Skocz do zawartości
Forum

Objawy ciąży


Gość Lenka12

Rekomendowane odpowiedzi

testy drogie nie są do 10zl kupisz
Możesz teraz sprawdzić jak się nic nie zmieni do dnia @ a się nie pojawi ani kreseczka teraz ani @ to 2 kup albo beta. Beta jest droższa ale wykrywa wczesna ciąże
Koleżanka z góry dobrze pisze z tym śluzem takie glutki ciągnące dziwne
U mnie do dziś się utrzymuje a 16t

Odnośnik do komentarza

u mnie pierwszym objawem były ciągłe nudności, kiepsko się czułam i to co wcześniej lubiłam jeść teraz mnie odrzucało, domyśliłam się ze cos jest na rzeczy, od razu sobie witaminy kupiłam,koleżanka która niedawno rodziła poleciła mi mamadha premium, poteem jak już się dostałam do gina to jak najbardziej kazał te witaminy brać

Odnośnik do komentarza
Gość Przyszła mama 123

U mnie oczywiście @ a kilka dni wcześniej małe plamienie i tkliwe piersi ale nie jakoś bardzo i to w sumie tyle. A kiedy robiliście test? Bo tak czytam na różnych forach i niektóre dziewczyny piszą ze np 7-8 tyg nawet bladej kreski nie miały a się okazywało że są w ciazy bo następna @ nie przyszła. Myślicie że to możliwe? Słyszała któraś z was o tykim przypadku?

Odnośnik do komentarza

Ja na samym początku miałam wstręt do niektórych potraw, już na sam widok czy zapach mnie mdlilo, wiec wiedziałam już, ze raczej na pewno jestem w ciąży, ale u nas to były przygotowania wcześniej, zdrowe odżywianie, suplementacja mamadha, poranne i wieczorne spacery, wiec nie byłam jakoś bardzo zaskoczona 😊

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...