Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Darulka851

Była kobieta męża

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Darulka851

Dzień dobry. Mam taki problem otóż mieszkamy razem z mężem i córką , kolejne dziecko w drodze. Wprowadziliśmy się do wynajmowanego mieszkania i okazało się że na przeciwko nas mieszka z facetem była kobieta mojego męża starsza od niego o 10 lat. Niestety codziennie siedzi w oknie . Najpierw jeszcze od razu z okna uciekła jak mnie zobaczyła A teraz już perfidnie siedzi i się patrzy na mnie. Błędem męża było to że powiedział jej że ma się nie odzywać do niego bo ja sobie tego nie życzę zamiast powiedzieć że to on sobie tego nie życzy. Mam jej serdecznie dość jestem w ciąży mąż karze mi się nią nie przejmować ale jak mam to zrobić gdy ta kobieta działa na mnie jak płachta na byka. Nie wiem jak z tym sobie poradzić? Nie ufam mężowi po tym jak jej tak powiedział za moimi plecami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie bądź zła na męża o to, że źle sformułował wypowiedź. Pewnie nie miał niczego złego na myśli. A nią rzeczywiście, nie przejmuj się. Jak znowu będzie się na Ciebie patrzeć, to pokaż jej język albo zrób jakąś minę. Zobaczysz, że nie będzie wiedziała jak zareagować :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...