Skocz do zawartości
Forum

Zakreskowane - wątek dla staraczek, którym się udało


pena89

Rekomendowane odpowiedzi

Pena89

Pokaż zdjęcie Synka  😄

Mojego synka odpieluchowałam w ciągu tygodnia  :D, po drugie był już na to gotowy bo dużo rozumie i jest bardzo mądry  🙂

próbowaliśmy coś około rok temu ale nie wyszło.

teraz nawet potrafi się zbudzić o 6 rano zawolac mnie  że chce siku zrobi do nocnika  i idzie spać do 8 😉 .

Budzi się i mówi tak " mama siku bo łóżko będzie mokre " 😁

Czy któreś z Waszych dzieci chodzi do prywatnego "SportArt"  ??

Właśnie do takiego synka zapisałam. 

 

 

 

https://www.suwaczki.com/tickers/atdcpx9ixw5d09qp.png

Odnośnik do komentarza

Wszystkiego najlepszego mamusie. 🥰😘

Coś tutaj cicho. Co tam. U was. Ja mam ciężkie nocki bo muszę młoda dostawiać w nocy. Jest śpiochem. Od urodzenia potrafi przespać 6h ciągiem w nocy. Z początku było git tylko przestała wogole przybierać na wadze. Najpierw miała 1kg na 2tyg a potem przez miesiąc nic. A nawet dłużej niż miesiąc. No i ma nietolerancje laktozy odkąd odstawilam to jest super z brzuszkiem bez bulgotek i wybudzeń z drzemek. Tylko czasem (jak dziś) zje za dużo i przez godzinę wierci się i kręci bo odbija się np 5 razy 😁 a jak nie podniosę to uleje a tego je boję by się nie zachlysnela. 

Dobrego dzionka życzę. Ja wstaje kawę zrobić. Nie śpię od 5. Ale zamówiłam starszej córce biurko. Młodszej już mam prezent. 

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

@Madziak83 mam pytanie w sprawie leku na refluks. Bo coś kojarzę że twój synek brał jakiś. Mamy na forum dziewczynę której synek strasznie ulewa i potwierdził się refluks. Ale dostał lek który wogole nie działa. Dalej ulewa i dalej widać jak go to boli. Prosiłabym cię o nazwę a ona już sobie z lekarze pogada. 

Dziękuje Ci z góry. 

 

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Rzeczywiście cisza tu straszna 😔 ja jutro idę na ostatnią wizytę, przynajmniej taką mam nadzieję. Od półtorej tyg, bóle jak na miesiączkę, ale bez mocnych skurczy. Mam jednak nadzieję że coś się zaczyna bo juz mi strasznie ciężko. Chciałabym już mieć małą przy sobie. 

A co u was słychać? 

hchy3a3f0ij9779s.png


2010 córcia
27.04.2019 10 tydz. Bliźniaki

06.2019 6 tydz.

07.2019 5 tydz.

Odnośnik do komentarza

Cześć! Wczoraj byłam na ostatniej wizycie. Mała waży 3300g, ułożona idealnie do porodu, ale nic go na razie nie zapowiada. Jak nie urodzę do terminu z USG czyli 23 czerwca to 24.06 mam się stawić w szpitalu na wywołanie, założą mi balonik. 

Mam nadzieję, że jednak w te 2 tyg mała sie urodzi, bo boje sie znów wywoływania. 

A co tam u was słychać? 

hchy3a3f0ij9779s.png


2010 córcia
27.04.2019 10 tydz. Bliźniaki

06.2019 6 tydz.

07.2019 5 tydz.

Odnośnik do komentarza

Ano... Cisza b straszna... @Iguana13 w ciągu dwoch tygodni może tyle się wydarzyć, że nawet sobie nie wyobrażasz...

Nie stresuj się i nie denerwuj tylko na spokojnie... Już prawie końcówka i przytuliszt Maleństwo. 

 

Ja ostatnio mam gorsze dni, brzuch zaczyna mnie ciągnąć mimo, że dalej malutki (28tc), ale ze względu na małowodzie muszę uważać i nie mogę się dużo schylać i przeciążać... 

 

A jak u reszty?? 

Odnośnik do komentarza

Ojej dziewczyny ale czas zlecial. U nas mała ma prawie 4msc a u was już coraz bliżej niż dalej. Jeszcze trochę i będziecie tulić maluszki. 

U nas ostatnio pogoda strasznie gorąco i duszno co złe wpływa na dzieci bo marudzą. Ale jakoś się przetrwa te upały.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Mininka to już powoli też zbliżasz się do końca 🙂 uważaj na siebie i oszczędzaj się ile da 🙂

Magdalena nie prawdopodobne, że to już tyle czasu minęło 🙂 pamiętam jak dopiero urodziłaś 🙂 Nataszka nadal zapatrzona w siostrę? 

