Skocz do zawartości
Forum

Zakreskowane - wątek dla staraczek, którym się udało


pena89

Rekomendowane odpowiedzi

Hej no a reszta dziewczyn gdzie się podziewa?

U nas choinka ubrana :D tzn córką sama ubieralam i większość na górze wisi. A i szklane bombki ja muszę powiesić ale to już jutro jak będzie w przedszkolu.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

anella świetnie że z małą wsio ok. Ty już pewne że cc.

pena u nas właśnie też jutro Mikołaj taki skromny do buta przy łóżku przynosi prezent ale drobny. Kupiłam mojej małe puzzle, skarpetki świąteczne i nowe spineczki plus Mikołaj czekoladowy oczywiście.

No i chwale się że chwilę po 14 zostałam ciocia małego Tymka. Kawał chłopaka bo 56cm długi i 3950g waży. Ale 10 punktów dostał i odrazu cyca ciągnie więc jest dobrze. A jaka fryzura bujną :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny:)
Anella super, że na wizycie wszystko dobrze:) kawał dziewuszki;) pewnie, że w Twojej sytuacji nie ma co ryzykować i lepiej zrobić cc. Jestem pewna, że będzie dobrze:) a Ty masz już konkretny termin ustalony?
Pena bardzo się cieszę, że i u Ciebie dobre wiadomości:)
Magalena gratulację dla kuzynki, kawał chłopa:) a u Was choinka na wypasie:) my dopiero przed świętami ubieramy, ale jutro także oczekujemy wizyty Mikołaja:) mam nadzieję, że wszystkie Wasze pociechy będą zadowolone z prezentów:)
Ja mam wizytę za tydzień w piątek.

Odnośnik do komentarza

anella No tak widzisz zapomniałam już o tym twoim spojeniu. Czytałam że jak źle pójdzie bardzo się rozejdzie to i do pół roku leżenia. Mi na szczęście przeszło. Nie do końca ale już wiem jak chodzić, siadać itp i może dlatego tak mniej boli.

Kurcze dziewczyny jak ten czas leci. Dopiero się cieszylysmy z dwóch kresek a zaraz będziemy mieć swoje szkraby ze sobą. I oczywiście ja będę tęsknić za brzuchem jak MadziaK :D

Moja coś wspominała o puzlach więc małe ale są. Już właśnie zapakowalam bo już smacznie córką śpi. A ja musiałam troche zdjęć z telefonu zgrać bo obiecałam córce że pójdziemy jutro do sklepu z zabawkami i będziemy robić zdjęcia zabawek które jej się podobają. Potem siadziemy i napiszemy kilka które mógłby Mikołaj przynieść na święta.

Tymczasem idę spać bo zasypiam już.
Dobrej nocki.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :)
Magdalena chyba mnie myślami sciagnelas hihi
U nas Filipek od Mikołaja chciał dostać plecaczek, nawet wybrał sobie ze skip hopa pszczółke, no i rano wstał, i 15 minut oglądał torbę w której był prezent ale nie wyjął wiec w koncu poszłam do niego, rozpakowal i szukał w plecaku czegoś a on był pusty hehe chciałam mu jeszcze grę kupić bo o niej mówi ale nie zdążyłam zamówić i potem nie mieli. Za to siostra mówiła że jej synek lat 2 jak usłyszał że Mikołaj byl to wparowal do salonu i ominął kuchnie z Lidla która dostał i szukał prezentu hihi
Super że wasze maluchy rosną i jest wszystko dobrze, Anella Ty już końcówka niedługo będziesz tulic córeczkę :)
U nas było nieciekawie, Kamil dostał takiego refluksu że dlawil się kwasami, i to nie zaraz po jedzeniu tylko 2-3 godziny po, gdy już strawil. W efekcie nie mógł spać, płakał, gardło piekło aż miał chrypke, i jadł 4 razy na dobę tylko bo częściej nie dał rady. Był na bebilonie pepti z uwagi na alergie Filipka. Musiałam podać my na własną rękę maalox którego nie powinno się stosować u takich maluchów, i szybko do alergologa. Wczoraj byliśmy i potwierdził moje przypuszczenia, że to najpewniej alergia pokarmowa, dostaliśmy receptę na naocate, dopiero dziś kupiłam bo to mleko jest na zamówienie w aptekach. Zjadł je dopiero raz, dwie godziny później zaczęło mu cofać ale nie płakał, i zasnął, także chyba jest mała poprawa. Okaże się za kilka dni. Trzymajcie kciuki.
Filipka łapka już nie boli, we wtorek zdejmujemy gips :)

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Madziak biedny maluszek się namęczy. Tak mi go szkoda :(
Magdalena mówił że tydzień poprzedzający termin więc 14 lub 16 stycznia o ile wcześniej nie będzie się pchać na świat.
Ja swojego brzucha już mam dosyć i czekam na ten poród jak na zbawienie.
Mój synek dostał bluzę ode mnie, na święta pewnie dostanie coś lepszego

