Skocz do zawartości
Forum

Zakreskowane - wątek dla staraczek, którym się udało


pena89

Rekomendowane odpowiedzi

Magdalena ja bym chciała już zacząć rodzic 😝 

Bibs dzieci tak czasem mają że staja się nagle wrażliwe na jakiś dźwięk może źle jej się kojarzy. Mój Michaś nie lubi małpki jak wydaje dźwięki ucieka przed nią ale widzę teraz że jak się przez przypadek włączy to już tylko szuka źródła dźwięku i nie ucieka także Twoja córka może się też przyzwyczai do tych dźwięków 

Michaś 25.02.2018r. ❤️
Aniołek 29.11.2018 6/10tc

https://www.suwaczek.pl/cache/b267dc89b2.png<</li>a>
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Anella napisał:

Magdalena ja bym chciała już zacząć rodzic 😝 

Bibs dzieci tak czasem mają że staja się nagle wrażliwe na jakiś dźwięk może źle jej się kojarzy. Mój Michaś nie lubi małpki jak wydaje dźwięki ucieka przed nią ale widzę teraz że jak się przez przypadek włączy to już tylko szuka źródła dźwięku i nie ucieka także Twoja córka może się też przyzwyczai do tych dźwięków 

To życzę Ci szybkiego porodu. Teraz to już by się mogło zacząć. 😄

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza
W dniu 8/1/2020 o 3:08 PM, magalena3 napisał:

Witaj Gosiu. Dobrze ze juz w domu. 

Co do badania nie pomogę. Nie robiłam nawet nie słyszałam. Może Iguana coś będzie wiedziała na ten temat ona dużo ich robiła. Albo napisz na wątku ciąża zaraz po poronienia. 

 

A ta psycholog ci nagadala dobrze czy nie jesteś zadowolona? 

Właśnie tak mi nagadała ,że jak wczoraj mówiłam dość starań tak dziś myślę inaczej i weź tu zrozum kobietę 🤔 a pani psycholog przesympatyczna i w dodatku mieszkamy blisko siebie 😊

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza
W dniu 8/1/2020 o 3:08 PM, magalena3 napisał:

Witaj Gosiu. Dobrze ze juz w domu. 

Co do badania nie pomogę. Nie robiłam nawet nie słyszałam. Może Iguana coś będzie wiedziała na ten temat ona dużo ich robiła. Albo napisz na wątku ciąża zaraz po poronienia. 

 

A ta psycholog ci nagadala dobrze czy nie jesteś zadowolona? 

Właśnie tak mi nagadała ,że jak wczoraj mówiłam dość starań tak dziś myślę inaczej i weź tu zrozum kobietę 🤔 a pani psycholog przesympatyczna i w dodatku mieszkamy blisko siebie 😊

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny... Mam hemolglobinę 14 jest w normie bo do 16. Czy na takiej podst można sugerować branie tego acardu? Oczywiście ja tylko pytam z czystej ciekawości bo od tego są inne konkretne badania. Tak naszla mnie ta myśl ... A u mnie ogarnianie zaległości w domu. Trochę pobolewa mnie brzuch i jajniki ale daję radę. 

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Anella napisał:

Rozwarcie 1cm skurcze regularne ale słabe. Lekarka zrobiła mi masaż szyjki i czekam na rozwój sytuacji 

9 minut temu, Anella napisał:

Rozwarcie 1cm skurcze regularne ale słabe. Lekarka zrobiła mi masaż szyjki i czekam na rozwój sytuacji 

W dniu 8/1/2020 o 3:08 PM, magalena3 napisał:

Witaj Gosiu. Dobrze ze juz w domu. 

Co do badania nie pomogę. Nie robiłam nawet nie słyszałam. Może Iguana coś będzie wiedziała na ten temat ona dużo ich robiła. Albo napisz na wątku ciąża zaraz po poronienia. 

 

A ta psycholog ci nagadala dobrze czy nie jesteś zadowolona? 

Właśnie tak mi nagadała ,że jak wczoraj mówiłam dość starań tak dziś myślę inaczej i weź tu zrozum kobietę 🤔 a pani psycholog przesympatyczna i w dodatku mieszkamy blisko siebie 😊

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Anella zatem trzymam kciuki aby szybko się ruszyło. Informuj na bieżąco w miare sił. 

Gosia wydaje mi się że hemoglobina nie ma nic wspólnego z acardem. On jest na rozrzedzenie no i na inne schorzenia. Ale nie wiem jaki może mieć związek z hemoglobina. 

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Życzę Ci z całego serducha abyś się już nie męczyła. 

Core i mnie znowu chorobska dopadło. Chociaż mnie mniej. Ona smarka na żółto i kaszel taki ciężki. U mnie katar spływa więc nos odetkany ale kaszel niemilosierny. Zrywa i oskrzela bolą. Nie obejdzie się bez wizyty u pediatry i internisty 😞

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...