U mnie bez zmian, dalej chodzę z brzuchem 😞 powoli przyzwyczajam się do myśli, że jednak to wywołanie mnie czeka 😞 mam jeszcze tylko 4 dni, żeby urodzić bez tego a praktycznie nic nie zapowiada porodu w tym czasie. Więc w środę szpital 😞 oby szybko poszło! 

hchy3a3f0ij9779s.png


2010 córcia
27.04.2019 10 tydz. Bliźniaki

06.2019 6 tydz.

07.2019 5 tydz.

Odnośnik do komentarza

Cześć Wszystkim!

Cisza okropna ....

Czas szybko leci. Moim synek za ponad 2msc konczy 3 latka!  🙂

kochani, moje bóle  stawów co wspominałam  już dawno to dalej się utrzymują... palce co rano opuchnięte sztywne i bolesne .... bóle kolan, barków i nawet łokci doszły....

niekiedy wstaje jak staruszka ... 

robiłam msc temu badanie krwi  i 3dni temu.

Czynnik rf,ob,crp,anty ccp w normie!!!

jedynie ASO mam ponad normę. Góra jest do 200 A ja msc temu miałam 323 A 3 dni temu 327 czyli stopniowo rośnie. 

to jest że mam infekcje paciorkowca czy coś takiego  ....  u reumatologa jeszcze nie byłam bo nie przyjmują jeszcze. W lipcu moja przychodnia chyba będzie przyjmować pacjentów to wtedy się zapisze ... Ale zaś będę musiała z msc lub 2 lub więcej czekać na wizytę....

Edytowane przez Princessa

https://www.suwaczki.com/tickers/atdcpx9ixw5d09qp.png

Odnośnik do komentarza
W dniu 19/6/2020 o 9:34 PM, Iguana13 napisał:

Mininka to już powoli też zbliżasz się do końca 🙂 uważaj na siebie i oszczędzaj się ile da 🙂

Magdalena nie prawdopodobne, że to już tyle czasu minęło 🙂 pamiętam jak dopiero urodziłaś 🙂 Nataszka nadal zapatrzona w siostrę? 

U mnie bez zmian, dalej chodzę z brzuchem 😞 powoli przyzwyczajam się do myśli, że jednak to wywołanie mnie czeka 😞 mam jeszcze tylko 4 dni, żeby urodzić bez tego a praktycznie nic nie zapowiada porodu w tym czasie. Więc w środę szpital 😞 oby szybko poszło! 

Tak tak Naaszka dalej uwielbia Nadie. Nawet ja zabrałam ostatnio do pepco bo uzbierała kilka pieniążków i chciała coś kupić to tak chodzi wybrała sobie ubranka i pytam czy Ch e zabawkę to powiedziała że tak ale za chwilę mówi " chwilą chwilą a dla Nadii coś?" no wybrała jej rampersa w syrenki i gryzaka 🥰 kochana. 

Tobie współczuję wywoływania. Ważne aby za pierwszym razem ruszyło. Może sama sobie jakoś w domu wywołuj. Ja to się przyznam że suty targałam. 😂 Tzn tak mizialam mocniej aby później mniej bolało jak młoda ciągnęła i chyba przez to się ruszyło u mnie prawie 2 tyg wcześniej. Dziewczyny z forum też dużo robiły. Jedne się sexily codziennie. A jedne nic nie robiły. Ja jeszcze w dzień porodu wysprzątał am cały dom. Nawet okna umylam tylko pamiętam nie chciało mi się już dywaniku w łazience myć. Ale stwierdziłam że do czwartku zdarzę a w pon wody odeszły 😂👍 

Daj znać misku jak coś się ruszy. 

 

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Princessa napisał:

Cześć Wszystkim!

Cisza okropna ....

Czas szybko leci. Moim synek za ponad 2msc konczy 3 latka!  🙂

kochani, moje bóle  stawów co wspominałam  już dawno to dalej się utrzymują... palce co rano opuchnięte sztywne i bolesne .... bóle kolan, barków i nawet łokci doszły....

niekiedy wstaje jak staruszka ... 

robiłam msc temu badanie krwi  i 3dni temu.

Czynnik rf,ob,crp,anty ccp w normie!!!

jedynie ASO mam ponad normę. Góra jest do 200 A ja msc temu miałam 323 A 3 dni temu 327 czyli stopniowo rośnie. 

to jest że mam infekcje paciorkowca czy coś takiego  ....  u reumatologa jeszcze nie byłam bo nie przyjmują jeszcze. W lipcu moja przychodnia chyba będzie przyjmować pacjentów to wtedy się zapisze ... Ale zaś będę musiała z msc lub 2 lub więcej czekać na wizytę....

