Skocz do zawartości
Forum

Owulacja


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Cykle mam 28 dniowe. Okres miałam 28.09. Wg aplikacji na telefonie owulacja powinna być 12.10. Mierzyłam temperaturę i robiłam testy owu. Śluz bardzo płodny od 9.10 (12dc). Testy owu tym czasie były nadal negatywne. Skok temperaturę o 0.5 stopnia nastąpił 11.10 (13dc) więc odbyłam z mężem stosunek. Mimo że test owu w tym dniu był negatywny. Dziś (16dc) zrobiłam 3 testy owu bo mam ich dużo wiec mi nie szkoda :D Więc dziś 13.10 test o godz 2:45 w nocy negatywny, o 7:00 rano pozytywny a 5.5h później o 13:30 już negatywny. Śluz płodny mam nadal. Teraz w co wierzyć? W skok temperatury mimo negatywnego testu owu czy w pozytywny dziś? Ale pozywtny który po 5.5h następny wyszedł już negatywny? Próbuje ocenić nasze szanse na dziecko w tym cyklu. Pomóżcie Kobietki :)

Odnośnik do komentarza

Strugawka szkoda że nie napisałaś też temperatur powyżej 13dc
Wgl testów owulacyjnych ucb pozytywny wychodzi 13dc więc w ciągu 12-36h dojdzie do owulacji, nie sugerowalabym się aplikacją ogólnie mówiąc tylko-temp i testami ovu-bardziej
Co to skoków tj miałam takie górki pagórki wzrost spadek że 0,5* w 11dc to raczej nie jest jeszcze owulacja, ale tj śluz płodny więc bardzo dobrze, ovu jest po szczycie śluzu.
Napisz więcej temperatur to może jakoś będzie łatwiej doradzić

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy ktoś jeszcze kiedyś tu zajrzy ale testy owulacyjne nie są wiarygodne. To orientalne sprawdzenie poziomu hormonu. To po pierwsze a po za tym testy owulacyjne robi się najlpeij raz dziennie o te samej mniej więcej porze i nie z porannego moczu. Jezlei są dwie grube krechy oznacza to że owulacja nastąpi w przeciągu 24 godzin a nie odrazu

Odnośnik do komentarza

Ja ze swojego doświadczenia i obserwacji mogę powiedzieć, że przy nieregularnych cyklach jest problem. Przerobiłam wiele testów, testerów i jak to się nie nazywa. Narzeczony kupił mi pod choinkę komputer.cyclotestmyway i testuję na razie. Podoba mi się wielość opcji, bo naprawdę można zaznaczyć wiele okoliczności, które mogą wpływać na to, kiedy nastąpi owulacja. Wejdę tu za jakiś czas i podam więcej info po dłuższym czasu próbowania, a na razie życzę powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...