Skocz do zawartości
Forum

Perfumy


Koralin-ka

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam Chloe takie beżowe, pachną różą, są delikatne i nie ""gryzą"" w nos. Non stop ktoś się pyta, co to za perfumy 🙂 Mojemu facetowi kojarzą się z pączkami z różą 😉

Na co dzień równeiż lubię ck euforia , kupuję często w formie perfumetek na NOmi:

https://www.nomiperfumetki.pl/pl/c/Inspiracja-Calvin-Klein/18

Taka perfumetka jest dobrze zaperfumowana, można wrzucić bez problemu do torebki 🙂 I nie jest tak droga jak oryginał.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny a tak z ciekawości czy próbowałyście moze perfum z feromonami? Zastanawiam się czy takie zapachy moga działać czy nie. Natknełam się ostatnio na reklamę w necie i zainteresowało mnie to (szczególnie,ze ostatnio czytałam w przewodniku doktora Lwa Starowicza że ponoc zapachy mają bardzo duże znaczenie w działaniu na płeć przeciwną).

Odnośnik do komentarza

Ja początkowo byłam nieco sceptycznie nastawiona ale któregoś dnia podczas babskiego wieczoru razem z koleżankami zaszalałyśmy i w sklepie intymność zamówiłyśmy sobie po buteleczce Love Desire
Stosuję je od tygodnia i zauważyłam znaczne różnice w kontaktach z mężczyznami - są jakby milsi, znacznie się do mnie przymilają, chcą pomagać Nie wiem właśnie czy to zasługa feromonów czy tylko efekt placebo - niemniej nie zamierzam z nich jak na razie zrezygnować.
W najbliższym czasie czeka mnie kolejne babskie spotkanie i zamierzam wypytać się kumpeli czy na nie również zadziałało. Rozmawiałam już z jedną i ma podobne odczucia co ja./

Odnośnik do komentarza

Również przetestowałam Love Desire dla kobiet i nie wiem czy to działanie placebo czy faktycznie skuteczność ale przez ten czas po prostu nie mogłam odgonić się od facetów 😄 Teraz czekam na drugą buteleczkę . Najbardziej cieszę się z tego, że powróciła namiętność w moim małżeństwie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...