Skocz do zawartości
Forum

Jak wybrać dobry implant piersi?


Gość estside

Rekomendowane odpowiedzi

Każda firma ma w swojej ofercie implanty o różnej projekcji, można porównać konkretny model implantu jednej firmy z konkretnym modelem implantu innej marki, ale to już nie w tym wątku.

Wydaje mi się, ze najlepiej będzie po prostu porozmawiać sobie z lekarzem [reklama usunięta]. I niech lekarz doradzi Ci jaki wybrac.

Odnośnik do komentarza
W dniu 31/10/2019 o 9:17 AM, Gość firmele napisał:

Każda firma ma w swojej ofercie implanty o różnej projekcji, można porównać konkretny model implantu jednej firmy z konkretnym modelem implantu innej marki, ale to już nie w tym wątku.

Wydaje mi się, ze najlepiej będzie po prostu porozmawiać sobie z lekarzem [reklama usunięta]. I niech lekarz doradzi Ci jaki wybrac.

Moim zdaniem to trochę zbyt duże zaufanie od lekarza

Odnośnik do komentarza

Ja miałam zabieg, tak naprawdę podjęłam kilka kroków. Najpierw weszłam na forach w społeczność dziewczyn, ktore już były po zabiegu, bo one udzialają naprawdę cennych porad i mają doświadczenie. Moją operację wykonywała Marta Raczkowska-Muraszko z Krakowa i ona rownież pomogła mi dokonać ostatecznego wyboru. Na pewno trzeba mieć na uwadze to, że każdy ma inne warunki po prostu, dużo zależy od naszego ciała, u każdego co innego się dobrze sprawdzi

Odnośnik do komentarza
Gość Moniś:)

Mnie w wyborze implantu pomogli lekarze w klinice, w której powiększałam biust – Radzikowska Clinic. Tak dobrali mi odpowiedni – wybór był dobry, bo po zabiegu mam bardzo ładne piersi w rozmiarze C, wyglądające naturalnie. I nie było żadnych powikłań, problemów :)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy rozsądne jest dobieranie implantu samodzielnie. Jest wiele rodzajów, w ostatnim czasie najpopularniejsze są implanty anatomiczne, które dają naturalny wygląd piersi. Jesli piersi są dobrze zrobione to trudno jest zorientować się, ze coś zostało poprawiane. 

Odsyłam na stronę doświadczonego plastyka piersi, mianowicie pani doktor Raczkowskiej https://www.raczkowska.pl/powiekszanie-piersi/ Powinna powiedzieć jaki będzie najlepszy implant. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...