Skocz do zawartości
Forum

Zakreskowane - wątek dla staraczek, którym się udało


pena89

Rekomendowane odpowiedzi

czarna skarbie witaj wśród nas. Świetnie że dołączyłas. Maluszek jeszcze zdarzy się pokazać. Moja dopiero na polowkowych się pokazała. Będzie Nadia :D
A ty jak się czujesz?

patunia to pizzerinki z ciasta francuskiego. Też tego pełno na internecie. Najszybciej zniknęły. Moje są z serem, szynka i papryka. No i ketchup z mustrada.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

U nas też impreza udana, synek się wybawił z dzieciakami i bardzo był zaciekawiony maluszkami 2 i 3 miesięcznymi cały czas się koło nich kręcił i jak płakali to smoczek im podawał no jestem pod wrażeniem że on taki grzeczniutki był i kochany. Ale niestety moja miednica nie wytrzymała takiego harmideru i dzisiaj się ruszyć nie mogę, wstanie do WC to dla mnie wyczyn

Czarna super że dolaczylas ;) czas rzeczywiście szybko leci dopiero co zobaczyłaś dwie kreski a tu już po prenatalnych ;)

Michaś 25.02.2018r. ❤️
Aniołek 29.11.2018 6/10tc

https://www.suwaczek.pl/cache/b267dc89b2.png<</li>a>
Odnośnik do komentarza

patunia nie tutaj napisałaś :)

hildegarda zarazam zarazam i mam nadzieję że szybko do nas dolaczysz jako zakreskowana znwou. Ale teraz też pisz. :D

anella super że się udała impreza. A dzisiaj odpoczywaj ile możesz. Fajnie ze synek tak pozytywnie nastawiony na maluszki. Może tak już mu zostanie :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Iguana cudowne wieści! Teraz musi się udać:-) Rosnijcie zdrowo !
Hildegarda ja też nie mialam dolegliwości przed szczęśliwym testowaniem. Więcej dolegliwości miałam akurat jak nie było dwóch kresek. Wtedy i zawroty głowy i ból piersi był.
Mój synek tak cudownie kopie. To chyba zasługa kaczki która dziś na obiad upiekłam. Wyszła mi wyjątkowo dobra. Córka ma drzemkę A ja chwilę na zaległości forumowe :-)

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Anella cieszę się, że impreza udana:) to teraz odpoczywaj, ile możesz:) o rany, synek przeuroczy, może już się wczuwa w rolę starszego brata:) dziękuję za życzenia w imieniu synka;)
Czarna fajnie, że dołączyłaś:) to musicie jeszcze cierpliwie czekać na rozwiązanie zagadki:)
Magalena chyba podpatrzę od Ciebie te pizzerinki na imprezę:)
Hildegarda czekamy na Ciebie niecierpliwie, mam nadzieję, że to ten cykl:) ale i tak pisz jak najczęściej;)
Pena u mnie identycznie, synek śpi a ja przeglądam forum:)

Odnośnik do komentarza

teska a proszę bardzo. Ja dzisiaj zrobiłam z drugiego ciasta bo mi moi dziurę wiercila w brzuchu a j mi to smakuje. Muszę spróbować z bananem. Uwielbiam pizze z bananem i curry :D tosty sobie czasem takie robię.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

domka moja w wieku twojej córki też się nie chciała dzielić. A z tobą się dzieli? Bo to kwestia czasu jak znajdzie sobie np rowniesnika który będzie miał fajne zabawki i też nie będzie chciał się dzielić wtedy sami się nauczą dzielenia. I wspólnej zabawy. :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Cześć!
Mój synek dostał afty w buzi ... I od 5 dni jest marudny że szok ...
Nawet posmarować sobie nieda :((
I ledwo jadł i ino mleko pił..
Jak ta afta pomału mu schodzi to przyszedł katar... I dziś noc była nieprzespana praktycznie ... :/
W dodatku znowuu ma plamki okropne na nóżkach ( AZS ) i dodatkowo przez to nie umie spać... wszystko naraz ..

https://www.suwaczki.com/tickers/atdcpx9ixw5d09qp.png

Odnośnik do komentarza

princessa o jejciu współczuję i Tobie i synkowi. Afta najgorsze co może być a jeszcze u dziecka. Mówią że afrty robią się inteligentnym ludziom. Tak na pocieszenie. Może chociaż przez sen się uda. Ale jak spać nie może to kiedy. Może chociaż jakiś przeciwbólowy środek mu daj. Oby Afta była mała i szybko zniknęła. Reszta dolegliwości mogłaby sobie odpuści. Życzę aby szybko wrócił do zdrowia.

Mi też ręce opadają. Corka wzięła rano ostatnia dawkę antybiotyku a katarek jak był taki lekki to jest. A że w nocy to wszystko spływa to później i kaszel jest. Inhalowac już się nie chce bo ile można... Chyba normalnie rumianek zaparze i tym się będzie Inhalowac....

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

magdalena3 Czuję się ogólnie dobrze, jedynie pęcherz coś mi szwankuje i nie wiem czy to od ucisku macicy czy mam infekcje. Bo w piątek wieczór mnie coś szczypalo i kuło, w sobotę też, niedziela była spokojna ale co chwilę do toalety bo dużo wody pije iii jak w momencie nie pójdę to mnie boli pęcherz i sama nie wiem. Chyba jutro pójdę mocz do badania oddać i jak będzie coś nie tak to będę musiała wizytę przyspieszyć. U nas jak będzie dziewczynka to Maja albo Lena aa chłopiec Filip :) już bym chciała następne badania bo stęskniłam się już za moim maleństwem.
Nawet nie wiecie Dziewczyny jak się cieszę że moje być w tej naszej grupie ❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uugpjadhf9nsj.png

Odnośnik do komentarza

Princessa o rany, bardzo Wam współczuję:( najgorzej jak tak wszystko na raz się zwali. Oby synkowi szybko się poprawiło, bo to na pewno stresujące dla Was wszystkich.
Magalena a byliście już na jakieś kontroli? No ten jesienny okres jest pod tym względem okropny:/
Elis dokładnie, beta bardzo ładnie urosła:) mam nadzieję, że na wizycie wszystko będzie super. Gratuluję:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...