tego . Będąc we 3 ciążach nie miałam takiej sytuacji 🤦 Wydaje mi się do nie pokojace .

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Ula napisał:

Się podpinam pod postem . Mi zostały 3 dni do miesiączki . Dziś zauważyłam takie plamienie jak wyżej u Pani . Czy powinnam się obawiać ?🤔Żadnych innych objawów nie mam . Nic mnie nie boli . Często korzystam z toalety , zapach zapach papierosów jest na tyle .. Wymiotuje zaraz 😐 Nie ma nic na wkładce . Jedynie tylko jak pod cieram się . Za zadym razem nie ma tego . Będąc we 3 ciążach nie miałam takiej sytuacji 🤦 Wydaje mi się do nie pokojace .

Ha. Ciąża zawsze jest możliwa...zwłaszcza gdy się uprawia przytulanie. Myślę że powinnaś zrobić test.

Odnośnik do komentarza

Podepnę się pod zapytanie, tylko, że jestem dziewicą a okres spóźnia mi się jeden dzień. Wczoraj (11 sierpnia) miałam go dostać lecz nic,  dzisiaj ok. godziny 20:30 też właśnie różowe krwawienie, dalej nic. Podpowie mi ktoś?

Odnośnik do komentarza
Gość gość oatrycja666
W dniu 2/8/2020 o 11:00 PM, Gość Gość napisał:

Oj, też jestem ciekawa. Też tak mam. Dokładnie tydzień temu, z moim spróbowaliśmy i dziś zauważyłam takie blado różowe plamy trochę z brązem. Nic mnie nie boli. Tylko jakieś 4 dni temu piersi i przestały. Aż nie wiem co myśleć, zwykle boli mnie w krzyżu a jak nie boli, to po pierwszym wydaleniu krwi boli i mam uderzenia gorąca, dziś nic. 

podpinam się . Staramy się z partnerem o dziecko , miesiączka u mnie jest nieregularna zwykle spóźniał mi się 2 dni , teraz spóźnia mi się 19 dzień. Miałam białe upławy dziś nagle takie jak na zdjęciu zrobiły się . Czy to ciąża ? 

Odnośnik do komentarza
Gość Gosiaczeek

Hej mam pytanie 2 stycznia powinnam mieć @ ale jej nie było po czym dzis zauważyłam ciagnacy śluz taki lekko rozowy co to moze oznaczać ,dodam że 22i  31 grudnia robilam bete hcg bo staramy sie z chlopakiem o dziecko jednak beta wyszła <1.2 dwa razy w odstepie kilku dni . Co moze oznaczac ten śluz ?

Odnośnik do komentarza

Hej Hej dziewczyny! Bardzo się denerwuje , jestem po Monitoringu I Starankach. Cykl co 28dni. Okres powinnam dostać za 4 dni. A dzisiaj podczas siusiania zauważyłam na papierku coś takiego. Boli mnie tylko lewy jajnik bardziej mnie kłuje od paru dni i ból cyrków mam. Czy któraś z was tak miała ? Czy to objaw zagnieżdżenia ? Czy może przes @. Dodam , że nigdy tak nie miałam. 😪

 

Odnośnik do komentarza

Jestem po utracie 1 ciąży. Wiadomo, co miesiąc jest to samo oczekiwanie, a potem rozczarowanie. W 1 ciąży, na kilka dni przed spodziewana miesiączka, miałam objawy identyczne jak normalnie, tzn pobolewanie brzucha, obrzmiałe piersi, uczucie opuchnięcia na całym ciele. I ona nie nadeszła, mimo że w 1 dniu jej winnosci bolał mnie brzuch z skurczami macicy. Ale jej nie było, tydzień po beta wyszła 2600 😃

Minęło teraz kilka mcy a ja jestem na 2 dni przed. Zauważyłam lekkie plamienia, oczywiście opuchnięte ciało, nabrzmiałe piersi, ale trzymajcie kciuki by te plamienia okazały się być tylko zapowiedzią zagnieżdżenia się jajeczka. Jeśli będzie bez mczki dam Wam znać bo te plamienia nigdy się nie pojawialy, a miesiączki są regularnie. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 25/4/2022 o 1:15 PM, Gość Hej napisał:

Jestem po utracie 1 ciąży. Wiadomo, co miesiąc jest to samo oczekiwanie, a potem rozczarowanie. W 1 ciąży, na kilka dni przed spodziewana miesiączka, miałam objawy identyczne jak normalnie, tzn pobolewanie brzucha, obrzmiałe piersi, uczucie opuchnięcia na całym ciele. I ona nie nadeszła, mimo że w 1 dniu jej winnosci bolał mnie brzuch z skurczami macicy. Ale jej nie było, tydzień po beta wyszła 2600 😃

Minęło teraz kilka mcy a ja jestem na 2 dni przed. Zauważyłam lekkie plamienia, oczywiście opuchnięte ciało, nabrzmiałe piersi, ale trzymajcie kciuki by te plamienia okazały się być tylko zapowiedzią zagnieżdżenia się jajeczka. Jeśli będzie bez mczki dam Wam znać bo te plamienia nigdy się nie pojawialy, a miesiączki są regularnie. 

I co Ci wyszło? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...