Skocz do zawartości
Forum

Przepisy na dania dla niemowląt


paula00-25

Rekomendowane odpowiedzi

jagodzianka2007
Pewna dobra mamucia przesłała mi książecze z przepisami na różne, różniaste jedzonka więc jeżeli ktoś chce to wystarczy podać mi maila i wysyłam natychmiast :D

Hej, proszę o książeczkę, jeżeli to jeszcze możliwe i z góry dziękuję. Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza

jagodzianka2007
Pewna dobra mamucia przesłała mi książecze z przepisami na różne, różniaste jedzonka więc jeżeli ktoś chce to wystarczy podać mi maila i wysyłam natychmiast :D

Zapomniałam podać e -mail:) oto on: lbrzeg(małpa)poczta.onet.pl napisałam bez znaku "małpy", bo inaczej nie mogłam wysłać tej wiadomości.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich serdecznie.

Nie przeczytalam wszystkiego tylko 2 str na poczatku i mam ful przepisow.Super!Tylko jedno mnie dziwi,ze miksuje sie zupke razem z tymi ugotowanymi warzywami bo moja pediatra podala mi przepis na zupke ale tylko sam wywar z mieskiem,kaszka,oliwa itd... a warzywka to mamy sobie zjadac my.(?).
Mam pytanie co mam dawac maluszkowi do jedzenia jak ma zaparcia?Gotowac zupke bez ziemniaka a moze tylko pol ziemniaka?Bardzo czesto ma zaparcie.Prawie caly czas mu daje sliwke ze sloiczka bo bez tej sliwki to by wogule kupki nie zrobil.

NASZE KOCHANE SERDUSZKO

http://www.suwaczek.pl/cache/12c1ea5b84.png Karol.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...