Skocz do zawartości
Forum

Lipcowe mamusie 2020


Gość Karo_85

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny! Czy czujecie, ze jesteście w ciąży ? Czy nie macie jednak żadnych objawów..? Używacie jakiegoś kremu na bolace piersi i kiedy zaczynacie z kremem przeciwko rozstepom? Bo ja sie przyznam, ze juz codziennie sie smaruje, lepiej niech sie skora nawilzy porządnie zanim sie rozciągnie.. Ja tez 5 tydzień , w środę kolejna wizyta u Gino ;)

Odnośnik do komentarza

Mnie bolą piersi no i nie mam okresu, poza tym brak jakichkolwiek objawów . Dopiero wczoraj się dowiedziałam, poprzedni test wykonany około 6 dni temu był negatywny. Wczoraj też z resztą najpierw pokazała się tylko jedna wyraźna kreska a po jakimś czasie dopiero wyszla druga bladziutka. O kremach nie miałam jeszcze czasu pomyśleć. Zastanawiam się kiedy powiedzieć w pracy kierownikowi

Odnośnik do komentarza

Mam pracę biurowa także spokojnie mogę pracować jeśli z ciążą będzie wszystko ok (2 poprzednie przeszłam bezproblemowo tylko teraz jestem już dużo starsza). Z tego co zauważyłam to u mnie w pracy jest "dziwny" zwyczaj kiedy ktoś odchodzi na macierzyńskie to zatrudniają nowa osobę a potem jest problem gdzie przyjąć dziewczynę która wraca z macierzyńskiego.

Odnośnik do komentarza

cześć, jeszcze nie wiem czy będę mogła mówić o sobie lipcówka - przewidywany termin na 17.07, bo cały czas się martwię czy dziecko przetrwa ten tydzień... Od 5 dni leżę na l4 w łóżku z ciążą zagrożoną na luteinie i zaczyna mi "odwalać" :( do gina idę dopiero 12ego. O ciąży wie tylko mój narzeczony. Jest ciężko, ale mimo wszystko jestem dobrej myśli. Można dołączyć do Was na FB?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...