Ojej to nie dobrze ze jeszcze cię męczy. Ja miałam aso kiedyś też podwyższone i rodzinna dała mi antybiotyk. Powiedziała że mogłam mieć jakąś infekcje albo przeziębienie nie do końca wyleczone. I przeszło. A dodam że wtedy bardzo bolał mnie prawy bark. Strzelało i ciągnęło jakbym dźwignęła coś albo naderwał. Po antybiotyku przeszło. Brałam go chyba 2 tyg. 

A i radzę ci jeszcze zrobić bolerioze igg i igm. Nie miałaś może kiedyś kleszcza? Bo to może nawet i po 10 latach się uaktywnić. 

Daj znać jak coś będziesz wiedziała. 

I zgodzę się, czas leci jak szalony. 

Młodsza zaraz 4msc. Starsza niedługo 5 lat. Szaleństwo z tym czasem. Ciągle go brakuje. 

Zdrówka dla was i dla wszystkich. 

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magdalena kochana ta twoja córcia 🥰 moja też już się siostry nie może doczekać i codziennie mówi do brzucha i prosi żeby się już urodziła 🙂

Domowe sposoby wywolywania nie działają na moje dziecko ☹️ pije herbatkę z liści malin, wysprzątałam dom, chodzę na spacery, sex oczywiście, aż mąż ma mnie dość i targanie sutków też jest i po tym tylko czuje bóle podbrzusza ale nic więcej ☹️ to moje dziecko uparte i widać bez wywołania się nie obędzie. 

hchy3a3f0ij9779s.png


2010 córcia
27.04.2019 10 tydz. Bliźniaki

06.2019 6 tydz.

07.2019 5 tydz.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Iguana13 napisał:

Magdalena kochana ta twoja córcia 🥰 moja też już się siostry nie może doczekać i codziennie mówi do brzucha i prosi żeby się już urodziła 🙂

Domowe sposoby wywolywania nie działają na moje dziecko ☹️ pije herbatkę z liści malin, wysprzątałam dom, chodzę na spacery, sex oczywiście, aż mąż ma mnie dość i targanie sutków też jest i po tym tylko czuje bóle podbrzusza ale nic więcej ☹️ to moje dziecko uparte i widać bez wywołania się nie obędzie. 

Może to tak głupio, dziwnie zabrzmi ale pamiętam że tak z tydzien przed odejściem wód miałam kilka razy taka kuposkurcZ że aż na kolana powalalp taki ból. I co ciekawe dziewczyny u mnie z forum tak samo miały około tyg przed. A pisze kuposkurcZ bo tak z tyłu o w pupie bolało jakby na kupe ale to taki skurcz. 

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

@Iguana13 gratulacje !! Wspaniale wieści! Witaj księżniczko po drugiej stronie brzuszka ! A Ty dzielna mamusiu daj znać jak to wszystko poszło:-) 

@Princessa nie pamiętam czy już pisałaś ale czy robiłaś może testy w kierunku boleriozy? 

A u mnie leci ten czas szybko. Przy dwójce jest co robić. Na szczęście mam spokojne dzieci i śpiochy po mamie także można się wyspać w nocy i nawet w dzień z nimi. Czekam na drugi okres po porodzie i już 5 dni się spóźnia. Chcieliśmy odczekać 3 miesiączki przed staraniami o 3 dziecko. Kusi mnie by test zrobić ale uwazalismyw dni płodne i tak myślę że raczej nikłe szanse na wpadkę. Ale jak do poniedziałku nie przyjdzie to kupię test. Śmiesznie by było jak 3 dziecko byłoby z wpadki po tylu miesiącach staran o pierwsze 😆

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Pena jakie dobre wieści. Już staracie się o 3 dziecko. 😄 To życzę szybkiego zajscia. Zgadza się z tą wpadka. Było by śmiesznie. Ale takie nasze życie że nie można być niczego pewnym. 

Zdrówka dla was i odezwij się czasem u nas na forum. 

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Dziękuję dziewczyny 🙂 

Poród sam się nie rozkręcił, ale ogólnie było szybko 😊 ok 13.30 dostałam oxy i zastrzyk na przyspieszenie zmiekczenia szyjki, miałam wtedy po masażu szyjki 4cm rozwarcia. Po ok 2h w trakcie badania odeszły mi wody i już miałam chyba 7cm rozwarcia. A potem to już ekspresowo doszło do pełnego rozwarcia i 3 parte i mała była na świecie 🥰 z racji tego że nie byłam nacinana a pękłam tylko na jakieś 5mm mam tylko 2 maleńkie kosmetyczne szwy i dzięki temu od razu czułam się bardzo dobrze. Co prawda jestem bardzo zmęczona i mam spuchnięte nogi, no i dokarmiam mała mm bo nie mam pokarmu, ale mam nadzieję że jutro wyjdziemy do domku i wszystko opanujemy ☺

  • Lubię to 1

hchy3a3f0ij9779s.png


2010 córcia
27.04.2019 10 tydz. Bliźniaki

06.2019 6 tydz.

07.2019 5 tydz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...