Skocz do zawartości
Forum

Powrót do sportu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie-tatuśkowie!
Ostatnio stwierdziłem, że sylwetką zaczynam coraz bardziej przypominać kobietę w ciąży... no to najwyższa pora zabrać się za jakieś treningi.
Kiedyś ćwiczyłem dość regularnie, ale jak sobie uszkodziłem kolano, to wszystkiego mi się odechciało... Teraz chcę wrócić do sportu, ale w sposób bezpieczny - czy jest coś, na co po blisko 5-letniej przerwie powinienem szczególnie uważać?

Odnośnik do komentarza

Witam,
ja popieram Michała, po malutku, bez pośpiechu bo sam wiele razy się przekonałem, że głowa myśli, że można a ciało mówi "stop" :) a z suplementami się wstrzymaj bo w 90% to placebo. polecam z doświadczenia osobistego i zawodowego, abyście poczytali na temat tlenoterapii w komorze hiperbarycznej. uwierzcie że działa na naprawdę wiele schorzeń i pomaga przy tym schudnąć :) jakby ktoś był w Łodzi to zapraszam do kontaktu - porozmawiamy o szczegółach :)

Odnośnik do komentarza

Ja to od zawsze miałem zamiłowanie do piłki nożnej i nawet po urazie kolana chciałem wrócić do klubu, w którym grałem ale już zdrowie nie pozwoliło. Teraz to jest dużo możliwości na rozwijanie kariery. Nawet szkolenie Chce Zostać oferuje kurs jak zostać dobrym piłkarzem. Kiedyś tego nie było i człowiek sam musiał kombinować. A teraz to nic tylko korzystać

Odnośnik do komentarza
W dniu 30/7/2020 o 10:48 AM, Gość Polek napisał:

Siłownie już otwarte, więc też się zabieram za siebie. Planuję zejść co najmniej 8 kg i trochę wyrzeźbić mięśnie. Jakieś porady?:)

Wypróbuj odżywki białkowe.  Pomagają przy chudnięciu a jednocześnie w rzeźbieniu ciała.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...