Skocz do zawartości
Forum

Pozytywny


Gość Batmanowoo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Batmanowoo

Dziewczyny. Czekam na okres którego spodziewam(spodziewałam) się dziś/jutro. Objawy przed okresowe przebiegały u mnie jak zawsze: ból piersi, depresja 10dni przed, wysyp na twarzy, od wczoraj pobolewa mnie brzuch zupełnie tak jak zawsze na okres i czuję się jakbym zaraz miała go dostać. Niestety coś mnie podkusiło i wykonałam dziś 2 testy paskowe( nie z pierwszego moczu) i oba wyszły pozytywne, blade kreseczki. Dodam że testy kosztowaly mnie niecały funt za 3 paski wiec nie wiem co myśleć o ich jakości. Dodam że w UK na wizytę muszę poczekać tydzień a już jestem cała w nerwach. Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Gość Magdalena230

A starasz się? czy to nerwy że mogłaś wpaść? jeśli się starasz i teraz nic z tego to kup sobie tester owulacji ze śliny, możesz go kupić przez net i będziesz wiedziała kiedy współżyjąc może z większym prawdopodobieństwem dojść do zapłodnienia

Odnośnik do komentarza

Batmanowoo test ciążowy jak każdy inny, wszystkie mają tą samą "skuteczność", różnią się tylko tym, że mają różną czułość na beta hcg tzn. jedne pokazują drugą kreskę od 5 a inne od 25. Jeśli chcesz sprawdzić czy to faktycznie ciążą to jutro do laboratorium na beta hcg, będziesz wiedzieć co i jak i przede wszystkim nie musisz czekać tydzień. Poza tym wiadomo jak w uk, teraz za bardzo nikt nic Ci nie powie bo dla nich to ten czas "przyjmie się albo się nie przyjmie"

https://www.suwaczki.com/tickers/w57vikgnznlu1mdk.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...