Skocz do zawartości
Forum

Odchudzanie po ciąży


Gość Arminelke

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznij ćwiczyć jak najszybciej. Mówią ze nie powinno się zaczynać intensywnych ćwiczeń zaraz po porodzie. Ja myślę że wszystko zależy jak się czujesz za zaczęłam ćwiczyć równo po 6 tyg po wizycie kontrolnej. Zaczęłam dość intensywnie ćwiczyć po 3 m. od porodu wróciłam do swojej figury. Da się!!!

Polecam zorientować się czy w okolicy nie ma siłowni i czy nie są prowadzone zajęcia z trenerem, dzieki temu trening będzie łatwiejszy i szybszy. Dla skuteczniejszego treningu warto będzie wprowadzić przedtreningówki
[reklama usunięta]

Odnośnik do komentarza

Chcąc się odchudzać po ciąży zacznij zdrowo się odżywiać, pij dużo wody niegazowanej, unikaj słodyczy, a kiedy będziesz już mogła zacznij jakąś aktywność fizyczną. Mogą to być ćwiczenia fitness na sprzęcie fitness, które będziesz mogła wykonywać w domu. Kup sobie do domu na przykład rowerek treningowy, bieżnię do biegania, platformę do balansowania, wałki fitness itd.
[reklama usunięta]

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry,

Proszę powiedzieć czy krótko po ciąży można stosować naturalną suplementację? Mam tutaj na myśli produkty szerzej opisane w tym artykule: https://silniejszy.pl/naturalne-spalacze-tluszczu/.

W szczególności chciałabym zapytać o możliwość picia zielonej kawy i stosowania ostrych przypraw. Czy podczas karmienia można stosować takie „naturalne spalacze”?

Odnoszę wrażenie, że wpisuje się to w ramy zdrowego odżywiania.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza

Stosia, naturalne spalacze tłuszczu możesz stosować jak najbardziej. Nie warto jednak brać ich od razu po rozpoczęciu treningu. Włączenie ich do diety zaleca się dopiero po około 4 tygodniach ćwiczeń. Wtedy widzi się pierwsze efekty. Może się okazać, że spokojnie poradzisz sobie bez ich stosowania. Przeczytaj sobie jeszcze artykuł https://cityfit.pl/blog/spalacze-tluszczu-czym-sa-czy-warto-stosowac/ Tutaj znajdziesz już podział na spalacze lipolityczne oraz termogeniczne. Wszystko napisane przystępnym językiem. Znajdziesz tam dawkowanie i informacje, kiedy nie zaleca się ich brać.

Odnośnie karmienia. Ja kawę piję zaraz po porannym karmieniu i z małą wszystko w porządku. Zdecydowanie odradzam jednak ostre przyprawy. Moja położna mówiła, że maluszek może mieć kolkę po nich. 

Odnośnik do komentarza

Dieta, ćwiczenia, ale też kontrola wyników. Żeby ie okazało się, że się zagłodzić i anemia i inne ... Musisz też kontrolować cykle, bo przy nagłej zmianie trybu życia może się wszystko zaburzyć, to chociaż taki mały tester owulacyjny ze śliny kup. Dbać o siebie trzeba, ale nie przeforsowywać się

Odnośnik do komentarza

Wspaniale jest znaleźć takie wsparcie jakie daje ci trener personalny - pomoże w dobraniu diety i wskaże ćwiczenia które możesz powoli zacząć wykonywać.
[reklama usunięta]

 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Ja moge swój sposób wam sprzedać, który w moim przypadku zadziałał , a wcale nie zadręczył. Po 1- zero cukru i słodyczy, po 2 -  zero białej mąki , po 3 spacery - z wózkiem , z wózkiem obciążonym zakupami najlepiej, a do tego odpowiednie smarowidla do ciała, głównie brzucha czy ud - tam gdzie skra wymaga powrotu do formy czyli ujędrnienia i ściągniecia na brzuchu , po rozciągneciu w ciązy - tam smarujcie Olejkiem Busajna najlepiej . smarowałam - bardzo mi pomógł. Niesamowicie ujędrnił skórę brzucha. Na udach gdzie  przytyłam i pojawił się celulit - pomógł go zlikwidować, Nie potrzebowałam trenwra ani drakońskich diet, powoli, z rozsadkiem wróciłam do dawnej formy  🙂

Odnośnik do komentarza

Polecam np. gumy do ćwiczeń [reklama usunięta]. Robią kolosalną różnicę, bo można wykonać właściwie wszystkie ćwiczenia z siłowni w domu. To zastępuje wiele przyrządów i ogólnie robi dużą różnicę. Kwestia taka jaką formę aktywności lubicie, ale ogólnie powinno być dobrze.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...