Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Monika19990

Ciąża?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Monika19990

Witam. Ost okres mialam 30 października. Mam cylke 25 dni. 9-10 wypadala owulacja. Od kilky dni boli mnie podbrzusze i kluja jajniki. Wczoraj beta hcg 1.20. Czy to nie za wczesniej na takie badanie? Do okresu ok tydzien.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o betę w moich badaniach taka informacja
kobiety (przed menopauzą i nie będące w ciąży) =<1 mlU/ml<br /> Faktycznie troszkę wcześnie, alee no coś już jest ponad normę
Polecam powtórzyć betę za jakiś czas żeby mieć pewność

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też miałam robiona bete jak.podejrzewalam bo miałam plamienia jakiś czas temu i miałam 1.2 więc to wynik w którym raczej nie jesteś w ciąży. Teraz miałam dwa dni po spodziewanej @ i miałam 812 bhcg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przytoczę tu przykład sytuacji dziewczyny z tego forum, która miała bhcg równe 0,2 i jest w ciąży więc szansa jest jak najbardziej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja w dniu spodziewanej miesiączki miałam 4,3. Dwa dni później już 38. Jak nie ma ciazy to beta jest niewykrywalna z tego co mi wiadomo, więc powtórz betę już coś będzie jeśli to ciąża.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość olinnka

Mi spóźniał się okres dwa dni i dopiero wtedy zrobiłam test, który wyszedł pozytywny 🙂 Brałam też witaminy mama dha premium one już w składzie mają i kwas foliowy i kwasy dha, teraz jestem w 8 miesiącu i nadal łykam tylko te witaminki. Czuję się na prawdę bardzo dobrze, comiesięczne wyniki mam zawsze w normie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...