Skocz do zawartości
Forum

Zakreskowane - wątek dla staraczek, którym się udało


pena89

Rekomendowane odpowiedzi

MadziaK temp to chyba zaraz po przebudzeniu powinnaś mierzyć. A gdzie to już twój wybór ważne aby cały czas w tym samym miejscu. 

Tak właśnie piszesz o tych objawach a może te palące piersi to jakieś zastoje spowodowane prolaktyne za duża i dlatego też możesz mieć nieregularne miesiączki. 

Przeważnie jak się karmi to jej się dużo wytwarza dlatego też nie ma @. 

U ciebie po połogu była cysta to może rzeczywiście wraca do pracy wsio powoli. No narazie to tylko gdybanie. Trzeba poczekać do wizyty. 

A jak cie pieką piersi to może jakiś masaż woda albo okłady z kapusty 

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magdalena no zobaczymy, na razie powiedziałam mezowi zeby się przygotował że coś może być z tego. Jakoś za dużo tych objawów się pojawiło, piersi od prolaktyny, macica od zrostów (których nie było wiec musiałyby magicznie powstać), temperatura i zatkany nos od przeziębienia, zwiększone leukocyty mogłyby być od choroby ale rozmaz jest w normie inaczej niż przy infekcji, zmęczenie i senność od wysokiego ciśnienia jakie jest w Krakowie, brak okresu nie wiadomo od czego. To wszystko też jest możliwe ale za dużo tych dolegliwości aby wystąpiły równocześnie heh wszystkie one natomiast były w ciazy z Kamilem przed pozytywna beta, tylko wtedy przez dwa dni mialam okropny ból jajnika, chciałam już na IP jechac bo myślałam że może wyrostek. 

Dzis 8 dzień bolu macicy, więc w piątek jesli coś się dzieje to powinno wyjść. Czy czas stoi w miejscu czy mi się wydaje!?!?! 🥴

A co do temperatury to nigdy nie mierzyłam ani tym bardziej rano, nie choruje nigdy wiec termometr do dla Filipka kupiłam. I zawsze sobie mierze a potdm jemu żeby sprawdzić czy prawidłowo. Stąd wiem że mam ok 37, a teraz jak w ciazy dnia mierze to 37, 4-37,8 zaleczy czy leżę plackiem czy się poruszam. Z Kamilem tak samo było bo przeczytałam o tej temperaturze wyższej i sprawdzałam nawet po pozytywnej becie taka wyższa była. Potdm przestalam to nie wiem. 

Odnośnik do komentarza

Magdalena młoda to straszny cycoholik, najgorzej w dzień. W nocy daje raczej pospać bo śpi że mną i jak chce jeść to tylko jej pierś daje na leżąco i śpię dalej 🤣

Teska strasznie mnie boli i ciągnie blizna, miednica boli jak w ciąży i słabo się czuje jak trochę pochodzę 

Madziak do piątku już dużo nie zostało, co by się nie okazało to dasz radę 😊 

Michaś 25.02.2018r. ❤️
Aniołek 29.11.2018 6/10tc

https://www.suwaczek.pl/cache/b267dc89b2.png<</li>a>
Odnośnik do komentarza

Anella to po tym rozejściu spojenja tak boli? Mnie po pierwszym cięciu nie bolało nic, po drugim miałam taki bol koło pepka ze nie mogłam się wyprostować, taki klujacy palący nie wiem skąd bo macica była już wyżej, do tego zamiast krwi wychodziły jakieś ciągnące gluty, nie skrzepy, to wyglądało wręcz jak ścięgna, bolało jak diabli, nie wiem co to było, ale już moalam nawet 38 st, ginka mówiła że jak będzie 38,5 to na IP po antybiotyk bo znaczy ze stan zapalnh, ale na szczęście przeszło, jeszcse rano bolało i była gorączka, położyłam się na chwilę. Wstałam i wszystko minęło. 

