Skocz do zawartości
Forum

Czerwiec 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Dziewczyny. Coś mi nie poszło z poprzednim postem i zgłosiłam go do skasowania:) nie zauważyłam wcześniej tego wątku i zalogowałam się na majówkach. Wczoraj byłam na wizycie u ginekologa. Ciąża jest żywa, wszystko jest w porządku. Czuję się.. Różnie. To dobre słowo. Piersi szalenie bolą. Męczą mnie nudności o różnych porach dnia. Jestem senna i najchętniej przespalabym cały dzień. Z racji zawodu - jestem nauczycielem, pracuję z maluchami-zdecydowałam się pójść na zwolnienie lekarskie. Boję się okresu grypowego. Czasami nie byłam w stanie prowadzić lekcji - tu nudności, tu zmęczenie, tu dyżur... Miałam wyrzuty sumienia, ale mąż mi tłumaczył właściwą kolejnosc: najpierw własne dziecko a później cudze dzieci:)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny! Wychodzi na to, że i ja mam termin na czerwiec dokładnie 15/16 :) Czy mogę dołączyć do grupy? Mam już jednego brzdąca 3,5 letniego i czekam niecierpliwie na kolejnego maluszka :) Udało nam sie za trzecim podejściem, ostatni okres miałam 1 września (ale mam strasznie długie cykle, więc owulacja była koniec wrzesnia/początek października) Lekarz ustalił na tej podstawie, że poród przewidywany będzie 15/16 czerwiec, ale zweryfikuje to dokładnie USG (państwowo jestem zapisana na pierwszy wolny termin - 20 grudnia!!). Oczywiście pójdę wczesniej prywatnie, by dokładnie określić który to tydzień+dzień, bo trzeba się potem umówić na usg genetyczne, gdzie trzeba zmieścić się w określonym tygodniu i wtedy własnie wykonać USG. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Roza91
Cześć Dziewczyny. Coś mi nie poszło z poprzednim postem i zgłosiłam go do skasowania:) nie zauważyłam wcześniej tego wątku i zalogowałam się na majówkach. Wczoraj byłam na wizycie u ginekologa. Ciąża jest żywa, wszystko jest w porządku. Czuję się.. Różnie. To dobre słowo. Piersi szalenie bolą. Męczą mnie nudności o różnych porach dnia. Jestem senna i najchętniej przespalabym cały dzień. Z racji zawodu - jestem nauczycielem, pracuję z maluchami-zdecydowałam się pójść na zwolnienie lekarskie. Boję się okresu grypowego. Czasami nie byłam w stanie prowadzić lekcji - tu nudności, tu zmęczenie, tu dyżur... Miałam wyrzuty sumienia, ale mąż mi tłumaczył właściwą kolejnosc: najpierw własne dziecko a później cudze dzieci:)
mam to samo :) też jestem nauczycielem w szkole podstawowej i mam wychowawstwo. Ale moja klasa dziś buczała jak im powiedziałam :( ale nie daje rady, za dużo wszystkiego w tej szkole. Czasem nie ma jak do WC wyjść ..też idę na wolne :( ps. Część dziewczyny! Ja termin mam 5 czerwca. Ale ponoć będę rodzic w maju :)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...