Skocz do zawartości
Forum

Zakreskowane - wątek dla staraczek, którym się udało


pena89

Rekomendowane odpowiedzi

Anella dacie radę jeszcze te 6 dni. A potem to już będzie z górki. A czekasz na godzinę 0 czy umawiaja cię na cc?
Bo wiem że można też się umówić że jedziesz do szpitala jak np wody ci odejdą i wtedy cc.

Moze któraś z was potrzebuje stelaż do baldachimu do łóżeczka?
Mam jeden na zbyciu. Ja nie używałam. I używać nie będę ale może chcecie albo ktoś potrzebuje.
Jutro porobię zdjęcia to wstawię.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

magalena3
gosia pieknie pięknie. Gratulacje. Będzie widać napewno :D

Daj Boże magdalena3 bo stresik jest choć nie daję się mu jak mogę :P rok temu plakałam dniami i nocami ,a teraz ciąża jest i podchodzę do tego z rezerwą - przynajmniej się staram.
A nie wiecie przy jakiej bhcg +/- widać serduszko? Czy raczej sobie glowy tym nie zaprzatac?

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Ale nie myśl. O tym. Będzie dobrze. Ja sobie tak już wmawiam.
Ja straciłam córkę w 37tygodniu i teraz już coraz bliżej. Już mam schizy i schizowe sny. Ale nie poddaje się. Trzeba walczyć. :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

magdalena3 od owulacji równo 6 tydzień,od miesiączki powiedzmy 8. Mam nieregularne miesiączki przy tym pcos stąd ciężko ocenić jak się na usg nie zobaczy. Tak czy inaczej trzeba czekać i modlę się,aby tym razem się udało.
A Tobie Madziu bardzo współczuję...to jest dramat na tym etapie ciąży nawet nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić co czułaś i czujesz w obecnej chwili. Ale tak jak piszesz trzeba być dobrej myśli ❤❤❤

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Anella po cichu na to liczę choć nie mogę się nastawić bo wszystko u mnie jest możliwe przy tych nieregularnych @
Co do Twoich zabiegów to zapewne się uda. Jest bardzo dużo pozytywnych opinii ,że udaje się zajść szybko w ciążę.
Mam podobny kłopot jeśli chodzi o opiekę nad małą. Raz że mąż czesto wyjezdza to ze strony mamy ciężko...niby mówi,że pomoże a jak co do czego to muszę się nasłuchac eh... Na jednym ręku mogę policzyć ile razy siedziała z małą...musze ogarniać sama.

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

goosia nie ma co trzeba żyć dalej. I tylko takie nastawienie będzie dobrym rozwiązaniem. Nie wolno się poddawać.

anella trzymam kciuki zatem aby do siedziała cora i się nie pchala. No i ja też wolę pewny termin niż czekać na godzinę zero.

U mnie bez problemu. Ktoś zawsze się córką zajmie. Mój bierze wolne a i rodzice mają swoje firmy i nie mają problemu z opieką.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

gosia ja mam ciąża + ale ja przeważnie tylko przypominam sobie tydzień w którym jestem :D no i córką patrzy jaka duża jest siostrzyczke bo są 3 porównania np do ziarenka maku czy do babeczki.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

... spokojnej ciąży. Zdrowej i donoszonej do terminu

Anella ja właśnie też mam twardnienia. A bolą cię one? Musisz poprostu jeszcze więcej leżeć. Powiem Ci ze ja 3 dni z rzędu leżałam tyle co wstać siusiu i umyć i córce dać jeść jak mojego nie byłoby i byłam taka osłabiona że szok. Życzę Ci abyś chociaż ten 38tydz skończyła.

Ja urodziłam moja w 36 tyg i też była zdrowa jak rydz. Bez problemow. Tzn dostała 8/10 punktów za zasiniale rączki i nóżki i za słabe napięcie mięśniowe ale to po 5 minutach wszystko zeszło. Ale była owinieta 2 razy pepowina wkoło szyjki

Zrobiłam sobie budyń na polepszenie nastroju

monthly_2019_12/zakreskowane-watek-dla-staraczek-ktorym-sie-udalo_81455.jpg

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

magdalena3 tak jutro świętuje ;) takie życzenia chętnie przyjmuję bo to teraz dla mnie priorytet.
A mi jakoś średnio się chce jeść...niby bym coś zjadła,ale potem stwierdzam że nie mam już na to ochoty ;) bardziej doskwiera mi leń w gotowaniu jak nigdy...ale familie trzeba nakarmić to się jakoś mobilizuje.

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...