Skocz do zawartości
Forum

Zakreskowane - wątek dla staraczek, którym się udało


pena89

Rekomendowane odpowiedzi

Miink to jak miałaś jedno cc to możesz próbować znowu SN. Ale to już twój wybór. Ale skoro już cc ustalone to nie ma co się stresować. Ja mialam cc rok po roku i dlatego nie miałam możliwości. 

 

MadziaK super że się odezwałaś. 

Beta może nie wyjść ale za to progesteron powinien rosnąć. A jak będzie powyzej normy chyba do 15tzn że coś się zaczyna dziac. 

Tak czy siak misku musisz zaczekać. Trzymam kciuki aby te bóle nie spowodowane zagnieżdżaniem chociaż z jednej strony szczęście a z drugiej wielki strach. Powiem Ci ze ja 5msc po cc zaszłam i wszystko było dobrze ale 3msc to wcześnie jeszcze. 

Co do forum to niestety każdy ma takie odczucia. Pozmieniali, ciągle wylogowuje, zdjęcia powyżej 2mb czyli zwykle telefonem nie da się wkleić tylko screenshoty. No nie dopracowane to wszystko ale dopiero tydzień to działa więc może jeszcze naprawia usterki. 

Jak tam chłopcy się chowają? Grzeczni? Zdrowi? 

Edytowane przez magalena3

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

MadziaK a właśnie wczoraj weszłam na tą stronę co mi podałaś z tym twoim rozkiem floral i są duże przeceny jakbyś chciała coś tam zamówić. Nawet do 60%. Rozet ten twój teraz kosztuje niecale 70zl

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magdalena oj już nic nie potrzebuje mam dwa rożki z podusia, rożki teraz robią za kolderki, a niedługo będą za małe to już nie mam po co kupować, potem przechodzimy na spiworki bo dzircko się nie rozkopie, a moi śpią w swoich pokojach to ja niezerkam co chwilę czy się nie odkrył któryś, ale zkzods bo te rzeczy są piękne i super gatunkowe 🙂

Chłopaki mają się dobrze, dużo śpią, mały to tylkcospi, je albo leży na macie i nic nie chce 🙂

Co do ciazy to ja już po dwóch cieciach. I gdyby się okazało że jestem to by się liczyło że dwa miesiące po porodzie jest pierwszy dzień ciazy, to dużo za szybko. No i też my jesteśmy sami, męża ciagle nie ma, nie wiem czy bym dała radę z trójka, w tym dwójką takich maluszków. Nie będę latać na progesteron, może to po prostu jakiś bol jeszcze po cięciu albo coś, choć nos zatkany i częściej chodzę siku, ale może gdyby nie strach przed ciąża to bym nawet nie zauważyła tego. We wtorek lub środę w powinien przyjść okres, zobaczymy co będzie. A zakładając że owu się przesunela a stosunek był 10 lub 11 bo dokładnie nie pamiętam to test mogę wykonać najwcześniej 24 czyli za tydzień. 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Gość Domka1 napisał:

Anella, śliczna. Wszystkiego dobrego dla was. 

Jejku sama nie mogę się doczekać już spotkania z moją kluską 😄

Ja też nie mogę się doczekać.... 

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

MadziaK zatem może rzeczywiście nie stresuj się narazie. Odczekaj jeszcze parę dni. 3msc nie całe to możesz mieć taki objaw. W koncu tam wszystko było ruszone a @ to też zmiany hormonalne to możesz mieć różne objawy. 

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Anella gratulacje 🙂 mała jest piękna, a  ile ma włosków 🙂

Magdalena właśnie wzięłam nospe i leżę z termoforem ale nie bardzo pomaga, boli sam bol na wysokości spojebiabi promieniuje na boki, plus zatkany nos, czekam czy zaczną boleć cycki za dzień lub dwa. Ale szczerze mówiąc to trochę dziwnie się czuję. 

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Anella gratuluję! Śliczna malutka! 

A mam pytanie do was. Czy ktoś na początku miał często i długo bóle głowy? Byłam u kregaza ponastawial i może ból głowy mniejszy ale nadal mdłości się utrzymują cały czas. Pewnie w 8 tyg to nie jest nic nienormalnego? Leżę cały dzień bo czuje się jak na statku z chorobą morska.. Ciśnienie mam nie za wysokie, w normie. Lekarza mam w poniedziałek, pierwszą kontrolę 

Odnośnik do komentarza

Motylek a może masz bóle głowy od mdłości? Mój mąż jest migrenowcem i jak go brzuch boli to zaraz i głowa. Niestety mdłości w ciazy możesz mieć do 13 tc, niektore dziewczyny mają dłużej, ale zwykle ustępują po pierwszym trymestrze. 

