Skocz do zawartości
Forum

Zakreskowane - wątek dla staraczek, którym się udało


pena89

Rekomendowane odpowiedzi

princessa moja córka potrafi nie jest 3 i 4 h ale i ja tak mam. Ale mniej wiecie trzymam się godzin aby to było jedzenie co 3 h wtedy 5 posiłków w dzień i w nocy czasem na picie się budziła. No i ważne żeby pomiędzy nie podjadac. A to że niejadek to norma. Ja tam niby dorosła a i tak więcej niż jedną kanapkę nie zjem na raz. I ona mi na te 2/3h starcza.
No i mleko w dzień postaraj się mu nie dawać. Tzn w ciągu dnia bo z rana to się pewnie dopomina.

anella współczuję tego spojenia. Musisz kilka dni poodpoczywac. Nie masz wyjścia.

czarna ja też miałam nadzieję że mi gin powie płeć no i powiedziała dziewczyna na 50% :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Princessa zqszze tyle jadł w nocy? Bo tak po roku to już chyba dzieci nie budzą się w nocy na jedzenie? Dokładnie nie wiem bo mój od 9 miesiąca nie jadł mleka i jak się zbudzil w nocy to dawałam sok, ale to było sporadycznie.
Co do prezentów to u mnie też pustka ale siostra mi poleciła klocki magnetyczne i chyba je kupię, poleciła też znikopis, a koleżanka tablet magnetyczny, albo zwierzaki typu schleisch, mój lubi puzzle ale ma już sporo i nie dokupuje, oraz autka z b. Toys. Mają fajny napęd i są niezniszczalne.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Madziak wszystkie z tych zabawek co napisałaś są świetne. Moja uwielbia takie artystyczne albo łamigłówki no a magnesy to się nigdy nie znudza a ile ja mam w tym fajny. My mamy kulki i "patyczki" swietna sprawa.
Moja teraz to już duża więc ciężko też coś dobra
Uwielbia się stroic i malować i fryzowa więc dumalam o toaletce ale większość to mają zamiast lusterka taka folie co wszystko znieksztalca i wydaje mi się że będzie się przy tym denerwować. Albo sama lalkę z włosami o paznokciami. Też ciężko ale niebawem będziemy pisać list do Mikołaja to pewnie będzie wymyślać.
A no i zauważyłam że często bawi się w lekarza ale jej zestaw lekarza to tylko stetoskop bo reszta się rozleciala :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Zgadza się dziewczyny te auta do rozkręca ia też świetna łamigłówka. Nawet moja lubi rozkręcac. :D

Fajne są te tablice kreatywne/ motywacyjne czy jak one się tam nazywaja. Ale ce y potrafią też mieć fajne. :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny:) wyłączyłam się przez weekend, bo w niedzielę robiliśmy urodziny synkowi i było mnóstwo przygotowań:) ale impreza bardzo udana, synek zadowolony więc się bardzo cieszę:) chociaż wczoraj jak się kładłam to miałam cały brzuch twardy ze zmęczenia.
Jeśli chodzi o prezenty, to u nas tak jak u Magaleny na Mikołaja raczej jakiś drobiazg (teraz będą książki, synek uwielbia wspólne czytanie z czego jestem mega zadowolona), a pod choinkę coś trochę większego:) mój uwielbia wszelkie pojazdy w każdej postaci, więc pewnie w tą stronę pójdziemy:)
Magalena chodzi Ci o taką tablicę manipulacyjną? Mój syn dostał teraz na urodziny taką, dziadkowie sami mu zrobili, genialna rzecz:):)
Czarna dziękuję bardzo:) będę trzymać kciuki, żeby Twój maluszek się ujawnił na wizycie:)

Odnośnik do komentarza

Ja mojej też zamówiłam sanki z oparciem i pchaczem. Dziś przyszły bo straszyli śniegiem A u nas 16°C było więc chyba prędko tego sniegu nie zobaczymy. Na Mikołaja zamówiłam budke z lodami taka na kółkach co się kręci jak się pcha. Moi rodzice z bratem zamówili kuchnie drewnianą z Lidla dla córki :-) U nas na odwrót niż u Was bo na Mikołaja zawsze więcej prezentów A na wigilię symbolicznie coś. Bo do nas 6 grudnia chodzi prawdziwy Mikołaj (mąż się przebiera) :-)

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Co do prezentów to my też zawsze pod choinkę dajemy. Na Mikołajki dostają słodycze z pracy męża. W tym roku chce kupić córce lampę podłogowa do czytania, a syn sam sobie chce wymyśleć. Z tym że moje dzieciaki już duże. Syn ostatnio kupił sobie ( tak sam za swoje- wyrodna matka nie chciała kupić :D) zwykłe drewniane klocki . Trochę się śmiałam że taki duży a klocki takie chce, ale powiem Wam świetnie się nimi bawi. Buduje miasta, osiedla, place zabaw itp. Super sprawa.

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
ug378u69i9ykgykq.png

Odnośnik do komentarza

pena sanki świetna sprawa. My swojej pod choinkę dwa lata temu sprawilismy. Mało śniegu było ale jak był to była frajda. Mamy taką lekka górkę jak się wjeżdża na podwórko i tam sobie już sama zjeżdża. Ale my mamy zwykle drewniane ale z oparciem. Zawsze można dokupić rączkę i śpiworek i będzie też i młodsza jeździć. Ale jak wszystko poodsniezane to gdzie to pchać :D
patunia ja też czasem. Wyrodna matka ale skoro dostaje na urodziny czy inne okazje pieniążki to od czasu do czasu może coś sobie sama kupić. A ty bardziej jak widać to szczęście i dumę że ona sama za swoje. :D ostatnio poszła do pepco po urodzinach, kupiła sobie ciastolinw, bluzę i.... Gąbki do kapania :D bo takie piękne :D
Czasem jak coś rozmawiamy między sobą z moim i temat kasy że na to to narazie nie mamy to mówi żeby wziąść jej portfel i ona nam da. :D kochana jest.

