Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość holski

polecam, to duża oszczędność, jeden wydatek i ogrzewanie za darmo. No i ekologiczne. Polecam Infrashop, to pierwsza firma w Polsce, która zaczęła sprzedawać je w Polsce, z certyfikatami, najlepsze marki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Łopian

Czy macie jakieś konkretne, godne polecenia firmy, którym warto powierzyć instalację fotowoltaiki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sorbik

Na terenie Kujaw, Pomorza i Bydgoszczy działa firma Grupa DS, która zajmuje się montażem instalacji fotowoltaicznych. Kiedy sam planowałem zakładać panele, odezwałem się do nich, żeby pomogli mi z całym procesem. Pomogli mi w uzyskaniu dotacji, cały czas służyli radą, wykonali projekt, a na sam koniec założyli i podłączyli panele. Wszystkim zainteresowanym polecam kontakt z nimi, bo współpracuje się z nimi sprawnie i przyjemnie. Samemu trudno byłoby się odnaleźć w tym całym procesie, a dzięki ich pomocy można mieć spokojną głowę. Sama fotowoltaika to bardzo opłacalne rozwiązanie, koszty za energię są znacznie mniejsze, a inwestycja zwraca się po kilku latach. Na plus też wytrzymałość samych paneli. Ogólnie, naprawdę świetne, nowoczesne rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój mąż bardzo chciał założyć fotowoltaikę u nas w domu i dopiął swego. Chwali bardzo sobie to rozwiązanie tym bardziej że zainwestował w dobry i nowoczesny falownik Foxess. Wygoda i oszczędność.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W przypadku kiedy rozglądacie się za wyborem odpowiedniej instalacji fotowoltaicznej do swojego domu, czy też firmy i jednocześnie zależy Wam na dobrej jakości wykonania, wydajności i jednocześnie racjonalnych cenach to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam ecd.pl Sama miałam okazję korzystać z ich oferty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro jesteśmy w temacie fotowoltaiki, to podrzucam fajny artykuł o tym jak dobrać moc instalacji fotowoltaicznej 🙂 My z mężem mieliśmy duży problem, aby wybrać odpowiednią moc, więc myślę, że tekst może być przydatny dla tych, którzy jeszcze się zastanawiają. W ogóle Solar- Volt bardzo ciekawie prowadzi bloga - warto tam zaglądać 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...