Skocz do zawartości
Forum

Zakreskowane - wątek dla staraczek, którym się udało


pena89

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Dziewczyny:)

Anella czyli dziś kierunek szpital, a jutro wielki dzień:):) będę mocno trzymać kciuki:) super, że już za niedługo poznasz Alicję:) daj znać jak się dziś zameldujesz na oddziale. 

Mininka witaj:) jestem pewna, że będzie dobrze, fajnie że napisałaś. 

Magalena a Ty już masz ustalony termin cc?

Ja w poniedziałek byłam na wizycie, generalnie wszystko dobrze:) moja malutka już nie taka malutka waży 1300g:) plecy zaczynają dokuczać i schylać się ciężko, ale jakoś trzeba dać radę:) trzeci trymestr rozpoczęty:)

Odnośnik do komentarza

Cześć Wszystkim!

Jak będzie ciepło to muszę pomału oduczyć Piotrusia skłania do pampersa bo chce dac to do przedszkola  ;))

 W dodatku nauczył się mówić " Kocham Cie"

Jak mąż wraca z pracy to Piotruś mówi " Kocham Cie Tato" A do mnie kocham Cię mamuś  😄 takie to słodkie  🙂

 

przy ściągnięciu szyny gipsowej ( ręka lewa  )ortopeda  powiedział mi,że mam duże zwapnienia w ręce lewej i prawdopodobnie mam zwyrodnienie lub osteoporoza 😳😳 ...

W wieku 30 lat!?? 😮😮😮😬😬😬

w dodatku boli Mnie od dwóch tygodni grzbiet prawego nadgarstka wraz z palcami ... boli przy ruszaniu, dzwiganiu czegoś tą ręką  ... W nocy to już w ogóle masakra tak mnie boli aż wybudza mnie ze snu... W nocy ino mam taki mocny ból... 

 

 

 

https://www.suwaczki.com/tickers/atdcpx9ixw5d09qp.png

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Anella napisał:

Princessa oby nie osteoporoza bo to dziadostwo jest straszne 

6 minut temu, Anella napisał:

Princessa oby nie osteoporoza bo to dziadostwo jest straszne 

No , się okaże co to jest .. i czemu mnie tak boli. Zrozumiałabym,że to reka ktora była zlamana ale to jest druga ręka...

W dodatku mam takie silne pulsujace bóle  palców i nadgarstka że  szok  i to wszystko nasila się w nocy ...

 I 😳😳😮😮😱

https://www.suwaczki.com/tickers/atdcpx9ixw5d09qp.png

Odnośnik do komentarza

Anella brzuszek super. Tak to już jest z tymi przyjęcia i do szpitala. Daj znać jak już znajdziesz chwilę. 

Teska Duza już tą twoją dzidziola. 3 trymestr szybko zleci. Ja nie wiem kiedy mi zleciało chociaż ostatni miesiąc strasznie się dluzy. 

Princessa współczuję takiej choroby. Może ta druga zaczyna boleć bo przecież prze jakiś czas była bardziej obciążona. Oby diagnoza okazała się błędna i jakieś rehabilitacje pomogły. Ale rozumiem że lewa się zrosla? 

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Anella wow więc to już niedługo... Z tymi przyjęciami do szpitali to niestety takie są nasze realia...  ale już niedługo i będziesz po 🙂

Princessa a dostałaś od tego ortopedy jakieś zalecenia? 

Ja co prawda  miałam trochę inny problem. Zaczęła mi dretwiec prawa ręka w nocy mimo, że spałam jak zwykle. Do tego bolała mnie ta reka. Poszłam do ortopedy, podejrzenie zespołu ciesni i dostałam orteze na 1 mc i specjalne witaminy. Lekarz powiedział, że powinno minąć. Brałam leki 50 dni i orteze zakładałam na noc też przez ten czas. Przeszlo zupełnie 🙂

Ponoć ciąża tak wpływa na organizm, na osteoporoze również ma wpływ niestety. 

A moja prawie 3 latka była że mną ostatnio w sklepie agd, myslalam że orła wywine 😉 1000 pytań, a czemu ta filiżanka nie ma talerzyka, a do czego te sitka, a kogo jest ten kosz, a tu są takie łopatki a jaki chłopiec może się tym bawić... na końcu wzięła packę na muchy i klapała po posadzce w sklepie i nie chciała iść do domu. Ekspedientki sikały że smiechu.

Więc takie dorastajace maluchy są przeurocze a teksty rozbrajające. 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Bibs napisał:

 

Princessa a dostałaś od tego ortopedy jakieś zalecenia?  

Tak. Jak by reka bolała to mam za tydzień dwa przyjść do niego spowrotem.