Magdalena jak to z tym progesteronem? Jest 6 dni po stosunku, boli mnie całe podbrzusze taki rozrywający bol promieniujacy na boki, dokładnie jak przy Kamilu, a jeszcze mąż mi mówi że ma nadzieję że nie jestem w ciazy. To jak moge najszybciej się zorientować? Owulacja miała być 3 dni przed tym stosunkiem, ale mogła być w tym dniu lub nawet później, boli mnie od dwóch dni. Po porodzie mialam tylko jeden okres i to wywolywany luteina bo zrobiła się cysta, ale bolu żadnego nie czułam. 

Odnośnik do komentarza

Anella gratuluję!!:) Alicja jest cudowna, faktycznie ma sporo włosków:) mam nadzieję, że czujesz się dobrze. Jak będziesz mieć siły to skrobnij coś więcej:) i obyś jak najszybciej wróciła do domu:) uściski dla Ciebie i malutkiej:) 

Madziak fajnie, że z Twoimi chłopakami wszystko w porządku:) kurczę, to faktycznie masz teraz niewiadomą. Oby to było po prostu jakieś źle samopoczucie. Dawaj znać jak u Ciebie sytuacja się rozwija. 

Odnośnik do komentarza

MadziaK z tego co pamiętam to jakoś między 8 a 10 dniem po owu się robi. To zależy od długości cyklów. Doczytaj w necie. Jak jest wyższy niż normy to znaczy że zaczął się produkować aby utrzymać ciąże jak się coś tam zagnieździło. A jak w normie raczej ciąży nie ma. 

A ty jak miałaś torbiel to może i teraz ci się zrobiła? Nie masz możliwości podjechania do gin z usg w pon? Torbiel powinno być widać. 

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Anella gratulacje ślicznej córeczki, odpoczywajcie. 

Madziak83 te bóle o których piszesz przypomniały mi o sytuacji kiedy właśnie pękła mi torbiel (czynnosciowa-przerosniety pęcherzyk), bol był właśnie rozpierajacy, no-spa nie pomagała w ogóle, leki przeciwbólowe też prawie wcale. Mnie najbardziej bolało jak leżałam i chodziłam (zagięta w pół bo inaczej się nie dało) . Największą ulgę czułam siedząc. Problem w tym, że bez usg nic nie stwierdzisz a się nameczysz. A czy Ty czasem wcześniej nie pisałaś że miałaś czysty? Może masz predyspozycje kurcze. Współczuję bo wiem co to jest. Ja na trobielach zęby zjadłam...niestety... Może na IP podjedź... 

Odnośnik do komentarza

Magdalena to w tym czasie to i beta powinna wyjść, progesteron niby rośnie ale zależy od jakiego poziomu się zaczyna,, a nie wiadomo jaki jest zaraz po poprzedniej ciazy. 

Bibs a jak cysty pekaly to miałaś krwawienie? Ja mialam przed Filipkiem cysty czynnosciowe, bardzo niski progesteron, brałam dupka od dnia owu do wystąpienia miesiączki, wtedy właśnie cysta pekala, bol był chwilami nieznośny, ale zaczynało mnie boleć jak na okres tak 2-3 dni przed terminem, i potem z dnia na dzień bardziej, okres zwykle występował tydzień po terminie. 

W tamtym miesiącu tak mnie coś zaczęło cmic też po terminie spodziewane miesiączki (nie karmilam i zbilam lekami prolaktyna więc powinna być miesiąc po porodzie) , po 6 tygodniach byłam na wizycie i wyszło że mała cysta się zrobiła, dostałam luteine na 5 dni i po odstawieniu zrobił się okres, czyli jak rozumiem cysta pękła. A teraz boli inaczej, tak jak przy Kamilu w ciazy, taki jednostajny bol promieniujacy na pachwiny, aż na uda, taki tępy i ciagnacy. 

Pozostaje czekać na rozwój wypadków, z Kamilem po kilku dniach a jeszcze przed beta doszło częste sikanie i ból piersi ale taki jakby bolały wezly chłonne czyli chyba kanaliki mlekowe to były. Kurcze stresuje się, a najbardziej niewiadomą bo wiem że bym sobie poradziła o to się nie martwię. 

