Skocz do zawartości
Forum

Zakreskowane - wątek dla staraczek, którym się udało


pena89

Rekomendowane odpowiedzi

Madziak to masz małego śpiocha ;) dobrze przynajmniej się wyśpisz ;) co do siostrzyczki to jeszcze nic nie jest przesądzone zawsze trzecia wpadka może się zdarzyć :D
Magdalena że spaniem ciężko od nie pamiętam kiedy się ostatnio wyspałam, ale co zrobić? Mam nadzieję że ten pas da radę bo jednak w domu i przy synku wszystko zrobić trzeba, mimo że lekarz każe się oszczędzać to nie mam jak poprostu

Michaś 25.02.2018r. ❤️
Aniołek 29.11.2018 6/10tc

https://www.suwaczek.pl/cache/b267dc89b2.png<</li>a>
Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny. Jestem po wizycie. Serduszko bije, wszystko dobrze. Termin porodu 17.06. wg owulacji. Stwierdzili że nie będą liczyć wg om bo cykle długie. Także dziś jest dokładnie 7 tydzień. Wg. USG 6t5d także różnica niewielka. Za 2 tygodnie kolejna wizyta na szybkie usg.
--

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
ug378u69i9ykgykq.png

Odnośnik do komentarza

princessa ale super że jesteś też. Już 2 lata twój szkrab skończył. Szok ale czas leci. A powiedz pracujesz czy z synkiem siedzisz?
patunia super wieści. Zdrówka dla was :D

Madziak oo to super ci maluszek śpi. No i dobrze że Filipek się wyspal. Każdy jak nie wyspany to marudny a co dopiero dziecko.

Ja też dzisiaj jakąś marudna.
Stwierdziłam że już nic nie robię dzisiaj. Kąpię córkę i pranie rozwiesze. Dzisiaj coś mi serducho kolatalo. I puls miałam 100. Zwykle 85. Ale jak tylko wzięłam się do roboty to przeszło :D
Poprostu nie mogę siedzieć j leżeć. :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

magalenab]
Nie pracuje jeszcze. Siedzę z Piotrusiem i go wychowuje :)
Chociaż czasem już pokazuje rożki :D
No czas leci szybko :))
Ciężko w ogóle synka oduczyć pampersa.. I jeszcze mleko pije raz lub 2 razy w nocy .. ;)
Za rok chcemy dac do przedszkola chociaż kiepsko to widzę, ponieważ ino mama i mama jak ktoś przychodzi do nas i pyta Piotrusia " ooo masz nowe autko pokażesz mi ,? itp to od razu synek mówi " mama mama"

https://www.suwaczki.com/tickers/atdcpx9ixw5d09qp.png

Odnośnik do komentarza

Patunia cudownie, że już widziałaś serduszko. To jest wspaniały moment ciąży potem dopiero pierwsze ruchy :-)
Princessa to grupa dla zakreskowanych obecnje lub wczesniej :-) Kazdy tu mile widziany. Chodziło o to by nie sprawiać przykrości dziewczynom na dwóch kreseczkach które dopiero czekają na pozytywne testy. Żeby nie musiały czytać o naszych ciazach i maluszkach już na świecie :-)

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

karolcia moja też chciała iść do przedszkola już. Tylko moja już 4 lata. Chciała do czasu gdy zostało tydzień. Potem był płacz. Ale tylko 4 dni. Później był płacz ale czemu mama mnie zabierasz :D a jak młodsza?

princessa z tym że Piotruś taki mamusi owy to normalne. Moja do tej pory. Ale i twój się przyzwyczai.

Ja mam dzisiaj power. Jak coś robię to mi serducho nie klacze :D chyba te rozrzedzenie krwi robi swoje. Ale robię sobie już zastrzyki w uda bo chce oszczędzić brzuch. Trochę mam nerwa bo nie mogę sama kanapy przestawić. Tzn dałabym radę bez problemu. Ale nie chce ryzykować.
Więc biorę się za inna robotę. :D

A no i nie wiem czy się chwalilam ale zgodziłam się na imię które wybrała córką z moim. Będzie Nadia. Chyba że nagle coś urośnie między nogami to będzie Kacper ale raczej już niemożliwe.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny! Ja też z chęcią dołączę :)
Magdalena3 dopiero dziś zobaczyłam że o mnie pytałaś na oczekujących, miło mi się zrobiło, że o mnie pamiętasz :) tak jak Patunia chyba pisała udzielam się na czerwcowe-mamy-2020 ale i tu z chęcią będę pisać :) a więc u mnie na razie dobrze, wczoraj powtórzyłam betę i wyszło 4789, więc przyrost 146 %. Trochę mnie to uspokoilo, teraz czekam na wizytę na nfz 05.11 i prywatnie 08.11 i mam nadzieje ze w końcu zobaczę serduszko. Wczoraj byłam też u hematologa i mam nadkrzepliwosc i potwierdziła te leki co mi gin dał czyli Neoparin. Namawiała mnie też na L4 ale ja na razie nie chce iść, tym bardziej że jeszcze ciąża w 100% nie potwierdzona. Czuję się dobrze chociaż bardzo śpiąca po poludniu, cycki często bolą, mdli mnie trochę i latam od kilku nocy siku więc chyba jest ok :)

hchy3a3f0ij9779s.png


2010 córcia
27.04.2019 10 tydz. Bliźniaki

06.2019 6 tydz.

07.2019 5 tydz.

Odnośnik do komentarza

Iguana witaj, super że jesteś z nami:) beta przepiękna, bardzo mocno trzymam kciuki żebyś ujrzała już na wizycie serduszko. I super, że w końcu coś ruszyło do przodu u Ciebie z badaniami, teraz musi się udać:)
Magalena bardzo ładne imię wybrała córka:) cieszę się, że się dobrze czujesz, trzeba korzystać:) ja odpukać od jakiegoś czasu też mam więcej energii, bo pierwszy trymestr to po południu nie mogłam się ruszyć.
Princessa chyba mamy synków w podobnym wieku, kiedy Twój skończył 2 lata? Mój skończy w przyszłym miesiącu:) też za rok chce go wysłać do przedszkola:)
Anella ja też mam zawsze problem z tymi obiadami, co zrobić, żeby było dobre i szybko:)

Odnośnik do komentarza

iguana o jak. Fajnie. Bo poszłaś do hematologa i cisza... Ale dobrze ze juz masz wszystko ustalone i zbadane. Łączę się z tobą z tymi zastrzykami. Ja mam tańsza wersję fraxiparin ale to chyba też zależy jaka dawka. A wcześniej brałam fragmin. On jest chyba bardziej sponsorowany jak na receptę więc dopytam lekarza na wizycie.

anella ja bym dorzucila Chusteczki higieniczne i patyki do uszu dla ciebie a dla córki nożyczki. Bo dzieci, moja też rodzą się z długimi paznokciami. A może nie potrzebować odrazu obciecia. Moja to miała takie długie jakby tipsy miała. A że to te pierwsze to jak bibulki moment i się rwaly więc obcielam. No i u mnie w szpitalu sami ubierają i myja. Tzn maja wszystko do mycia i wytarcia. Tylko pampersy były potrzebne i na wyjście ubranie. A i moja np nie mogła mi złapać cyca to kupowala mi mam nakładki na sutki.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...