Skocz do zawartości
Forum

Zakreskowane - wątek dla staraczek, którym się udało


pena89

Rekomendowane odpowiedzi

Madziak nie ma się co denerwować. Może cię nie pociesze ale moja 4latka też np bawi się w lazience albo w kuchni. Tylko u nas krótko od początku że to nie miejsce na zabawki. I jak kończy zabawę i się czymś nie bawi to odnosi do pokoju na miejsce do pudełka zbioreczego jak się jej sprzątać nie chce. A no i u nas może niezbyt miło ale jak już naprawdę jest bunt że sprzątać nie będzie wtedy takie straszenie że idę po worek na śmieci i wyrzucam bo jak leży porozrzucane to znaczy że nie potrzebne i trzeba wyrzucić. Wtedy szybko sprząta.
Wiadomo nie raz i ja sprzątam zalegające zabawki albo ustawiam na półkach jak np kurze ścieram. Ale przeważnie już ona sprząta. Zawsze jakiś sposób znalazłam. Jak nie worek to kto pierwszy albo kto wiecej. Też dziala

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Ja po prenatalnych. Jestem bardzo zadowolona z badania. Udało się wszystko zobaczyć. Dzidzia współpracowała. Ma 88,5mm co odpowiada dokładnie 13+1 czyli idealnie. Serduszko zdrowe tętno 155, pępowina trójdzielna. Niskie ryzyko wad. Prawdopodobnie dziewczynka. Któraś z Was mi tutaj tą dziewczynkę przewidziała :D

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
ug378u69i9ykgykq.png

Odnośnik do komentarza

Patunia świetne wieści gratulacje ;)
Magdalena mój pas jest tylko na miednicę brzucha nie podtrzymuje
Madziak u nas młody ma swój pokój i tam trzyma zabawki na koniec dnia wszystko tam zanosi (rzadko układa na swoje miejsce) jak ma w pokoju bałagan to on się będzie o tę zabawki przewracał a ja tam nie wchodzę dopóki nie ogarnie żeby dało się przejść. W salonie czasami coś zostanie ale to z 2-3 zabawki więc źle nie jest i afery nie robię. Ostatnio zaczął książki rozrzucać po salonie, wkurzyłam się i dopóki nie posprzątał to nie było zabawy

Michaś 25.02.2018r. ❤️
Aniołek 29.11.2018 6/10tc

https://www.suwaczek.pl/cache/b267dc89b2.png<</li>a>
Odnośnik do komentarza

domka Madziak to Filipkowi to chyba w miarę szybko zabrała. Ja swojej też zabrałam i właśnie też tak spała jak Anella pisze. Ja zabrałam że względu na czas usypiania. Bo potrafiła i 1.5h zasypia na drzemke. A i tak czasem nie wychodziło.

Dzisiaj moja śpi u babci. Kupiła sobie wczoraj w rossmanie taki mały plyn do kapania i mówi że będzie miała u babci jak będzie nocować. I od rana o niczym więcej nie mówiła tylko o tym.
A i chodzi i śpiewa jakieś kolędy czy piosenki świąteczne. We wtorek mamy spotkanie z rodzicami i robią występ dla nas. Moja w środę dostała wierszyk do nauczenia na poniedziałek. Ale jak tylko wróciliśmy do domu to już chciała się uczyć. Oby tak później chciała się uczyć jak teraz :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Anella dopiero zauważyłam na pasku że między naszymi dziećmi jest dokładnie trzy miesiące różnicy :)

No właśnie dziewczyny. Do tej pory zylam w przekonaniu że dziecko w tym wieku musi mieć drzemke w dzień ale ostatnimi czasy to usypianie trwa bardzo dużo czasu szczególnie wieczorem. Córka ewidentnie nie jest zmęczona i myślę nad zabraniem jej tej drzemki tylko jest to jednoznaczne z tym że ja też nie będę mieć ani chwili odpoczynku a kiedy urodzi się drugie dziecko byłoby to niczym wybawienie

https://www.suwaczki.com/tickers/klz9df9hwna4yqot.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8dqk3ca9l15sz.png

Odnośnik do komentarza

Domka ja właśnie przez to zabrałam synkowi drzemkę bo strasznie ciężko było mu zasnąć szczególnie wieczorem czasami 2h zasypiał i koło północy potrafił dopiero zasnąć i nic z wieczoru nie miałam ani nic nie mogłam nadrobić z prasowaniem. Poza tym też zabrałam mu ze względu na to że będzie maleństwo w domu i nie będę miała czasu żeby go usypiać tyle czasu, a teraz po kąpaniu kładzie się do łóżka dostaje mleko i zasypia zanim zdąży opróżnić butelkę więc to jest kwestia 5minut a nie 2h ;)

