Skocz do zawartości
Forum

Zakreskowane - wątek dla staraczek, którym się udało


pena89

Rekomendowane odpowiedzi

mika1 GRATULACJE. Super wieści- rośnijcie zdrowo.
karolcia90 a lekarz mówił coś na temat zagrożenia przy braniu tego acardu? Jeszcze niedawno byłam na niego pozutywnie nastawiona,a czym więcej czytam tym bardziej się boję. Tak czy inaczej będę rozmawiać z lekarzem jeszcze raz na pierwszej wizycie.

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

gooosia271
mika1 GRATULACJE. Super wieści- rośnijcie zdrowo.
karolcia90 a lekarz mówił coś na temat zagrożenia przy braniu tego acardu? Jeszcze niedawno byłam na niego pozutywnie nastawiona,a czym więcej czytam tym bardziej się boję. Tak czy inaczej będę rozmawiać z lekarzem jeszcze raz na pierwszej wizycie.

Mi jeden lekarz kazał brać, a drugi mówił wczoraj ze nie jest to potrzebne, ale chyba będę brała go przynajmniej do 12 tygodnia. Ja biorę 75mg. Napewno nie szkodzi, dużo dziewczyn go w ciąży bierze :)

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

Gratulacje Gooosia i Mika :)

Podczytuje Was co jakiś czas, tylko na pisanie już czy brakuje :)

Ja brałam acard i zastrzyki ale po konsultacji z dwoma ginekologami i hematologiem odstawiłam go bo wszyscy byli tego samego zdania, że za bardzo rozrzedze sobie krew.

hchy3a3f0ij9779s.png


2010 córcia
27.04.2019 10 tydz. Bliźniaki

06.2019 6 tydz.

07.2019 5 tydz.

Odnośnik do komentarza

gooosia271
Czaarna122❤❤❤❤ Tobie też się udało! Opowiadaj jak gdzie co jak ??? :D Aaaa ja piernicze ile cudownych wieści. Gratuluję z całego serca. Magdalena3 daj Boże ,aby było już serduszko.
Tyle się tu dzieje,że nie jestem w stanie zebrać myśli. Dziewczyny a może odzywała się tu gdzieś Patka ?

Aaa nam już jakiś czas temu się udało, pierwszy test ciążowy pozytywny 30.08. Już w przyszłym tygodniu połowa ciąży i drugie prenatalne badanie ❤️ termin na 12.05 ale jeszcze nie znamy płci okruszka. ❤️ Jutro wizyta także napisze co i jak
Ale ie cieszę że jesteście z nami :)
Taaak to moje maleństwo miało zdjęcie z serduszkiem. Załączam :)

monthly_2019_12/zakreskowane-watek-dla-staraczek-ktorym-sie-udalo_81201.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uugpjadhf9nsj.png

Odnośnik do komentarza

czarna i ja trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę.

Ja dzisiaj byłam. Nie zrobił mi usg stwierdził że zrobi już po 30tygodniu skończonym. Więc 8 mam wizytę.
A co do dimerow to zwiększył mi dawkę zastrzyków. Ale szyjka się podniosła i zamknięta. Iec spokojnie. Mówi że rzeczywiście trochę opuchnieta jestem na dole ale żadne spojenie mi się nie rozchodzi i wogole. Kazał brać magnez 2 razy dziennie bo czasem mam jakieś klucia i ciągnięcia. I on podejrzewa że to pierwsze skurcze.
Bylam też u dentystki zdjęla mi szew. Sam nie chciał odpasc.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Czaarna122
gooosia271
Czaarna122❤❤❤❤ Tobie też się udało! Opowiadaj jak gdzie co jak ??? :D Aaaa ja piernicze ile cudownych wieści. Gratuluję z całego serca. Magdalena3 daj Boże ,aby było już serduszko.
Tyle się tu dzieje,że nie jestem w stanie zebrać myśli. Dziewczyny a może odzywała się tu gdzieś Patka ?

Aaa nam już jakiś czas temu się udało, pierwszy test ciążowy pozytywny 30.08. Już w przyszłym tygodniu połowa ciąży i drugie prenatalne badanie ❤️ termin na 12.05 ale jeszcze nie znamy płci okruszka. ❤️ Jutro wizyta także napisze co i jak
Ale ie cieszę że jesteście z nami :)
Taaak to moje maleństwo miało zdjęcie z serduszkiem. Załączam :)


Cudowne wieści naprawdę. Nawet nie wiesz jak często o Tobie myślałam. Bardzo mocno to przezywałaś wrażliwcu i tak mi to w głowie siedziało.
A foto kropka ,a raczej serduszka jest przepiękne. Rośnijcie zdrowo❤

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Czarna trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę:)
Gosia wow, piękny przyrost:) to teraz oby szybko zleciało do 10:)
Faktycznie, może być ciężko z zapachami przez święta :D
Magalena cieszę się, że na wizycie w porządku. I że z tymi dimerami jest pod kontrolą.
Madziak a jak Twoje chłopaki?

Odnośnik do komentarza

goosia tak tak ciebie pytałam. A zapachy to naprawdę potrafią dokuczac. Mój ostatnio nie dostał wkładu do zapachu taki jak zwykle do łazienki i pyta jaki to mówię weź jakiś łagodny to tylko raz psiknelam i yrzucilam. Kupiliśmy inny :D

mika a u ciebie jak z objawami? Dobrze się czujesz?

Madziak też pytałam jak tam. U ciebie chłopcy? Kamilek to zaraz 2msc skończy. A Filipek? Jak rączka?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Chłopaki ok, Filipek już bez gipsu i nic nie boli, Kamilowi zmienili mleko na neocate, dostanę też gastrotuss i jest też ok, jest spokojny i go brzuszek nie boli. Właściwe wciągnął mleczko i zasypia obok mnie, czekam żeby przysnał by go do własnego wyrka oddelegowac hihi
Kamilek 23 grudnia kończy 2 miesiące, ale ten czas leci, ani się obejrzę a będzie biegał za Filipkiem :) póki co miłość kwitnie, Filipek dba o brata, a jak Kamil zapłacę to leci do niego i glaszcze po główce i mówi juuuuu (już), my mówimy no już już żeby nie płakał i Filipek musiał podłapać, jest taki pocieszny :)

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Madziak super że Filipkowi już się rączka źródła i Kamilowi mleko odpowiada ;)
Magdalena oby wystarczyła już tą dawka heparyny, super że rozejście Ci się nie robi bo to strasznie boli

Mi ostatnio się brzuch opuścił i teraz Alicja mi się w miednicę wbija i boli spojenie nawet jak się nie ruszam :(

Michaś 25.02.2018r. ❤️
Aniołek 29.11.2018 6/10tc

https://www.suwaczek.pl/cache/b267dc89b2.png<</li>a>
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...