Dzisiaj zobaczyła reklamę stacji kolejowej Tomek i przyjaciele. I ona napisze do Mikołaja. Ja sprawdzam cenę a tam... 1500zl. Taki duży zestaw bez lokomotywek. Szok. To mówię że Mikołaj nie ma tyle pieniążków to stwierdził że dobra to ona sobie uzbiera i kupi :D
Co do tej tablicy to i ja się zastanawiałam żeby kupić jakie kłódki, suwaczki itp. I zamontować. Napewno taniej to wyjdzie. Tylko czasu brak. Ale dla chcącego nic trudnego.

Lece spać bo padam... Trochę przejść miałam i to dramatycznych i jakoś przeżywam jeszcze. A ja to już wogole przeżywam. Obawiam się że będę miała koszmary przez to ale coś taki typ że mną.

princessa wiesz co tak dumam że może ona ma właśnie jakiś skok rozwojowy. Tydzień lub dwa i może minie. Trzeba przetrwac. Najważniejsze aby go wspierać żeby czuł pomoc a nie namawiać do innego bo może być jeszcze gorzej.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Domka nie wiem które lepsze sanki ja zamówiłam metalowe z drewnianym siedziskiem. Bo pisało że do 100kg wytrzymają więc jak usiądę z córka to nie powinny się połamać :D Ja mieszkam przy samej promenadzie i ścieżce do lasu więc u nas w ziemię są super warunki na sanki. Bo ulice tez są odsniezane. W tamtym roku corka jeszcze w gondoli jezdzila w wozku i dzieki temu ze duze kola to dalo sie po sniegu jezdzic. Ale saneczkami teraz będzie mieć super frajdę.

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

domka ja mam nadzieję że w tym roku a napewno po nowym roku chociaż chwilę będzie trochę śniegu. Pamiętam jak 15 lat temu wprowadziliśmy się tutaj na wieś to ja rozlozylam sobie materace za piecem i spałam tam bo mieliśmy - 36stopni. W sylwestra do 17 nie mieliśmy kontaktu ze światem. O 17 przyjechał pług. Ja już byłam gotowa przebrać się i iść na piechotę do miasta bo tam miałam imprezę sylwestrowa u koleżanki. Na szczęście udało się dostać autem :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Domka masz rację w tej naszej Wielkopolsce to jakaś dziura bezsniegowa normalnie :p
Magdalena dobrze że zdążyli odśnieżyć :D

U mnie chorobsko :( synek ma katar i kaszel i się męczy wszyscy, spać nie można co chwilę się budzi, w dzień miaczy cały czas pięciu minut spokoju nie ma. Wykoncze się

Michaś 25.02.2018r. ❤️
Aniołek 29.11.2018 6/10tc

https://www.suwaczek.pl/cache/b267dc89b2.png<</li>a>
Odnośnik do komentarza

magdziaska skarbie gdzie ty się podziałas. :D fajnie że weszła i się odezwałaś. Jak znajdziesz czas to pisz ile się da.
anella współczuję Choroby. Byłaś z nim u lekarza czy narazie domowe sposoby?
Te pogody mogą wykończyć.
Moja odpukać 2 dni w przedszkolu była i nic nie kicha ani nie kaszle. Zobaczymy jak długo. Mam nadzieję że już jej przeszło.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magdziaska Dziekuje ❤ co u Ciebie ?
Domka ja właśnie nie chciałam ze spiworkiem z tego powodu że córka już chodzi sama więc buciki będzie mieć ubrane i by się moczyl od nich ten spiworek. Zamówiłam tylko z takim materacykiem i na to będę mieć ciepły kocyk bo córka i tak w kombinezonie będzie. U nas na szczęście jak spać nie śnieg to się długo trzyma bo w górach mieszkam :-) W tamtym roku chciałam w lutym sanki kupować właśnie ze spiworkiem ale uznałam że zanim przyjdą to będzie już połowa lutego A w marcu może nie być śniegu.

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

pena ale ci fajnie że w górach mieszkasz. Zawsze bym chciała się tam przeprowadzić ale mój leśny raj tez mi wystarcza.

anella u mnie też. Wprzychodni najpierw suplementy. Antybiotyk po miesiącu dostała mała. I odpukać przeszło. Teraz bierze antyhistaminowy syrop i nie smarka ani nie kaszle. Więc pewnie kurz robi swoje. Będzie trzeba testy zrobić i tyle.

U mnie znowu przyspieszony puls. No i otok mi się na dziale zrobił. Pluskam szałwia ale muszę się z dentystka skontaktować co ona na to.

Miłego dzionka.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Pena ja też nie wierzę że będzie w tym siedzieć ale nie było żadnej różnicy w cenie od tych bez spiworka a za rok może dla drugiego dziecka posłuży. Wczoraj przyjechały sanki i tyle radości. W spiworku chciała spać w sankach oglądała bajki a karton to już w ogóle zabawa na całego więc prezent chyba trafiony. Muszę schować i wyciągnąć na święta :D

https://www.suwaczki.com/tickers/klz9df9hwna4yqot.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8dqk3ca9l15sz.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...