Skocz do zawartości
Forum

Zakreskowane - wątek dla staraczek, którym się udało


pena89

Rekomendowane odpowiedzi

Miink również życzę powodzenia i krótkiej kolejki 🙂

Magdalena a Ty jak się czujesz? Ostatnio było bardzo wysokie ciśnienie, to pewnie dało się we znaki, mojego męża bolała glowa przez cały tydzień. Super że córcia tak o Ciebie dba 🙂 Filipek podobnie nakryje kocem, małemu włączy pozytywkę jak zaczyna marudzić itp. Mówi że chce drugiego brata (siostrę nie) i będzie się z nim bawił hihi 

U mnie objawy trwają, noc coraz bardziej zatkany i suchy a kataru brak, temperatura wciąż wysoka. Takze czekamy 🙂

 

 

Odnośnik do komentarza

Miink to odwrotnie niż u nas, ja mialam dużo dla dziewczynek choć mąż odrzucał, Gabrysia, Helenka, Hania, Joasia. A dla chłopców Filipek ale co dalej? Kamil mi się podobało ale tak moal na imię pies mojego męża hehe a moja sunia była Kamila żeby było lepiej, no ale jest Kamil bo ładne. Teraz jakby trzecie było to Hania choć bym na Helenkę nalegała, ale ona tragiczna trojańska i takie tam mąż mi opowiada, a chłopiec Maciuś albo Mikołaj albo Wiktor 

A przyjęcie długo trwa choć ja z Kamilem przyjechałam o 19 i było pusto, bez żadnych kolejek, a cięcie miałam na drugi dzień o 7. Noc spędziłam na sali przedoperacyjnej już mnie nawet na patologii nie kładli tylko pod sama sala operacyjna 😁

Odnośnik do komentarza

Miink no niestety takto się odbywa w szpitalu. Ja tam zawsze z IP trafiałam więc szybko mnie brali na oddział ale jak już że skierowanie to wiem że trochę dłużej się schodzi bo kuzynka dopiero co w grudniu rodziła i stawiała się w dniu terminu. To też się na czekała ale to max 1h z wypełnieniem papierków. 

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Daj znać jak dostaniesz łóżko. 

 

MadziaK u nas też problem był z imieniem dla dziewczynki i to trzeciej. Bo na Agatkę odrazu się zgodziliśmy. Dla chłopca Kacper. A dla drugiej córki zdecydowaliśmy się pod koniec sierpnia jak w góry jechaliśmy. Teraz kilka mi się podobało ale mój się nie mógł zdecydować i jak na polowkowych pewne że dziewczynka to z córką w domu wybrali Nadia. I tak będzie Nadia. 

 

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Miink zatem czekamy jutro na wieści jak dojdziesz do siebie to się odezwij. A więc o której cc? 

MadziaK no właśnie coś z tym. Ciśnieniem jest. Ciągle albo dobrze się czuje ze góry przenosić albo tylko bym spała i tak wkoło. Nie mówię już dusznościach a przy moich dimerach to już wogole. Muszę często zmieniać pozycje. Na plecach to wogole nie leżę. Mała wierci się jak szalona. Teraz ja słuchałam bo aż nadto się wiercila. Oczywiście uciekła mi spod detektora. Na drugą stronę brzuvha

 Ooo i ja już bym chciała być po... Ciężko się oddycha i wogole funkcjonuje. 

Tylko wstanę to już brzuch twardy. 

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magdalena współczuję dolegliwości eh szkoda że wszystkie kobiety nie znoszą tak dobrze ciazy, ja to tęsknię za brzuszkiem mogłabym całe życie w ciazy chodzić, choć nie chciałabym mieć tabunu dzieci haha. A w ogóle a propos duszności to ja ich nie mam ale od początku ciazy zawsze mialam zadyszkę np wychodząc na piętro w domu hehe i to nie od ucisku na przepone bo to od samego początku, ciekawe czemu tak. 

