Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Hakim

Pokój dziecka

Rekomendowane odpowiedzi

Oczekujemy naszego pierwszego dziecka i właśnie planujemy pokoik dla niego :) i mam do was pytanie: co oprócz farby można dać na ściany u takiego maluszka? Tapetę, albo jeszcze coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sztukateria wewnętrzna? W pokoju dziecka? Mnie się nie widzi ;). Ale wszystko to kwestia gustu. Ważne też, by pokój dziecka w jakiś sposób był spójny z resztą mieszkania.

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sporo ciekawych informacji dotyczących urządzania pokoju dziecięcego znajduje się przede wszystkim na blogach poświęconych takiej właśnie tematyce. Są one według mnie warte uwagi. Dobrym przykładem jest tutaj strona https://www.meble.pl/poradnik/pokoj-dziecka, na której znajdują się ciekawe porady dotyczące pokoju dziecięcego. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja postawiłam na klasyczne, jednokolorowe ściany, ale rzeczywiście pokój wydawał się trochę pusty i surowy. Szukałam pomysłów i znalazłam takie literki z imieniem dziecka do powieszenia na ścianie. Sama zaprojektowałam na stronie https://www.dzidziusiowo.com/literki i wybrałam kolory i wzory, żeby pasowały do reszty dodatków. Teraz wiszą nad łóżeczkiem i pokój jest od razu bardziej przytulny 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ilenne

Sama również zmagałam się z niewielkim pokojem dziecięcym. Teraz corka jest starsza, ale jak byla przedszkolakiem to kwestie przechowywania rozwiazal PAX ikeowski (szafa 1.5m), miala swoje biurko, ale glownie sluzylo jako rupieciarnia nad/pod, rysowala najczesciej lezac na podlodze. Na zabawki, ktorymi bawila sie na codzien miala skrzynie, ktora sama ogarniala. Pod lozkiem dwa duze pojemniki na zabawki, ktorymi sie nie bawila, a ktorych nie chciala sie pozbyc. Dekoracje ograniczyłam tak aby nie robić w pomieszczeniu bałaganu.

Jesli chcecie kupić jakies dekoracje do pokoju malucha, polecam po prostu plakaty na ściany 🙂

[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...