Skocz do zawartości
Forum

Zakreskowane - wątek dla staraczek, którym się udało


pena89

Rekomendowane odpowiedzi

Gosia Mona przyjaciółka też ma jutro urodziny ;]
Wszystkiego najlepszego życzę, przy takiej becie na pewno będzie coś widac, choć ja z Filipkiem byłam przy becie 21500, tzn dzień po tej becie i był Filipek ale serduszka nie było widać, zależy od sprzętu ponoć, za tydzień już było widoczne także i u Ciebie coś już będzie widać na pewno.
Co do opieki nad dziećmi to ja nie mam nikogo, jest Mona mama kontra pracuje ale dość daleko mieszka, mąż ciągle w pracy więc jestem z moją dwójką sama i wszędzie chodzę z nimi, ale mi to nie przeszkadza a nawet nie chce być bez nich. Choc czasem mam ochotę udusić pielucha :D
U nas Kamil już skończył 2 miesiące, ale ten czas leci. Jest w miarę spokojnie ale ma problem z kupka, dodane mu do mleka olej rzepakowy i wtedy robi bez problemu, bez tego plakal z powodu zaparć i nie umiał zrobić sam.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

MadziaK83 dzięki kochana. To beta z wczoraj,a wizytę mam 8 stycznia . Szukałam info na forach,ale chyba nie ma co porównywać bo u jednej tak ,a u drugiej jeszcze inaczej. Jednym słowem przykłady mocno rozjechane. Zostaje czekać choć czasem wydaję się to średnio możliwe :D. Teraz ide na NFZ ,więc trochę wątpię w super klasy sprzęt ;) no nic zobaczymy najwyżej szybciej wrócę na wizytę. MadziaK83ale ten czas leci...dopiero co test wyszedł pozytywny a mały ma już 2m. Mi znowu ten rok tak szybko minął ,że nie wiem kiedy...

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Gosia ale danie dla ciebie? Czy na przyjęcie czy jak? Ja ostatnio miałam chęci na pizzerki z ciasta francuskiego. Takie małej 20 minut i gotowe. Na początku ciąży ciągle jadłam śledzie w sosie śmietankowy albo z suszonymi pomidorami no i musztarda do tej pory jeszcze mi podchodzi. Dzisiaj problem z jedzeniem. Od 3 dni jem zupę grochowa ale już się skończyła. Dzisiaj gotowalam córce pomidorowa to nie mogłam na nią patrzeć. Mojemu znowu kurczaka z warzymi i ryżem po chińsku. Wszędzie wszystko mi śmierdzi. Nawet masła nie ruszam. Suchy chleb najlepiej.
A z zieleniny? Hm... Trio warzywne. Wszelkie brokuły kalafior Brukseli moje. Sałata i pomidor z rzodkiewka.... No i dla mnie jeszcze koniecznie ryba. A najlepiej łosoś.

Problem jest z tym jedzeniem w ciąży ale cóż poradzić. Chociaż ja to już przed ciąża miałam schizy co do jedzenia.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

magdalena3 tak dla mnie. Post mi całkowicie skasowało w nocy a tyle się napisałam . Już mąż różnych sałat kupił i będę robić na dziś i jutro. Slabo idzie mi jedzenie...teraz zjadłam kanapkę - sniadanie bo mam zawroty głowy eh. No i na 12 z młoda do lekarza bo na bank zapalenie pluc ma ;( a już było super. Zmiana leku refluksowego i znowu wracamy do punktu wyjścia. A i mnie wizyta czeka bo z okiem jest roznica taka że opuchlizna zeszła,a nadal białko wylane krwią . W nocy znowu puchnie i zbiera się świństwo eh...nio nic trzeba się powoli zbierać bo mamy kilka rzeczy do zrobienia.