U mnie nadal cisza, dolegliwości bez zmian, choć dziś mi się słabo zrobiło jak małego trzymałam bo coś mu zaczęło cofać i płakał i się wyrywał, imusiałam go odłożyć i usiąść na chwilę. Ciekawe co jutro ginka wypatrzy, może znajdzie przyczynę dolegliwości choć nie sądzę hehe

Odnośnik do komentarza

Miink Spokojnej nocy Ci życzę, spróbuj odpocząć:) odezwij się jutro koniecznie, trzymam mocno kciuki:) będzie dobrze:) a Emilka piękne imię - my właśnie teraz czekamy na naszą Emilkę:):) 

Madziak jestem ciekawa czy coś się jutro wyjaśni na Twojej wizycie:) pisz koniecznie jak najszybciej:) 

Magalena współczuję ciężkiej końcówki. Jeszcze trochę musisz być dzielna, dobrze że masz taką kochaną i pomocną córę obok siebie:) mnie powoli też zaczyna być ciężko wykonywać wszystkie domowe obowiązki i biegać za moim dwulatkiem, ale jeszcze jakoś daję radę:) zobaczymy jak to będzie wyglądało za 2 miesiące:) 

Odnośnik do komentarza

Magdalena o 14.

Teska u mnie z dwójką spokojniej niż z jednym, to dziwne hihi ale moi od początku spali sami i przesypiali noce, i spali duzo. 

Dam znać jutro na pewno. Sama jestem ciekawa ale myślę se nic nie znajdzie ciekawego 😁

Odnośnik do komentarza

MadziaK a na betę idziesz jeszcze? 

Teska życzę Ci aby tobie tak ciezko nie było. Chociaż powiem. Ci że gdyby nie te skoki ciśnienia i kolatania to ja się czuje znakomicie. 

Tylko rozsądek się odzywa i każe leżec 😄

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

😄Miink to już niebawem. Powodzenia. 

MadziaK no może nic wizyta nie wniesie a może pani gin coś dopatrzy po tych swoich pomiarach. Oby się coś wyjaśniło. A test kiedy chcesz robić? Kup taki o czułości 10. 

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magdalena może w poniedzielek jak nic się nie wydarzy. Na razie dziś boli mnie inaczej, z Kamilem myślałam że jednak okres przyjdzie bo też bol się zmienił ale okres nie przyszedł i na drugi dzień zrobilam betę. Więc jeśli okres nie przyjdzie to jutro powinna się zacząć produkować a w poniedzielek już się pokazać. Chyba że ginka wczensiej rozwieje wątpliwości skąd to wszystko. Temperature mam cały czas wysoka nic nie spada, i nos zatkany, ale może się przeziębiłam hehe niedługo się zbieramy 🙂

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, magalena3 napisał:

😄MadziaK to daj znać zaraz po wizycie. Bo ja się tu niecierpliwie też. 

Hej! No ja też jestem ciekawa :))

 

u mnie albo zapalenie ścięgna albo zespół ciesni nadgarstka albo kit wie co ...

bo dalej mi nic nie przeszlo.. W dodatku od wczoraj ( albo nie zwróciłam wcześniej uwagi ) mam wszystkie palce u rąk spuchniete...

dopiero 7 lutego na emg nadgarstka idę.. 

 

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny jak myślałam wizyta nic nie wykazała. Tzn potwierdziła owulacje, jest ciałko żółte w lewym jajniku, endometrium 11 mm, wszystko pięknie. Nie jest w stanie potwierdzić ani wykluczyć ciazy, wiec czekamy do przyszłego tygodnia, jak okresu nie będzie to beta do powtórki.

Spytalam co jeśli jestem w ciazy, a ona ze no to jestem ale to źle bo może się blizna rozejść choć na pocieszenie dodała ze myśli że nie jestem. Z Kamilem też tak myślała wiec jej myśli na niewiele się zdały 😂

Zolita o kurcze a co to się z ręką dzieje? 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Zolita27 napisał:

Hej! No ja też jestem ciekawa :))

 

u mnie albo zapalenie ścięgna albo zespół ciesni nadgarstka albo kit wie co ...

bo dalej mi nic nie przeszlo.. W dodatku od wczoraj ( albo nie zwróciłam wcześniej uwagi ) mam wszystkie palce u rąk spuchniete...

dopiero 7 lutego na emg nadgarstka idę.. 

 

A nie dało się wczesniej załatwić jakiegoś ortopedy? Czy kogoś w tym temacie? Bo wiesz ze w ciąży musi cię specjalista przyjąć w ciągu 7 dni 😄

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...