Już mam ochotę nakupić testów ciążowych i robić dwa razy dziennie haha jak z Kamilem, wiedziałam że to ciąża i robiłam co chwilę test żeby już potwierdzić, a potwierdziłam beta, test wyszedł dwa dni później cień cienia więc sobie mogłam robić 😂 myślałam żeby na betę dziś skoczyć, ale to bym musiała z dwójką jechac autobusem trzy przystanki, wiec sama nie wiem a nadal może nie wyjść. Choć zżera mnie ta niepewnosc więc może pojadę a jak nic nie wyjdzie to wtedy w piątek raz jeszcze hehe. 

Odnośnik do komentarza

Madziak83 nie zazdroszczę takich rozterek, a nie ma jak potwierdzić  przeczuć, zosraje jedynie czekanie. A to potrafi jeszcze bardziej w głowie namieszać.  

Anella miałam właśnie pytać jak się czujesz? Jak sobie radzisz po cc? Pamiętam, że przy pierwszym nie mogłam się podnosić przez 2 tygodnie. Dostałaś znieczulenie w szpitalu po cięciu bez problemu? Jestem cała  nerwach, jutro rano mam być na czczo w szpitalu. 

  • Lubię to 1

https://www.suwaczki.com/tickers/ckai9jcgi48kbqja.png

Odnośnik do komentarza

Mink a to czemu nie mogłaś aż 2 tygodnie wstać? U nas na drugi dzień pionizuja i wiadomo boli, ciągnie itp ale trzeba chodzić aby rozchodzić. Oczywiście w miarę możliwości. 

No tak to już jutro u ciebie. Napewno będziemy z tobą i wszystko będzie dobrze 😘

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magdalena na pewno będzie wszystko dobrze 🙂

Ja pojechałam na betę i morfologie, wytargałam małego śpiącego z lozeczka hah i w sama porę dotarłam bo Pani mi pobrała krew i w tym momencie przyjechał pan zabrac próbki, z tego co widzę to już się wyniki robią bo się podświetlaja pdfy jak odświeżam. Ale jeszcze pisze ze brak. Ciśnienie to mam chyba 500 na 900 haha a jak nic nie wyjdzie to w piątek powtórka. 

Odnośnik do komentarza

Miink to współczuję że cię bolało ja miałam i za pierwszym i drugim razem spoko. Wiadomo trochę ciągnęło ale star łam się prostować aby się zrosty nie zrobiły. No i chyba do tej pory nie mam. Ale się okaże jak macice otworzą. 

MadziaK zatem czekamy na wyniki razem z tobą. Trzymasz w napięciu jak na staraczkach zwykle to Pena robiła 😄

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Miink a kiedy masz mieć cc? Na pewno będzie ok, ja poszłam w dniu cięcia żeby mi cewnik wyjeli bo mnie wkurza nam chodzę, a babki ze jak to chodze i se będę musiała na siku chodzić, ale powiedziałam że spoko i nic się nie działo. 

Magdalena pojechałam mimo że może być jeszcze za wcześnie, może to być coś innego i nie powinnam przed wizytą robić, no ale coz, kobieta niecierpliwe stworzenie hihi na razie jest morfologia, minimalnie spadły parametry czerwonych krwinek, ale może to nic nie znaczyć, za to leukocyty bez zmian więc beta raczej nie wyjście, bo by urosły. 

Odnośnik do komentarza

Madziak czekamy niecierpliwie z Tobą na wyniki, oby już się coś wyjaśniło. 

Magalena na pewno na wizycie będzie wszystko dobrze, trzymam kciuki. 

Miink jesteśmy z Tobą, już za niedługo będziesz mieć swojego maluszka przy Tobie. Pisz w miarę na bieżąco jak dasz radę:)

Anella mam nadzieję, że szybko dojdziesz do siebie i poczujesz się lepiej. Super, że udało się z karmieniem:)

Odnośnik do komentarza

Madziak tak po rozejściu spojenia mnie boli, dopóki się nie zrośnie to tak będzie niestety. To czekamy do piątku 😉

Miink Dawały Ketonal i paracetamol i pytały się czy morfinę chce ale na drugi dzień już tylko paracetamol dawaly.