Tylko wtedy nie wspomniałam,że mnie ta druga reka boli tak od 2tyg teraz to już od 3tyg prawie. Przy podnoszeniu różnych przedmiotów, I zauważyłam że tam leekie zgrubienie się zrobiło 😳 tylko nie jest to miejsce sine tylko lekkie zgrubienie.

I okolice tego miejsca najbardziej mnie bolą w nocy i nad ranem to już ogóle  ból jak nie wiem.... 

Jutro idę do rodzinnego najpierw A potem do ortopedy pójdę...

Albo nie iść?? 🤔🤔

Aczkolwiek to już trwa około 3tyg

 

https://www.suwaczki.com/tickers/atdcpx9ixw5d09qp.png

Odnośnik do komentarza

Gusior ja też bez problemu widzę kreskę. Koniecznie zrób za dwa dni drugi test albo najlepiej idź na betę 😄 powodzenia i po cichu gratuluję 

 

Anella ale super że to już jutro. Pewnie już jeść nie możesz i lekki stresik jest. Ale będzie dobrze i koniecznie chwal się córeczka jak tylko dojdziesz do siebie. 

Princessa idź koniecznie do tego internisty i ortopedy. Bo po co się męczyć. A gorzej jak coś tam się zaczyna dziać. Przenosić też nie ma co więc jak masz możliwość szybkiego dostania się do specjalisty to korzystaj. W ciąży muszą cię przyjąć w ten sam dzień albo w ciagu 7 dni. 

Bibs skąd ja znam takie sytuacje jak u ciebie markecie 😄

Ja dzisiaj się nastawilam na zastrzyk. Naszykowal am i bach skurcz więc czekam aż przejdzie wtem córką jak kopa nie zasadzie to aż matce tchu brakło. Tu się zwijam z bólu tu że strzykawka siedzę a córką z łazienki krzyczy "mamuś no co ty. Tak długo zastrzyk robisz?" i 500 pytań jeszcze dlaczego cię boli, a gdzie cie kopnela, a ręką czy noga 😄 myślałam że mnie cholera trafi... I weź tu spokojnie wdech złap jak nie odpowiadasz chwilę to pyta po raz enty 😄 no ale szło przywyknac 😄

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Anella ale Cię wytrzymali z tym przyjęciem. Ale to już jutro, Alicja będzie z Tobą, ale super;) zaśniesz dziś z emocji?:) Forumowe ciocie czekają na zdjęcie jutro:) a brzuszek masz śliczny!:) 

Princessa pewnie, idź do lekarza, lepiej zawsze sprawdzić. A Piotruś uroczy, też bym już chciała usłyszeć takie piękne słowa:) 

Gusior ja też widzę kreskę:) powtórz test rano, albo idź na betę:)

 

Odnośnik do komentarza

Trochę podrzemalam w nocy ale tak niewygodne te łóżka że szok. CC będę mieć dopiero koło 11 bo jest dużo operacji na dzisiaj. Stresik jest bo nigdy nic nie wiadomo co podczas operacji będzie, ale dowiedziałam się że mała będzie cały na mnie leżeć podczas szycia więc jestem trochę bardziej spokojna. Jeszcze trochę i będzie po drugiej stronie brzuszka 😁 mam nadzieję tylko że karmienie nam jakoś pójdzie 

Michaś 25.02.2018r. ❤️
Aniołek 29.11.2018 6/10tc

https://www.suwaczek.pl/cache/b267dc89b2.png<</li>a>
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Anella napisał:

Trochę podrzemalam w nocy ale tak niewygodne te łóżka że szok. CC będę mieć dopiero koło 11 bo jest dużo operacji na dzisiaj. Stresik jest bo nigdy nic nie wiadomo co podczas operacji będzie, ale dowiedziałam się że mała będzie cały na mnie leżeć podczas szycia więc jestem trochę bardziej spokojna. Jeszcze trochę i będzie po drugiej stronie brzuszka 😁 mam nadzieję tylko że karmienie nam jakoś pójdzie 

Ale fajnie masz. Jeszcze ci ja dadzą na ciebie. Super. Moja zabrali bo wcześniak. Pokazali dali buziaka dać i przytulić. A miała temp niska to musieli odrazu dogrzewac. 

Spróbuj się zrelaksować jeszcze. Buzka i jak dojdziesz do siebie to melduj 😘

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza
W dniu 15/1/2020 o 7:54 AM, Teska napisał:

Magalena a Ty już masz ustalony termin cc?

Dopiero doczytalam przepraszam. Ja jeszcze nie mam terminu. Rozmawiałam z ginem to mówił że skierowanie da mi w 37tyg i wtedy mam się umówić. Ale cc nie robią wcześniej jak w skończonym 38tyg. Więc będę gadać żeby 19lutego iść do szpitala a 20 robili cc. Ale jak się nie da to już bez różnicy byle nie 25 bo bratanica ma tego dnia urodziny i nie Chce tego dnia samego. 

