Skocz do zawartości
Forum

Ufacie prawnikom?


mayores

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli sędziom, radcom, prokuratorom, adwokatom i całej reszcie "uprzywilejowanej kasty"?
Bo ja osobiście mam pewne opory - ale wszystko wskazuje na to, ze niedługo będę potrzebowała fachowej pomocy prawnej. Noszę się z zamiarem rozwodu, bo mam już powyżej uszu tego patentowego lenia...
Problem w tym, że on jest z dzianej rodziny i boję się, że po prostu kupi sobie lepszych prawników, niż ja mogę mieć... co teraz?

Odnośnik do komentarza

Doszłam do wniosku, że moją jedyną nadzieją jest znalezienie adwokata z poczuciem misji!
I sądząc po historii z http://www.adwokat-hese.pl/adwokat-radca-prawny/ właśnie Pani Krystyna jest kimś, kto w swojej prawniczej pracy kieruje pewnymi wartościami, a nie tylko pogonią za pieniędzmi.
Znacie kogoś z wyższych sfer, kto miałby podobne podejście do obowiązków?

Odnośnik do komentarza

Pewnie, nie każdy adwokat jest godny zaufania. Ja na szczęście trafiłam na świetnego, profesjonalnego mecenasa, bez którego na pewno bym sobie nie poradziła. W momencie gdy miałam problemy z pracodawcą, bezcenna okazała się pomoc mecenasa  Karola Brysia z Bydgoszczy - https://www.adwokatwbydgoszczy.com.pl/ . Jest to rzetelny, podchodzący do każdej sprawy indywidualnie adwokat, godny zaufania i polecenia. Prowadzi sprawy z zakresu prawa pracy, gospodarczego, spadkowego, cywilnego, rodzinnego.

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie miałam żadnych spraw sądowych wiec trudno powiedzieć czy można im ufać, czy też nie. Jednak teraz szukam informacji, które dotyczą sprawy karnej syna mojej kuzynki. To taki złodziejaszek, któremu nie da się przetłumaczyć, że robi źle i trzeba się chyba skontaktować w jego sprawie z tą kancelarią https://kancelaria-kopko.pl/postepowanie-w-sprawach-karnych-nieletnich-warszawa/ .
 

Odnośnik do komentarza

Trudno ocenić czy można zaufać prawnikowi, zwłaszcza gdy wybieramy go w "ciemno". Dlatego też z własnego doświadczenia wiem, że dobrze skorzystać z usług kogoś, z kogo skorzystali wcześniej np. moi znajomi. W takim przypadku mogę zaproponować https://sawickiwspolnicy.pl/o-nas/ . Sama jeszcze nie miałam okazji skorzystać z ich pomocy, ale słyszałam, że są to prawnicy o wielu specjalizacjach, takich jak prawo karne, prawo restrukturyzacyjne, windykacje oraz wiele innych. Zachęcam do zapoznania się z ich ofertą. 

Odnośnik do komentarza
Gość wiktoriaPass

Na pewno nie może być to decyzja pochopna, bo można się sparzyć. Ja kilka miesięcy przed rozwodem zrobiłam dokładne rozeznanie, trafiłam do prawnika polecanego przez znajomych, którzy też się z nim rozwodzili. łatwo nie było, bo adwkatt małżonka był wredny i mało ugodowy,ale udało się.... 🙂 jestem wolna i się bardzo z tego powodu ciesze.

Odnośnik do komentarza

W Gdańsku-Wrzeszcz przyjmuje mec Mindykowski, do niego warto się zgłosić, jeżeli chodzi o rozwód. Sprawę trzeba powierzyć w sprawdzone ręce, Pan Michał rozwiódł już wiele osób, także doświadczenia nie można mu odmówić. W tej okolicy lepszej kancelarii nie zajdziecie na pewno. U mnie sprawa przebiegła bez komplikacji, ale jak wiadomo różne to bywa.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że pomoc prawników w wielu sprawach jest nieoceniana i koniec końców oszczędza nam dużo czasu i nerwów. Warto jednak nie wybierać prawnika, któremu powierzymy nasze sprawy w ciemno. Najlepiej jeśli będzie to kancelaria z polecenia rodziny czy znajomych, którzy już wcześniej korzystali z jej usług. Sama prowadzę firmę i wsparcie prawne profesjonalne

Odnośnik do komentarza
W dniu 22/12/2021 o 11:08 PM, Gość kisza napisał:

W Gdańsku-Wrzeszcz przyjmuje mec Mindykowski, do niego warto się zgłosić, jeżeli chodzi o rozwód. Sprawę trzeba powierzyć w sprawdzone ręce, Pan Michał rozwiódł już wiele osób, także doświadczenia nie można mu odmówić. W tej okolicy lepszej kancelarii nie zajdziecie na pewno. U mnie sprawa przebiegła bez komplikacji, ale jak wiadomo różne to bywa.

 

Warto się do niego zgłosić także jak macie problem ze spadkiem, bo też specjalizuje się w takich sprawach. 

Odnośnik do komentarza

Znajoma poradziła mi, aby przed wizytą u prawnika skorzystać z usług prywatnego detektywa. Materiał zgromadzony podczas kilku tygodniowej obserwacji z pewnością pomoże w orzeczeniu o winie. zainwestowane w ten sposób zwrócą się w postaci wysokich alimentów przyznanych na dzieci. We Wrocławiu mogę polecić agencję detektywistyczną Arcadia https://detektyw-wroclaw.pl/

Odnośnik do komentarza
Gość FryderykPierwszy
W dniu 20/12/2021 o 3:16 PM, Gość smutnaa napisał:

(...)nie wyobrażam sobie spotkania z ex w sądzie. Nie z każdym da się dogadać no cóż....

To po co z kims takim wchodzic w zwiazek? Podobno prawo jest rowne dla wszystkich. Jezeli to z Twojej winy rozpadl sie zwiazek (jezeli nie to dlaczego chcesz sie dogadywac?) to prawnik to wylapie i zachowa biernosc, inaczej mowiac pozwoli tamtej stronie wygrac. Oni tam ida do jednego biura przy kawce obgadac kto moze wygrac (narada), a potem na sale odegrac teatrzyk, po ktorym publicznosc (strona wygrana) cieszy sie.

Odnośnik do komentarza

To prawda. Jeśli masz jakieś wątpliwości co do działań swojego prawnika, to warto go jak najszybciej zmienic. Polecam kancelarię pani Magdaleny Adamczewskiej w Szamotułach (ale przyjmuje zlecenie z całej Polski). Zajmuje sie różnymi dziedzinami prawa, w tym prawem leśnym i łowieckim. Świetna specjalistka, bardzo rzeczowa, konkretna, profesjonalna. Ma doswiadczenie, wiedzę i świetne podejście do klienta.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...