Odnośnik do komentarza

Sytuację z pęknieta torbielą wypełniona płynem czyli to o czym wyżej pisałam miałam raz 15 lat temu. Potem miałam też takie torbiele, ale po 2 operacjach  zostały one wycięte(razem z jajnikiem o czym oczywiście długo nie wiedziałam 😉

Nie krwawilam jak ta torbiel pękła. A  jak piszesz o tym,ze dostałaś luteine po tej cyście i było krwawienie z odstawienia to niekoniecznie torbiel pękła. Po prostu sluzówka się zluszczyla po spadku progesteronu a torbiel powinna się raczej wchłonąć ale nie musiała... Reasumując uważam, że skoro miałaś ta nieprzyjemność uzerac się z cystami to duze prawdopodobieństwo że to przez nie masz znowu te bóle. Jakby nie było trzeba czekać (no lub usg). Trzymam kciuki aby było w porządku. 

Odnośnik do komentarza

Mówiła ginka że powinna zniknąć i żeby sprawdzić w następnym cyklu, ale nie moal kiedy mnie mąż zawieźć więc rsczej w kolejnym cyklu pojadę dopiero, no chyba ze okres nie przyjdzie i test nir wyjdzie to wtedy podaję zbadać sprawę. Dziwne bo od okresu nie bolało nic i 4 dni po tym stosunku zaczęło, tak samo 4 dni po zapłodnienia z Kamilem. Ale może sobie wkrecam z tej obawy i to rzeczywiście cysta. Może jutro udałoby mi się na progesteron skoczyć bo mam blisko diagnostykę to będę wiedziała czy owu była czy nie. 

Odnośnik do komentarza

Magdalena już wiem że jutro progesteronu nie zrobię bo ten punkt co mam blisko w sobotę zamknięty a mąż od rana ma pracę i mnie nie zawiezie. Ja z dwójką mpk nie będę jechac bez sensu. Bete robiłam przez terminem i wyszła negatywna, w dniu miesiączki wyszła 4,3 a owu była 4 dni później a więc beta wyszła 10 dni po. Jutro będę miala 7 dni, w poniedziałek 9 wiec najwcześniej we wtorek mogę robić. Ale do tego czasu to będę wiedziała jeśli dojdą pozostałe objawy, a jeśli nie dojdą to raczej cysta. A w ogóle jajniki mnie nie bola tylko sama macica i promieniuje do pachwin, na uda i na pośladki trochę. 

Kiedy masz termin cc? 

Odnośnik do komentarza

Nie mam jeszcze terminu ustalonego. Gadałam teraz z gin to w 37tyg dają skierowanie i idzie się umówic do szpitala. 

A z racji że mała nisko była na ostatniej wizycie to teraz w środę mam kolejna. Mam nadzieję że do porodu nie będę miała co 2 tyg wizyt bo zbankrutuje. 

A teraz jeszcze ma mi pobrać wymaz gbs pluz 70zl podstawowych badań. No masakra ile tej kasy idzie:/

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, Mininka napisał:

Anella gratulacje. Piękna malutka 😁❤️❤️

Ja po kontroli w szpitalu, mamy 1cm, serduszko bije I zaczynamy mieć zachcianki hahah i czasem brak oddechu, a obecnie fazę lenistwa... 

To gratuluję. 1cm a ile szczęścia. Nawet mi się Buzka uśmiecha 😄 niech rośnie zdrowo. 

MadziaK starsza się dalej cieszy i rano się budzi z pytaniem kiedy w końcu pojadę rodzic Nadie. Bo takie imię wybraliśmy. Tzn ja kiedyś dałam kilka propozycji a po polowkowych córką wybrała ze będzie Nadia i tak zostało do dzisiaj. A ile szczęścia było jak ubranka wybierałyśmy 😘moja kochana. Pomaga mi np pranie segregowac i wkłada do pralki albo zmywa naczynia 😄

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Gość Motylek86 napisał:

Anella gratuluję! Śliczna malutka! 

A mam pytanie do was. Czy ktoś na początku miał często i długo bóle głowy? Byłam u kregaza ponastawial i może ból głowy mniejszy ale nadal mdłości się utrzymują cały czas. Pewnie w 8 tyg to nie jest nic nienormalnego? Leżę cały dzień bo czuje się jak na statku z chorobą morska.. Ciśnienie mam nie za wysokie, w normie. Lekarza mam w poniedziałek, pierwszą kontrolę 

Przepraszam że cię pominęłam. 

Wydaje mi się że te bóle głowy mogą być spowodowane właśnie tymi mdłości ami. Ja tak miałam głowa bolała bo jeść nie mogłam przez mdłości. Mam nadzieję że to u ciebie to samo. 

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...