Skocz do zawartości
Forum

Zakreskowane - wątek dla staraczek, którym się udało


pena89

Rekomendowane odpowiedzi

W dodatku ortopeda stwierdził,że widzi zwapnienia w obu rękach. 

I  odrazu dał skierowanie na te EMG i po tym mam przyjść do niego z wynikiem. Wszystko zależy od wyniku..

Masakra ...  musze braćna sen ziołowe tabletki bo wtedy jako tako przynajmniej śpię.

 

W ogóle próbuje piotrusiowi zamieniać  w ciagu dnia mleko bebiko na zwykle mleko z miodem i mu daje. Narazie Ani razu sie nie spał  😁😁😂😂

Bo chce oduczyć go picia mleka .

 

 

 

 

https://www.suwaczki.com/tickers/atdcpx9ixw5d09qp.png

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Princessa napisał:

W dodatku ortopeda stwierdził,że widzi zwapnienia w obu rękach. 

I  odrazu dał skierowanie na te EMG i po tym mam przyjść do niego z wynikiem. Wszystko zależy od wyniku..

Masakra ...  musze braćna sen ziołowe tabletki bo wtedy jako tako przynajmniej śpię.

 

W ogóle próbuje piotrusiowi zamieniać  w ciagu dnia mleko bebiko na zwykle mleko z miodem i mu daje. Narazie Ani razu sie nie spał  😁😁😂😂

Bo chce oduczyć go picia mleka .

 

 

 

 

A samego mleka bez miodu się nie napije? Może zmień butelkę do mleka na jakiś kubek niekapek albo bidon. Tylko żeby widział że np przelewasz do tego nowego. Wtedy łatwiej będzie wogole odstawić. Bo zapomni o butelkach. 

 

Co do zwapnjen. Nie pomogę ale skoro zlecił lekarz to zrób te badania. To na nfz? Długo się czeka? Ja nawet nie wiem co to są za badania. 

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magalena

Napije sie też zwykłego bez miodu. Aczkolwiek miód też zdrowy i bardziej nasyći niż samo mleko  😉😉

Tylko,że w nocy też pije mleko i lepiej z butelki. W ciągu dnia staram się nie dawać już butelki. 

Za to gorzej, ze smoczkiem ...

Bo na drzemkę południu  i w nocy mówi " mamuś pieluszka i moćiuś " 

Już przegryzł smoczek i jeżeli do końca to przejdzie to już Nie kupię i koniec ..

Bo będzie miał zły zgryz potem i tak już za długo smoczek używa  ..

 

Madziak83 

Twój synek starszy też używa smoczka prawda ??

Oduczać będziesz od smoczka ??

U mnie narazie ciężko z tym.. 😆

 

 

 

 

 

 

 

https://www.suwaczki.com/tickers/atdcpx9ixw5d09qp.png

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, magalena3 napisał:

Co do zwapnjen. Nie pomogę ale skoro zlecił lekarz to zrób te badania. To na nfz? Długo się czeka? Ja nawet nie wiem co to są za badania. 

Chodze do ortopedy na nfz więc wszystko mam darmowo  😉

Narazie muszę zrobić te badanie w piątek i od razu będę mieć wynik i będę wiedzieć. W razie czego mam kuzyna który pracuje w szpitalu w Katowicach i w razie czego załatwi mi szybko wizytę u dobrego ortopedy.

Szczerze dziewczyny to czasem myślę czy nie mam "raka kości 😳😳😳🙈🙈🙈

Kuzynka 3  lata temu zachorowała na raka kości...

Wiem głupie myśli !!   😞 😞

 

https://www.suwaczki.com/tickers/atdcpx9ixw5d09qp.png

Odnośnik do komentarza

Princessa bo jak zaczyna coś dolegać to odrazu człowiek nastawia się na najgorsze. Z jednej strony dobrze się później miło rozczarować. 