Michaś 25.02.2018r. ❤️
Aniołek 29.11.2018 6/10tc

https://www.suwaczek.pl/cache/b267dc89b2.png<</li>a>
Odnośnik do komentarza

Anella no dokładnie tak jak mówisz ja też nic nie mam z tego wieczoru. Co z tego że wieczorem leżę z córką w łóżku i teoretycznie nic nie robię jak po tych dwóch godzinach to tylko spać mi się chce i wszystkie inne rzeczy są nie zrobione. Uświadomiłas mi że naprawdę na to długie usypianie czasu nie będzie ;/
Dzisiaj skrocilam drzemke do 40 min po czym po prostu obudziłam córkę. Wieczorem usypianie trwało niecałe pół godziny więc już trochę lepiej. Jutro zejdę do 30 minut zobaczymy.

https://www.suwaczki.com/tickers/klz9df9hwna4yqot.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8dqk3ca9l15sz.png

Odnośnik do komentarza

Tak teraz patrzę pomyliłam się przy wpisywaniu wielkości dzidzi bo ma 68,5 :D
Pamiętam że u mnie dzieciaki szybko zrezygnowały z drzemki w środku dnia. Około 2 lat, ale ładnie zasypiały wieczorem. Jak zaczęli chodzić do przedszkola w wieku 3,5 roku to drzemali w przedszkolu, a nie było leżakowania tylko sami padali.
Magdalena chyba tak, wtedy na początku ciąży było ponad 170 :D

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
ug378u69i9ykgykq.png

Odnośnik do komentarza

Tak ja zabrałam drzemke jak mial 15 miesięcy, usypianie go trwało długo, a on zasypia w pół sekundy jak jest śpiący. No i od 14 było marudzenie, na szczęście było lato więc do ogródka i zabawa do 16, potem kolacja, kąpiel i o 17 łóżko, czasem zasypial nim zdążyłam zgasic światło i wyjść hihi no i pobudka koło 6-7. Teraz śpi mniej, po 17 idzie do łóżeczka, czytam mu bajkę, potdm wychodzę a on czyta książeczki i zasypia 17.30-18, wstaje kolo 6.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny:)
Jeśli chodzi o drzemkę, to mój dwulatek jeszcze śpi w ciągu dnia. Ostatnio trochę krócej, ok godziny. Ale widzę, że chyba jeszcze potrzebuje, czasem sam mówi, że już idzie spać. Na szczęście usypianie nie trwa jakoś bardzo długo, ok 20 min z czytaniem. Nie wiem jak to będzie, jak się mała urodzi, chyba wyjdzie w praniu;)
Oprócz tego w piątek byłam na wizycie, mój wielkolud na już 750 g i stopę 4 cm:)
No i przygotowania do świąt pełną parą, pierniczki, ozdoby świąteczne, kartki świąteczne, w tym tygodniu pewnie pójdziemy kupić choinkę:)

Odnośnik do komentarza

WITAJCIE
Ale zmian przez te kilka miesięcy jak mnie nie było
Muszę trochę Was poczytać. U mnie się dzieje ;) od piątku zrobiłam już 6 testów ciążowych,żeby znowu przypału nie zrobić ;D No i udało się ... bardzo się boję,ale może tym razem się uda ❤
Jutro pójdę do gina po recepty i na bhcg i spr przyrost + progesteron. Dwa tyg temu była owu,więc "sprawa" bardzo świeża .
Z tego wszystkiego zapomniałam Was wszystkim pogratulować! ❤❤❤❤

monthly_2019_12/zakreskowane-watek-dla-staraczek-ktorym-sie-udalo_81143.jpg

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Teska hm... I tak i nie... Mało ❤ bo mąż często wyjeżdża stąd zwątpienie,że pewnie nic z tego...Ale jak piersi po owu przestały boleć to przez chwilę o tym pomyślałam dlatego zrobiłam test,ale apogeum domysłów był wtedy gdy wszystko mi zaczęło brzydko pachnieć. ;D żadna potrawa nie smakowała jak powinna . No ale zobaczymy jak to będzie...jeszcze chyba do mnie to niedociera . Jak usłyszę ❤ to uwierzę ;) więc jeszcze to trochę potrwa. Ale tyle czekałam to i teraz dam radę.

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...