Mam brać zastrzyki przeciwzakrzepowe przez miesiąc, też tak miałyście po CC? 

Michaś 25.02.2018r. ❤️
Aniołek 29.11.2018 6/10tc

https://www.suwaczek.pl/cache/b267dc89b2.png<</li>a>
Odnośnik do komentarza

Anella na tylko w szpitalu dostałam 3 dni z rzędu, potem już nie, ale może zależy od wyników badań 

Ja miakam niska hemoglobine po cięciu bo 9,2 i mi zapisali tardyferon, ale w ciazy próbowałam go brać i mnie flaki bolały więc nie brałam a hemoglobine mam teraz ponad 13 więc sama wróciła do normy. 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Gość Madziak83 napisał:

Będą mniej niż 0,1, czyli czekamy dalej hehe swoją drogą ciekawe co mi się dzieje jeśli to nie ciąża 😂

To rzeczywiście ciekawe co tam. Się u ciebie dzieje 😄

4 godziny temu, Anella napisał:

Mam brać zastrzyki przeciwzakrzepowe przez miesiąc, też tak miałyście po CC?

Ja mimo że w ciąży brałam to po cc już nie więc nie wiem czemu ty musisz. 

 

29 minut temu, Anella napisał:

Pewnie przez to że mam żylaki to mi przepisali zapobiegawczo. No cóż trzeba się kłuć 😉

Jak trzeba to trzeba. 

 

Ja po wizycie. Na szczęście nie wysłał mnie do szpitala. Kazał jeszcze wie ej leżeć. Mała ciągle się pcha mimo wszystko szyjka twarda i zamknięta. Powiedział że się trochę skraca ale nie ma paniki. No i widziałam że już nie musiał się zapierać aby sięgnąć. 

Pobrał wymaz na gbs i wysłał do domu. A jak nie będę leżeć to mam się do szpitala zgłosić 😁

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magdalena super że wszystko w porządku 🙂 powiedz czemu masz leżeć? Znasz orientacyjną wagę malutkiej?

A u mnie to nie wiem co, jak w końcu beta nie wyjdzie to psychiatra pozostaje 😂 dziś 11 dzień po stosunku i 8 dzień bolu macicy, jest to bol samej macicy promieniujacy na pachwiny, inny niż na okres, na który się nie zapowiada, dziś 28 dc. Temperatura cały czas w górze, nos zatkany i suchy ze az boli w środku, i już się pojawiły nitki krwi w nosie, no i jakiś taki dyskomfort w piersiach, i od dziś pojawiło się wiecej sluzu, biały i bardzo gesty. A szyjka długa, twarda, rozpulchniona i otwarta nadal, ale uciekła do góry ze trudniej sięgnąć. No i trochę mi się w głowie kręci od wczoraj a ciśnienie zaczęło już spadać. Tak kombinuje co to wszystko moze znaczyć ale sprowadza się do jednego wniosku hehe ciekawe co ginka powie na to wszystko. Ale jak zadzwoniła do mnie ginka to pierwsze co powiedziała to że przeczytała smsa i aż się zaśmiała, więc mówię ze tak mnie w ciazy bolało, że 9 dni po stosunku beta ujemna ale leukocyty urosły, powiedziała że nie sądzi że to ciąża, ale z Kamilem też mówiła że nie hihi i że leukocyty chyba by nie urosły przed beta, ja tam nie wiem wiem ze urosły i ze zawsze rosły od początku ciazy. No i koniec końców powiedziała że 9 dni po stosunku to nic nie znaczy bo jeśli owu była 3 dni później plus 6-12 dni na zagnieżdżenie plus 1-2 na betę to 9 dni to połowa tego czasu. Wiem że u peny 6 dni po już coś wychodzi ale u mnie z Kamilem po 10 dniach dopiero się pojawiła, tzn tego bolu brzucha a owu mogła być dzień wcześniej a bol od zapłodnienia. 