 

Powiem Ci ze ja córce też się bałam dać w niekapki mleko czy cokolwiek na noc. A dokładnie wogole bo ona butli już nie Chciala. Ale kupiła z miękkim smoczkiem i było git. Wiadomo siedziałam aż wypije nie zostawiałam jej samej. Tylko moja sYbko odrzuciła i nie chciała wcale. 

Co do smoczka nie pomogę bo moja bezsmoczkowa była el ssała palec i winowajcą była pieluszka właśnie. Może spróbuj bo namówić na ulubionego misia albo podusie mała. Już jest spory i dużo rozumie więc nie mówię że będzie łatwo ale trzeba próbować i najważniejsze żeby była konsekwnta ale nie drastyczna. Uda się i wam. 

 

Ja mam lekkiego Stresa bo na 16 mam wizytę. 

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Iguana13 napisał:

Magdalena daj znać jak tam po wizycie 🙂

Melduję się dopiero teraz. Szyjka mi się niby skraca i mam dalej leżeć i brać luteine. W szpitalu mnie nastraszyli ze mam łożysko dwupłatowe ale dzisiaj gin dokładnie obejrzał i stwierdził że dwupłatowe inaczej wygląda ja mam poprostu lekkie przewezenke w jednym miejscu. 

Dostałam skierowanie kilka badań no i do szpitala aby się umówić na termin. Ale powiedział że przeważnie w 39tyg robią. 

Pójdę w przyszłym tyg na badania to i ustalę termin.

Poza szyjka wszystko ok. Zaproponował mi gin żeby spróbować odstawić ten lek co w szpitalu dostałam ale się nie zgodziłam. I dobrze bo właśnie wzięłam jakieś 10minut po czasie i jeszcze mnie trzyma tl kołatanie i trzesawka. 

 

Dobrej nocki wam życzę. 

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Hej!

2 dni temu 3 testy ciążowe pokazały 2 kreski, co prawda słabe, ale kreski były. Dzisiaj byłam u ginekologa, bo wczoraj dostałam brązowego plamienia, a na badaniu zupełnie nic nie wykryło, nawet minimalnego pęcherzyka. Możliwe, że testy zafałszowały wynik? Albo że nie jestem w ciąży? Dodam, że mam niedoczynność tarczycy, ale wszystko jest pod kontrolą, ostatnie wyniki były bardzo dobre.

Odnośnik do komentarza

Magdalena to odpoczywaj ile się da, żeby doczekać tego 39tyg, a to już nie długo 🙂 jak ustalisz termin w szpitalu to daj znać 🙂 jak fajnie, że już na końcówce jesteś. Ja w poniedziałek mam połówkowe i już się strasznie boję, bo to moje dziecko takie mało ruchliwe, tzn ma dni że czuję je bardzo dobrze, a ma też takie jak dziś że prawie w ogóle go nie czuje i to już mnie martwi ☹️

hchy3a3f0ij9779s.png


2010 córcia
27.04.2019 10 tydz. Bliźniaki

06.2019 6 tydz.

07.2019 5 tydz.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Gość Ivooo napisał:

Hej!

2 dni temu 3 testy ciążowe pokazały 2 kreski, co prawda słabe, ale kreski były. Dzisiaj byłam u ginekologa, bo wczoraj dostałam brązowego plamienia, a na badaniu zupełnie nic nie wykryło, nawet minimalnego pęcherzyka. Możliwe, że testy zafałszowały wynik? Albo że nie jestem w ciąży? Dodam, że mam niedoczynność tarczycy, ale wszystko jest pod kontrolą, ostatnie wyniki były bardzo dobre.

Za wcześnie aby było cokolwiek widać na usg napewno. Zrób test może jeszcze jeden albo idź na betę do laboratorium. A plamienia brązowe w terminie @ są możliwe. Trzymam kciuki i daj znac

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Mininka napisał:

Dziewczyny, 

Co na infekcje domowego? 