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Anella fajnie że będziesz miała małą na sobie po cięciu. U nas nie ma takiej możliwości. Zdecydowaliśmy że mąż będzie kangurował, co z resztą bardzo chciał robić.  Daj znać jak już dojdziesz do siebie. 

Jestem teraz mega samolubna, prawie nic nie robię. Rano odprowadzana córkę do żłobka A potem oglądam seriale na netflix. Jeszcze taki piękny tydzień mi został. 

magdalena3 jakie masz wskazanie do cc? Jeśli gdzieś to pisałaś, to nie doczytałam.

Edytowane przez Miink

https://www.suwaczki.com/tickers/ckai9jcgi48kbqja.png

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Miink napisał:

magdalena3 jakie masz wskazanie do cc? Jeśli gdzieś to pisałaś, to nie doczytałam

Jestem po dwóch cc. Dumalam nad SN bo można walczyć i muszą ci pozwolić jak nie ma przeciwwskazań. Ale stwierdziłam że się za bardzo boję że jednak ta cięta macica może peknac podczas parcia. Ja taka szczesciara nie jestem i ryzykować życia mojego i dziecka nie będę. 

A ty jakie masz wskazania? 

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Czarna super że się odezwałaś. I wspaniałe że mała tak dokazuje. Powiem Ci ze moja już spora. Tydzień temu miała 2kg a potrafi się cała przekręcic. Już to boli. U mnie z tymi dimerrami ciężko a jeszcze jak zebra rozsądza i naciska na przepone to aż się czasem zrywam bo nie mam jak złapać powietrza. Ale mimo wszystko cieszę się. Dzisiaj pierwsza pralkę ubranek wypralam to już wogole banan na twarzy. Ale tak jeszcze z 5 pralek będę miała bo jeszcze kocyki i pościele itp. Nie wiem kiedy ja to wsio zrobię i poprasuje jak mi nieco ponad miesiąc został 😄 ale damy radę. 

Anella pewnie cieszy się córką i odpoczywa. Jutro ja pewnie będą pionizowac albo jeszcze dziś. Napewno jak złapie sił i czasu to się odezwie. 

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, ale się tu pozmieniało, nie mogłam za cholerne was znaleźć :/ dziwnie forum teraz wygląda i nie bardzo mi się podoba, no ale coz.

Anella Ty chyba już po? Czekamy na wieści 🙂

Dziewczyny mam pytanie, od dwóch dni boli mnie całe podbrzusze, na dole i tak po bokach wyżej. Brzuch nie jest spuchniety. Okres powinien być za tydzień 23.01. I mam wodnisty przezroczysty sluz, czy to mogła owu się przesunąć i to są jej objawy? Bo mam lekka schize bo w piątek był seks (3 dni po owu niby), sluz był gesty, stosunek przerywany, a w poprzedniej ciazy bol macicy zaczął się 4 dni po zapodnieniu i był pierwszym objawem, do tego zatkany nos, który również mam od 2 dni, ale wygląda na katar niż spuchniete śluzówki, tylko wtedy miałam totalny susz, zero sluzu. Antykoncepcje mam mieć od kolejnego cyklu dopiero. Co myślicie? 

Odnośnik do komentarza

Magdalena3 ja bardzo chciałam  rodzić naturalnie. Przy pierwszej córce 13 godzin porodu sn i skończyło się cc, młoda w ogóle nie wchodziła w kanał rodny. A była malutka niecałe 3 kg. Mój lekarz sugerował ze moja budowa może uniemożliwić poród sn. Konsultowałam z inną lekarka i ona też mówiła że niskie dziewczyny, z krótkimi nogami mogą mieć biodra i w konsekwencji kanał rodny, w który dzieci mają problem wejść. Zdecydowałam, że nie będę próbowała naturalnie rodzić, bo zrobiłbym to tylko dla swojego ego.

MadziaK83 jedyne co mi przychodzi do głowy, to żebyś poczekała i zrobiła test. Ja nie miałam żadnych objawów. Dzień po imprezie zrobiłam test i byłam w niezłym szoku. 

https://www.suwaczki.com/tickers/ckai9jcgi48kbqja.png

Odnośnik do komentarza

Dopiero 6 dni minęło od tego stosunku, więc nawet beta by nie wyszła, w poniedziałek najwcześniej. Ale poczekam, bo w sumie ryzyko jest niewielkie. Choć moje chłopaki to wpadka (stosunek przerywany w owu) i druga wpadka (pełny i przesunięta owu), więc istnieje ryzyko podwójnej wpadki w naszym przypadku heh a mąż  powiedzial że prezerwatywa ble a ja jestem niecałe 3 miesiące po cięciu więc teraz ciąża nie byłaby wskazana. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...