Michaś 25.02.2018r. ❤️
Aniołek 29.11.2018 6/10tc

https://www.suwaczek.pl/cache/b267dc89b2.png<</li>a>
Odnośnik do komentarza

Cześć!!! :D
My już wczoraj ubraliśmy choinkę :))

Piotrusiowi jednak kupiliśmy taki tor drewniany z różnymi rzeczami ludzikami :)
I jest bardzo zadowolony.
Stolik z krzeselkiem też dostał.
Ale dalej kaszle ... I od 4dni ja mam kaszel okropny ...... :((
A jak synek cieszył się jak ubieralismy choinkę :D aż skakał i mówił " jupi choinkę bombki :D

https://www.suwaczki.com/tickers/atdcpx9ixw5d09qp.png

Odnośnik do komentarza

domka gratuluje synka. U nas na marcowkach tak się właśnie z córeczki na synkow zmieniali.

princessa my też mamy choinkę. Od 3 czy 4 dni. Ale dzisiaj dokonczylas ubierać bo córką sama ubierala. plastikowe bombki jej dałam tylko i powiesił prawie wsio na górze mimo że mała choinka.
A na kaszel na marcowkach znajoma podała nam przepis na syrop z marchwi właśnie na kaszel. I odrazu zapisała na później.

monthly_2019_12/zakreskowane-watek-dla-staraczek-ktorym-sie-udalo_80920.jpg

monthly_2019_12/zakreskowane-watek-dla-staraczek-ktorym-sie-udalo_80921.jpg

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Domka wow, ale wieści i niespodzianka:):) to się nieźle chował ten Wasz synek:) gratulację, na pewno znajdziecie odpowiednie imię:)
Madziak oj, to ciężkie chwile mieliście, mam nadzieję, że już będzie tylko lepiej. Jeśli chodzi o zabawki, to u nas też jest ich mnóstwo. A że nie mamy dużego mieszkania, to z przechowywaniem nie jest łatwo. Ale jak przychodzi taki okres jak teraz to wiadomo, że każdy coś przynosi, a ciężko zabronić:) u nas się sprawdza segregowanie do pudełek, auta razem, klocki razem, puzzle w pojemnikach na segregatory, książki na półce, pluszaki w podwieszonej półce. Synek sam potrafi sprzątać do odpowiednich pudełek, chociaż wiadomo, czasem trzeba się nakombinować, żeby chciał posprzątać:) no i łatwiej znaleźć jakąś zabawkę:) ale i tak w ciągu dnia, jak się bawi to jest bałagan:)

Odnośnik do komentarza

anella czy ten twój pas co masz to on ściska tylko miednicy czy też podtrzymuje brzuch? Mi pod lewa piersią mięsień się naciaga. W każdej ciąży to miałam ale teraz to jest masakra. Wtedy od czasu do czasu trochę zaszczypalo. A teraz jak nie zrobię leżącej przerwy chociaż 30minut to się jeszcze nasila. Stawiam 90% że to naciagniecie mięśnia bo właśnie jak porobię to boli i czasem na lezaco jak próbuję wstać i się szarpne to boli. Ale to piecze, pali. I dumalam czy te pasy podtrzymujące były by dobre.

Madziak u nas też pełno zabawek. Ale ja mam zasadę której się trzymamy od początku. Mamy pokój dzienny, bawialnie, sypialnie i salon w jednym. Więc naprawdę ciasno. Jak widzę że córka się czymś nie bawi to pakuję w kartony i wnoszę do garażu. Wcześniej na strych ale teraz remont góry. No znowu jak się znudzi tym co ma to pakujemy coś i wynosimy a przynosimy to co chce. Wcześniej było łatwiej bo sama nie wiedziała co chce. Więc roszade sama robiłam a teraz nie może się zdecydować ale ja to krótko mówię i wtedy sama pakuję jak ona nie wie. Działa i to nie tylko u nas. Puzzle czy książki mamy cały czas na półce. Tak samo gry planszowe, tablet zabawkowym czy piasek kinetyczny też jest. Ale reszta jest segregowana. Tak jak u Teski. Mamy pudełka pudełeczka i segregacja. Nawet jak się nie chce szybko posegregowac to córką i tak wolna chwilą podczas zabaw porozklada na swoje miejsce.
Ale np są takie maty okrągłe nie wiem czy widziałaś. Bawi się na niej dziecko a wieczorem bach zciagasz zabawki do środka i robi się jak worek na buty. Wieszasz z boku i podłoga czysta.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Filipek ma mało zabawek, wszystkie posegregowane, tylk oze wyrzuca wszystko z półek i szuflad i jest wielki kocioł, choć też niektóre chowa do pudełka np puzzle czy klocki po ułożeniu. Niemniej jednak wszystko roznosi i zostawia wszędzie, na podłodze, na stole, w łazience, wszędzie, wkurza mnie to i cisgle mu zmniejszam ilość zabawek niedługo nic mu nie zostanie hehe

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...