Czuje, że coś sie zaczyna... Białe serki sie pojawiły i lekkie swedzenie. Chce zaradzic od razu. 

Mam lactovaginal. Jak myślicie mogę e używać w 10tc?

Wizyte u położnej mam dopiero we wtorek... 

Mininka napewno żurawina. Albo sok sobie kup najlepiej w aptece bo najlepszy albo suszona. Ja to suszona garściami jadłam jak czułam jakieś poszczypywanie. Jak siedzisz w domu sama to rób sobie jeszcze wietrzenie. I częściej podmywaj. No i jak coś podejrzewa to może zrób sobie badanie moczu przed wizytą jeszcze. 

Edytowane przez magalena3

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Iguana13 napisał:

Magdalena to odpoczywaj ile się da, żeby doczekać tego 39tyg, a to już nie długo 🙂 jak ustalisz termin w szpitalu to daj znać 🙂 jak fajnie, że już na końcówce jesteś. Ja w poniedziałek mam połówkowe i już się strasznie boję, bo to moje dziecko takie mało ruchliwe, tzn ma dni że czuję je bardzo dobrze, a ma też takie jak dziś że prawie w ogóle go nie czuje i to już mnie martwi ☹️

Na tym etapie to możliwe że jeszcze mało ruchliwe. Tzn ze mniej czujesz. Proboj napewno sztuczki ze słodkim jedzeniem i leżeniem najlepiej na plecach czuć. Ja to mam detektor inaczej bym nie przetrwała nerwowo ale u mnie to trauma więc norma. Te pogody są takie senne więc i dzieci to odczuwają. 

DO poniedziałku nie daleko. Będzie wszystko dobrze. Napewno daj znać jak po badaniach. Na którą masz? Będę wyczekiwac 😄

Ja oczywiście zamelduje się z wiadomościami kiedy ustalę termin. Ale już bym chciała. 😄 mam już dość tych leków i zastrzyków ale jeszcze te 2-3 tyg wytrzymam. Corka tylko ciągle mnie pyta no kiedy pojadę dO szpitala urodzić Nadie? 😄

 

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, magalena3 napisał:

Princessa daj znać po badaniu co ci tam wyszlk albo lepiej co lekarz stwierdził. 

Byłam wczoraj na badaniu krwi i zrobiłam kreatinine crp OB GFR czyli nerkowe. 

No i mam wyniki dobre czyli stanu zapalnego na pewno nie mam.

Mam pomału już dość tych nocy w których się budzę przez te bóle...

Dzisiaj mam tylko emg i wynik od razu będę mieć. Ale do ortopedy zależy co wyjdzie z wynikiem. Wdumie i tak będę musiała iść. Bo to już trwa ponad miesiąc. 

  • Zmieszany 1

https://www.suwaczki.com/tickers/atdcpx9ixw5d09qp.png

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, magalena3 napisał:

Na tym etapie to możliwe że jeszcze mało ruchliwe. Tzn ze mniej czujesz. Proboj napewno sztuczki ze słodkim jedzeniem i leżeniem najlepiej na plecach czuć. Ja to mam detektor inaczej bym nie przetrwała nerwowo ale u mnie to trauma więc norma. Te pogody są takie senne więc i dzieci to odczuwają. 

DO poniedziałku nie daleko. Będzie wszystko dobrze. Napewno daj znać jak po badaniach. Na którą masz? Będę wyczekiwac 😄

Ja oczywiście zamelduje się z wiadomościami kiedy ustalę termin. Ale już bym chciała. 😄 mam już dość tych leków i zastrzyków ale jeszcze te 2-3 tyg wytrzymam. Corka tylko ciągle mnie pyta no kiedy pojadę dO szpitala urodzić Nadie? 😄

 

