Skocz do zawartości
Forum

LIPIEC 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Dziewczyny, u mnie termin końcówka lipca, pierwszy maluch też miał być w lipcu a wyszedł czerwiec. Na razie biorę mamadha premium, mam mega mdłości, podobnie zreszta jak w pierwszej ciązzy, ale lekarz mnie uspokaja ze tak ma być i że to dobry znak. Mało co jem, bo od wszystkiego mnie odrzuca.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny!  Mam termin na 23 lipca to była ciąża bliźniacza ale niestety jeden nie przeżył:( Drugi synus ma się dobrze i rośnie ładnie odpukac! ja natomiast czuje się fatalnie:( mam zawroty głowy skurcze łydek itp a w domku zwawa 3 latke😉 więc trzeba nadążyć😉 Jak się trzymacie Kobitki w tym pandemicznym świecie? Jak się czujecie? Czy któraś też tak źle znosi ciaże jak ja? Pozdrawiam Was serdecznie! 

Odnośnik do komentarza

Hej Emilka 0101! Dzięki za stronkę☺ Bardzo chciałabym  aby do lipca się unormowalo ale obawiam się że szpitale nadal nie będą wpuszczać mężow/partnerów czy kogokolwiek z rodzaca😦 To mnie martwi gdyż przy porodzie córci mąż pomógł mi bardzo dużo. Miała 4500 i 60 cm a w sali byliśmy tylko we dwoje położna zajrzała 2 razy przez cały poród! W tym raz gdy wysłałam po nią męża! Więc teraz boję się że będę bez niego całkiem sama😦 To strasznie stresująca myśl😦 a Ty Emilka pierwsze czy kolejne dziecko powitasz w lipcu?☺ Na którego masz termin? Pozdrawiam serdecznie! 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...