Skocz do zawartości
Forum

Urządzanie mieszkania


Gość Romeczke

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bardzo lubię urządzać mieszkanie:) Jeśli stwierdzę,że mój dom stał się trochę nudny to biorę się do roboty i wszystko zmieniam:) Taka odmiana bardzo dobrze robi- również psychice. Część dodatków robię sama,ale również zdarza mi się kupować.

Kto również lubi?

Odnośnik do komentarza

Tez lubię zmiany, tylko troche nieekonomicznie je przeprowadzam bo mam ochotę wyrzucać stare rzeczy a jeszcze są niezużyte i zwyczajnie ich szkoda, tak obiektywnie, bo ja się przywiazuje tylko do bibelotów.

Zastanawiałam sie ostatnio nad zmianą umeblowania w jadalni [reklama usunięta].

Czy ktos ma morze krzesła w jadalni ale w jasnej tapicerce? Jak się u Was takie krzesła sprawdzaja? Czy ogólnie nie brudzą sie mocno?

Odnośnik do komentarza
Gość Super-Sofapl

Ponowna aranżacja mieszkania to dobry sposób na to, aby odmienić swoje wnętrze i zyskać przy tym dobre samopoczucie. Marzysz o nowym charakterze salonu? Remont zacznij od doboru odpowiedniej sofy lub narożnika - mebla, który pozwoli Ci odpocząć po całym dniu pracy. Jeśli szukasz takiego, który nie tylko będzie się pięknie prezentował, ale też będzie solidny i trwały.
[reklama usunięta]

Odnośnik do komentarza
W dniu 4/10/2019 o 9:39 AM, Gość Romeczke napisał:

Ja bardzo lubię urządzać mieszkanie:) Jeśli stwierdzę,że mój dom stał się trochę nudny to biorę się do roboty i wszystko zmieniam:) Taka odmiana bardzo dobrze robi- również psychice. Część dodatków robię sama,ale również zdarza mi się kupować.

Kto również lubi?

Mam dokładnie tak samo 🙂 Też sama urządzam swój dom i co jakiś czas "osdświeżam" go. Wystarczy wymienić kilka dekoracji, dokupić fajne dodatki i zupełnie można zmienić wnętrza nie robiąc generalnego remontu. Teraz przed świętami wzięłam się za urządzanie salonu.
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Urządzenie mieszkania to temat jaki często nie daje spać inwestorom. Rzeczywiście przeglądając oferty większych sklepów z materiałami wykończeniowymi, wyposażeniem czy meblami można dosłownie zwariować. Wszystko ze wględu na rosnące oczekiwania klientów, na jakie muszą odpowiedzieć producenci by skłonić ich do zakupu swoich produktów. Poza tym robienie projektu na własną rękę zajmuje bardzo dużo czasu, jakiego zazwyczaj nie jesteśmy w stanie poświęcić. Jeśli zależy nam na kompleksowym rozwiązaniu tej kwestii to warto skorzystać z bardzo popularnych usług takich jak projekt mieszkania [reklama usunięta] tworzony przez profesjonalistę. Najważniejsze będzie oczywiście indywidualne podejście do naszych potrzeb oraz oczekiwań. Wszystkie szczegóły należy przedstawić na pierwszym spotkaniu. Wcześniej warto spojrzeć na portfolio danego biura w poszukiwaniu inspiracji i ciekawych pomysłów na aranżacje.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli planujecie zakup nowego narożnika do domu to polecam stronęhttps://www.taniomania.pl/t/tanie-narozniki Znajdziecie tam pięć stron zawierających linki do konkretnych narożników. Strona ma funkję filtrowania i skupia meble z różnych znanych dyskontów meblowych. Można porównać meble, ze spokojem wybrać i zamówić jednym kliknięciem myszki.

Edytowane przez Bianka123
Odnośnik do komentarza

Hej! Ja nie jestem zbyt dobra w projektowaniu itp, więc po prostu tego nie robie. Jedyne co czesto zmieniam to pościel, bo wierze w czystość sypialni. Ogólnie wydaje mi sie ze bycie czystym jest ważniejsze niż modnym 😄 i tyczy się to także uwaga materaca ;D dlatego spie na materacu lateksowym  [reklama usunięta]  ktory jest antybakteryjny

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Nie ma lepszego sposobu na odświeżenie swojego doświadczenia przebywania w mieszkaniu, niż mniejsza lub większa zmiana wystroju. Jeżeli sprawia Ci to przyjemność, możesz pomyśleć o korzystaniu z nowoczesnych fototapet, które łatwo się nakleja i odkleja. Ponieważ występują na nich rozmaite wzory, w przypadku bycia znużonym wystrojem mieszkania wystarczy sięgnąć po coś nowego. W Aplip.pl projektujemy nawet fototapety na zamówienie - z własnymi zdjęciami lub grafikami. Tutaj znajdziesz nasz konfigurator: https://aplip.pl/product/custom-product.

Aplip.pl: Fototapety na zamówienie, plakaty na ścianę i naklejki

Odnośnik do komentarza

Czy Wy też uwielbiacie dekorować swoje mieszkanie? U mnie zawsze muszą być różne koce, świeczki czy też poduszki. Ostatnio widziała urocze poduszki dekoracyjne https://nietylkofiranki.pl/233-poduszki-dekoracyjne. Myślę, że prezentują się świetnie a ich ceny również są atrakcyjne. Jeżeli lubicie przedmioty w takim wydaniu, to koniecznie zajrzyjcie do nich i dajcie znać jakie są Wasze wrażenia.

Odnośnik do komentarza

Niedługo będziemy remontować mieszkanie i zastanawiam się nad zmianą koloru ścian, a nawet kupno tapety do sypialni  [reklama usunięta]   bo jest dosyć małych rozmiarów, a chcemy mieć jakieś wzory - na ten moment ściany są białe. Nie wiem natomiast jak wygląda proces naklejania tapet, orientujecie się czy trzeba ponownie malować ścianę, a potem można przystąpić do naklejenia tapety, czy od razu jest to możliwe? Rozważaliśmy też wynajęcie fachowca, który wyremontuje mieszkanie, ale jeżeli zrobimy to sami, to sporo zaoszczędzimy i może nawet kupimy więcej akcesoriów.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...