Magdalena też mam detektor i bez niego nie wyobrażam sobie tej ciąży, chyba już bym zwariowała, a tak jak usłyszę serduszko to już się uspokajam 🙂 usg mam o 8.00 więc super bo nie muszę całego dnia czekać i na pewno dam znać jak będę już po 🙂 

Z tymi ruchami to tak różnie, raz działa położenie się na boku a czasem nie i cisza cały dzień. Dziś np przy śniadaniu dostałam mega kopniaka, a od tego czasu tylko lekko coś czuję. Nie mogę się doczekać większej ilości tych mocnych kopniaczków 🙂

Fajnie, że Twoja córcia tak czeka na siostrzyczkę 🙂 czas szybko leci te 2-3 miną zanim się obejrzysz 🙂 moja córcia na razie czeka żeby się dowiedzieć czy to w końcu siostra czy brat 🙂 ogląda też ze mną rzeczy dla maluchów, opowiada mi co będzie robić z rodzeństwem no i oczywiście pchanie wózka będzie należało do niej 🙂

hchy3a3f0ij9779s.png


2010 córcia
27.04.2019 10 tydz. Bliźniaki

06.2019 6 tydz.

07.2019 5 tydz.

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Iguana13 napisał:

Magdalena też mam detektor i bez niego nie wyobrażam sobie tej ciąży, chyba już bym zwariowała, a tak jak usłyszę serduszko to już się uspokajam 🙂 usg mam o 8.00 więc super bo nie muszę całego dnia czekać i na pewno dam znać jak będę już po 🙂 

Z tymi ruchami to tak różnie, raz działa położenie się na boku a czasem nie i cisza cały dzień. Dziś np przy śniadaniu dostałam mega kopniaka, a od tego czasu tylko lekko coś czuję. Nie mogę się doczekać większej ilości tych mocnych kopniaczków 🙂

Fajnie, że Twoja córcia tak czeka na siostrzyczkę 🙂 czas szybko leci te 2-3 miną zanim się obejrzysz 🙂 moja córcia na razie czeka żeby się dowiedzieć czy to w końcu siostra czy brat 🙂 ogląda też ze mną rzeczy dla maluchów, opowiada mi co będzie robić z rodzeństwem no i oczywiście pchanie wózka będzie należało do niej 🙂

A no to też fajnie że się interesuje.  Ja to jestem ciekawe czy się im nie odmieni po porodzie 😁

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Princessa napisał:

Robi mi się ten zespół ciesni nadgarstka... 

Narazie w umiarkowanym stopniu ...

Ale tak jak mówiłam.

Za 10dni wynik u ortopedy będzie i wtedy poproszę o drugie skierowanie na lewą rękę bo mam to samo pomału..  

O kurcze blade. Współczuję. U nas dziewczyny na marcowkach mają. Jedna właśnie jak ty przed ciąża się dowiedziała a druga ma ten zespół typowo od ciąży. Co najprawdopodobniej minie po ciąży. 

Dostałaś jakias ortezę czy masz? Może jak będziesz miała potwierdzenie to ci da skierowanie na nią. 

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, magalena3 napisał:

 

Jeżeli nie zacznie się ćwiczyć itp to może się pogłębić i dojdzie do zaniku mięśni, czucia itp 

To samo nie przejdzie. A wręcz przeciwnie może się pogłębić 

Z wynikiem za 10dni do ortopedy mam iść i wtedy mi powie co dalej. Bo u mnie tabletki przeciw bólowe i sprzeciw zapalne nie działają... wiec słabo 😳😳😳

 

  • Zmieszany 1

https://www.suwaczki.com/tickers/atdcpx9ixw5d09qp.png

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Princessa napisał:

Złamana miałam lewą. A te badanie dzisiaj miałam prawej ręki. Bo to ta prawa mnie tak boli i palce dretwieja.

Chociaż z lewą od 2tyg mam to samo co z prawą..

 

Chociaż z jednej strony to chyba lepiej ten zespół cieśni niż zwapnienie. 

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...