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Młoda ma zmiany zapalne i na 10 dni antybiotyk :/ po pierwszej dawce antybiotyki i innych inhalacjach jest mega różnica- śpi w końcu pierwszą noc normalnie. U mnie też sukces po pierwszej dawce co mnie ogromnie cieszy...teraz jest 3 nad ranem i spać mi się nie chce omg. Dobrze bedzie tylko trzeba czasu :) a tym czasem poczytam Pudelka i może mnie zmuli ;)

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich i dołączam się do Was. Zaczynam od razu od pytań. Jakie witaminy polecają Wam lekarze na pierwszy trymest? Ja na razie mam folik 0.4 ale czasami biorę 2 tabl, bo przyznaje szczerze zaniedbywalam to troszkę przed ciąża.
A opłaca się robić betę jak testy pozytywne i nie ma jakiś niepokojących objawów? Czy pieniądze przeznaczyć lepiej na dobrą kawę i lody z rodzinką? W tamtej ciąży nie robiłam nic takiego. W ogóle chyba usg niestety czeka mnie dopiero w 18 tyg, bo w Norwegii się nie robi bo po co, więc totalny light

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72690.png

http://www.suwaczek.pl/cache/26bae06270.png

Odnośnik do komentarza

Motylek mi przy pierwszej ciąży powiedział tak: jeśli badania są ok to wystarczy tylko kwas foliowy plus od któregoś tc(nie pamiętam) jod. Na blogu Pana Tabletki jest opisany skład różnych witamin dla kobiet w ciąży i w większości to jedna ściema. Nabijanie tylko kieszeni koncernów i już. Mało tego niejednokrotnie spotkałam się z opinią ,że po ciąży kobietom lecą włosy? Dlaczego...? Bo nagle odstawiają tabletki/witaminki i mamy oto efekt. Ja po ciąży do teraz mam mega gęste włosy i mój fryzjer nie może wyjść z podziwu jak się zmieniły. Sama osobiscie nie będę brała tylko kwas i jod w odpowiednim czasie i acard po konsultacji z ginem. Poza tym zdrowe jedzenie ale tu się dużo nie zmieni bo od narodzin młodej mocno do tego się przykladam.

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Motylek Witaj wśród nas! Bety nie trzeba robić ale jak masz mieć iść dopiero w 18tc To ja bym zrobila dla spokoju zeby zobaczyc czy jest przyrost czyli dwa razy s odstepie 48h. Życzę spokojnej ciąży!
Ja weszłam w 30 tydzien i ostatnio ciągle mi się śni albo poród albo że ktoś mnie goni i krzyczę żeby zostawili moje dziecko w spokoju :D W dzień nie myślę za bardzo ani o porodzie ani o tym że w brzuszku rośnie lokator. Nie wiem skąd te sny. Wizytę mam dopiero tak jak goosia 8 stycznia. W piątek idę badania robić krwi i moczu.
MadziaK moja córka też miała przez chwilę kłopoty z wyróżnieniem i też polecili żeby na czczo dac łyżeczkę oleju rzepakowego lub oliwy z oliwek. Albo dawać pić siemie lniane.

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Gosia cieszę się, że leki działają i widać poprawę, oby tak dalej:)
Motylek witaj!:) Mnie lekarz od pierwszego trymestru zalecał brać witaminy (biorę megemed Optima forte). Ja betę robiłam tylko na początku dwa razy, żeby zobaczyć przyrost. Współczuję takiego późnego usg, ja nie mogłam wytrzymać do 6 tygodnia;) a na kiedy wychodzi Ci termin?

Dziewczyny, wszystkiego najlepszego na Nowy Rok!:) Spokojnych porodów w terminie i samych radosnych chwil z pociechami:) i oczywiście szampańskiej zabawy dziś wieczorem:)

Odnośnik do komentarza

anella to gratulacje. Ale jakby się zaczęła akcja to informuj albo daj znać po. Śpij dobrze. :D

Moja młodsza jeszcze buszuje w brzuchu a starsza... W tym roku nie dała rady i ok. 22 zasnęła. I w taki sposób przywitała nowy rok...

monthly_2020_01/zakreskowane-watek-dla-staraczek-ktorym-sie-udalo_81545.jpg

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...