Ale tak szczerze to teraz chce seby to była ciąża, już się oswoiłam z tą myślą i bardzo bym chciała hihi a mąż już też przetrawil taka możliwość 🙂

Odnośnik do komentarza

Jutro idę do szpitala A cc planowane na piątek.

Anella Po pierwszym cc nawet nie umiem sobie przypomnieć czy miałam przeciwzakrzepowe nawet w szpitalu. Z tymi przecibolowymi to tak samo miałam przy pierwszej córce. Ostatnio koleżanka z innego miasta mnie nastraszyła, że już nie dają nic po porodzie tylko paracetamol. 

Magdalena dobrze że nie kazali iść do szpitala, ja bym chyba z tęsknoty umarła... jak lekarz kazał leżeć, to leż i bez dyskusji ;). 

Zbieram się zaraz do kąpieli, bo potem raczej tylko prysznic wskazany. 

Tak żeby było śmiesznie to nadal nie zdecydowaliśmy się na żadne imię...

 

https://www.suwaczki.com/tickers/ckai9jcgi48kbqja.png

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Madziak83 napisał:

Magdalena super że wszystko w porządku 🙂 powiedz czemu masz leżeć? Znasz orientacyjną wagę malutkiej?

Szyjka się skraca i mała jest główka w kanale nisko ułożona. A mała 2 tyg temu miała 2kg. 

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Miink napisał:

Magdalena dobrze że nie kazali iść do szpitala, ja bym chyba z tęsknoty umarła... jak lekarz kazał leżeć, to leż i bez dyskusji ;). 

Oj tak unikam tego szpitala i w tej ciazy byłam tylko raz bo mój gin był chory a ginka na zastępstwie nie mogła zadecydować o zastrzykach. Jakoś to córką bez problemu zniosła ja też o dziwo ale od początku ja przyzwyczajam że mam do szpitala będzie szła. 

 

MadziaK szczerze to ja też już u ciebie kciuki trzymam za to aby beta rosła a nie okazo się coś innego. Chociaż to duże ryzyko ale sama świadomość że ten skarb powoli będzie nzowu rosl. 

A ty jak dobrze e pamięta pisałaś że tęsknisz za brzuchem 😄

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Miink to trzymam kciuki i daj znać po, a imię może samo wam się nasunie gdy zobaczycie dzidzie. Będzie chłopiec czy dziewczynka? 

Magdalena rozumiem to uważaj na siebie i odpoczywaj ile możesz, dobrze ze córcia jesr rozumna i na pewno Cie pilnuje i kaze odpoczywać 🙂

Trzymaj kciuki za nas, pamiętam jak z Kamilem w chwili gdy macica mnie zabolała pomyślałam o ciazy, teraz to samo, po prostu wiem,  patrzę na brzuch i myślę sobie trzymaj się tam mocno i porządnie przyrośnij fasolko hihi oby jej się udało bo że zarodek jest to dam sobie rękę uciąć. Czuję to od pierwszej chwili tak samo jak czułam z Kamilem. No i co lepsze z Kamilem wyszła mi beta w 28 dc dopiero. 

Odnośnik do komentarza

Oj tak córką kochana. Na gania do łóżka jak np robię jeść albo każe siadać. Przynosi zabawki do łóżka i tak się bawimy albo gry planszowe. Wiadomo trochę pooglądamy tv jakieś bajki albo nasz nowy dom bo uwielbia ten program. Dzieci tam przeważnie są i ładne pokoje im robią. 😄 wrażliwa jest bardzo i jak płaczą to i ona płaczę. Ja z resztą też. 😄

 

A Twoje rzeczucie ostatnio cię nie zawiodło to i Tera pewne jest to co czujesz. 

Niech rośnie zdrowo i ty też zdrowo. 

 

Dobrej nocki ja lecę spać bo dzisiaj o dziwo mi się chce już. Młoda też zasnęła bo nie kopie i ułożyła się już. Starsza też dopiero co zasnęła bo ona ma na noc głupawki i musi się z tatą wyszaleć. 😄

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...