Skocz do zawartości
Forum

Zakreskowane - wątek dla staraczek, którym się udało


pena89

Rekomendowane odpowiedzi

Nic nie mówiła, tylko że po okresie powinno minąć wszystko. A jakby kanaliki były dalej powiększone to mam zbadać prolaktyne. A też ja nie pytałam bo ja mam inne zdanie hehe także jakby to nie była ciąża to będę wtedy szukac innych przyczyn. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Gość Madziak83 napisał:

Nic nie mówiła, tylko że po okresie powinno minąć wszystko. A jakby kanaliki były dalej powiększone to mam zbadać prolaktyne. A też ja nie pytałam bo ja mam inne zdanie hehe także jakby to nie była ciąża to będę wtedy szukac innych przyczyn. 

Właściwie tak nie ma co narazie badać niepotrzebnie. Teraz musisz wytrzymać jakoś weekend i testowac

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

A ja w szpitalu jestem bo ciśnienie znowu miałam duże, puls 133 a i mnie telepało, plus kołatanie. Z nerwów jeszcze brzuch twardy. 

Dimery mi znowu skoczyly. Mam kroplówkę z magnezem i jak się skończy to ekg zrobią i pewnie konsultacja kardiologiczna. 

Więcej się rano dowiem na obchodzie. 

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Machiatta napisał:

Cześć Kobietki 🙂

ja jestem obecnie w 12 tygodniu ciąży

 

Ogółem 4 lata starań, PCOS , tarczyca i Hashimoto 😓 ale się udało !!

Witaj. Super że się udało w końcu.. Ja z przerwami 2.5roku się starałam. 

A Twoja pierwsza ciąża? 

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magdalena o matko trzymaj się dzielnie kochana i informuj nas co i jak. Na pewno wszystko będzie dobrze, jesteś pod najlepsza opieka. 

Machiatta witaj, cudownie że w końcu się udało 🙂 jesteś już po prenatalnych czy masz w najbliższych dniach? 

Odnośnik do komentarza

Madziak o rany ale Ty masz przeczucia!!:):) Wow!! Po ciuchutku już gratuluję;) a jaka reakcja męża? Powtórzysz jutro test? 

Magalena bardzo mnie zmartwiłaś tym szpitalem! Jak się czujesz, co z Tobą? Jest szansa, że szybko wyjdziesz? Trzymaj się kochana, dobrze że jesteś pod fachową opieką. 

Machiatta witaj!:) Ogromne gratulację, sporo przeszliście, ale super, że się udało:) a jak się czujesz ogólnie? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza

Teska dziękuję choć jeszcze się nie cieszę, trzeba zobaczyć czy się ciąża rozwinie i czy nie za blisko blizny, mąż mówi że wiedział odkąd mu powiedziałam że to podejrzewam. Liczył na jakiś cud że jednak nie będzie ciazy bo się martwi o mnie i o to dziecko, z uwagi na to ze jestem tuż po cc. 

Jutro powtórzę test i jak będzie wyraźniejszy to muszę progesteron sprawdzić bo w pon był 9,5 jak nie urósł to trzeba luteine. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość Madzial83 napisał:

Dziewczyny mąż przyniósł test 25. Jest cień cienia widoczny pod światło. Oczywiście do powtórki ale przynajmniej wiem że nie zwariowałam 😂 

Oooo a jednak twoje przeczucie jest lepsze. To może zamiast już testu to betę w pon zrób. 😄

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki dziękuję za troskę. Kochane jesteście.. Mam kroplówkę z magnezem bo skurcze mi się do 35. Więc chcą wyciszyć i to. Dzisiaj miałam ekg ale jest ok. Jak zjadłam sniadanie znowu miałam to kołatanie serca ale położyłam się i położna zmierzyła ciśnienie. W normie. A kołatanie podejrzewała ze kroplowka za szybko. Ale mam zgłaszać jak będzie znowu to kardiolog zawołają. 

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Test jeszcze mam w domu to zrobię a na betę nie idę bo skoro test wychodzi to nie ma sensu. Zobaczymy co to z tego wszystkiego będzie, głównie z uwagi na to ze jestem tuż po cc i po niedawnym porodzie jako takim, nie wiem co z hormonami itp. 

Odnośnik do komentarza

Madzia jak już ktoś napisał wymiatasz. Jestem w szoku, że tak potrafisz wyczuć swój organizm i że wszystkie Twoje dzieci są tego rodzaju "wypadkami". Powiem Ci że w Twoje drugie przeczucie z drugą ciążą nie wierzyłam ale po tamtym razie niecierpliwie śledze aktualne Twoje wpisy chociaż rzadko się udzielam. Na razie wiadomo nie ma się co nastawiać bo to jednak ciąża podwyższonego ryzyka, często zarodek umiejscawia się w bliznie i w ogóle ale na pocieszenie na innej grupie nieparentingowej majowych mamuś na fb jest sporo takich babek i wszystko jest ok. Po cichu gratuluję 

 

Magdalena, Ty też się tam trzymaj jakoś 

https://www.suwaczki.com/tickers/klz9df9hwna4yqot.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8dqk3ca9l15sz.png

Odnośnik do komentarza

Ja też po cichu gratuluję i czekam na zdjęcie drugiego testu. Najwyżej będziesz musiała poszukać kogoś kto się podejmie prowadzenia twojej ciąży. 

No i co tym razem na wrzesień będziesz miała termin jak coś 😄 a więc roczek Kamilka będzie już z kolejnym członkiem rodziny 😄

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Domka trzymam się trzymam. Dzięki. Kroplówkę mam już 5 i leci i leci. Ale nadal miewam te kolatania serca. Dostałam niedawno właśnie tabletkę na spowolnienie i jest już dobrze. 

Ale skurcze ucichly. Dzisiaj miałam jeden no może dwa bo jeden się na ktg zapisał rano. 

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magdalena trzymaj się dzielnie kochana 😘 będzie dobrze, nie ma innej możliwości 🙂 

Dzięki dziewczyny, myślę że jak za dwa tygodnie ginka potwierdzi że jest ok to będę mogła oficjalnie być w ciazy, na razie się nie nastawiam. No i do czasu wizyty tz może się coś wydarzyć, różnie bywa. Na razie mamy 11 dni po owu, i po paru godzinach test wysechl i troszkę jest wyraźniejszy, wrzucam wam zdjęcie, to cień cienia więc wiele nie widać ale coś tam się klaruje. 

DSC_7894.JPG

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

MadziaK i ja widzę i to nie bladziucha tylko wyraźna kreskę. 

Będzie wsio dobrze. 

Ja lecę spać bo zaczęło mi się chciec. 

Za 2h niby mi kroplowka zleci to ma mnie położna obudzić i zmienić. 

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...