Skocz do zawartości
Forum

Czerwiec 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny wyszukajcie na FB grupę mam Czerwcowych 2020 i dołączcie do grupy,powinni szybko Was przyjąć bo to grupa zamknięta. Ja tam już jestem ;-)
Lolaa ja na pierwszej wizycie byłam badana ginekologicznie i miałam usg dopochwowe,zdjęcia z usg dostałam tyle że tylko pęcherzyk był,karty mi chyba nie założyli bo nic nie dostałam a badania mam już porobione.... trochę takie dziwne mi tu wszystko bo podobnie jak Ty moja pierwsza ciąża była w UK i tak całkiem inaczej....
Sylwia zaproszenie dostałam ale nie mogę dołączyć,przez telefon chyba tego nie zrobię gdzieś mi się coś dzieje wtedy na stronie Parentingu i za nic nie mogę wejść w Twoje zaproszenie.....
Gabii Wspaniale że wszystko gra :-) ja dopiero w połowie listopada następna wizyta.zdjecie z usg pierwszego mam.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3khlifs3pd.png

Odnośnik do komentarza

Lolaa zaproszenie wysłałam.
Gabi żeby wysłać zaproszenie to musisz założyć konto ponieważ jako gość nie mogę Cię zaprosić :/

Dziewczyny podaje instrukcje dostania się na forum.
Musicie wejść przez komputer na swoje konto i wiadomości. Gdy wejdziecie na forum prywatne robicie kopie linku strony. Wysyłacie do siebie w wiadomości na Messenger. Wchodzicie na Messenger i robicie kopie linku po czym wklejacie w przeglądarce w telefonie. Pozostaje zapisać w zakładkach jako ulubione i później wchodzić na stronę przez zakładki. Po jakimś czasie już stanie się to stroną domyślną.

https://www.suwaczek.pl/cache/dd63331289.png

http://s3.suwaczek.com/201711191770.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny
PAleksandra A nie za długo plamisz? Ja osobiście nie pamiętam żebym plamila po wizytach. Może jedynie przed samym porodem jak rozruszala szyjke

Co do wizyt nie ogarniam NFZ bo zawsze chodziłam prywatnie. Kartę ciąży też dopiero zakładała koło 8 tygodnia jak było serduszko na przykład.

A to forum prywatne jest tutaj na parentingu czy fb? Też muszę wejść przez kompa bo na telefonie się nie da

Córcia 13.09.2015
Synuś 04.04.2017
Synuś 26.08.2018
Córcia aniołek(*) 23.04.2019 10tc.

Odnośnik do komentarza

Sylwia już gdy wejdę w link to wiem co dalej robić ale ja nawet tego linku nie mogę kliknąć,na komputerze muszę.
Edyta nie wiem czy nie za długo,ogólnie to nie jest żywa krew tylko taka brązowa,może w piątek przedzwonię do lekarza. Jak za każdym razem tak będzie mnie badać to za każdym razem będę plamić......
ja też chodzę prywatnie ale ogólnie tu w Pl z tą całą ciążą to dla mnie wielki nieogar....
:-)
MadziaK gratuluje! Dużo zdrówka.
Magalena gratuluje kolejnej córeczki,aby zdrowa. :-)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3khlifs3pd.png

Odnośnik do komentarza

Jak mi się uda dzisiaj do kompa jeszcze dosmykać to dzisiaj dołączę. Jeżeli nie to jurjutro dopiero. Co do ginekologa to ja chodzę na NFZ ale on robi więcej razy USG. Z tego co pamiętam w poprzednich ciążach to dosyć często nawet . Za to bada na fotelu ze 3- 4 razy na całą ciążę. Jutro jadę na badania. W poniedziałek wizyta. Mam nadzieję że będzie wszystko dobrze.

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
ug378u69i9ykgykq.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny,
Czytam Was od niedawna. Póki co jeszcze nie dołączam na stałe. Po dwóch promieniach i 5 latach starań czasem wydaje mi się, że te dwie kreski na teście to jakiś sen.
Obecnie w większości czasu czuje się zmęczona, boli mnie mocno głowa, piersi i pobolewa brzuch.
14.10 byłam u lekarza, na usg nic nie było oczywiście widać. Termin z miesiączki 22.06
Beta rośnie:)
Kolejna wizyta 31.10 u immunologa i 5.11 ginekolog

Odnośnik do komentarza

Mila witaj, to jest grupa zamknięta tutaj na parentingu, jeśli chcesz to dostaniesz link który znajdziesz w wiadomościach i później tylko klikasz w prywatne fora czy coś takiego będzie Ci się pojawiać nasza grupa. Nikt z niezaproszonych nie będzie mógł tego przeczytać :)

Córcia 13.09.2015
Synuś 04.04.2017
Synuś 26.08.2018
Córcia aniołek(*) 23.04.2019 10tc.

Odnośnik do komentarza

Witaj Mila mamy podobne terminy.. i tak samo byłam wcześnie i ginekologa i tylko potwierdził ciąże ale za wiele tam nie było :p badania mam już zrobione,A Ty? Po co kolejna beta? Wystarczy na początku tylko robić czy prawidłowo przyrasta potem już raczej nie trzeba po co masz się niepotrzebnie denerwować jakby co.... dobrze będzie :)
Edyta Tam nie ma takich badań tych wszystkich,pierwszy i ostatni raz pobrali mi krew jak robili mi prenatalne No i grupę krwi sprawdzali. Oczywiście jeżeli ciąża przebiega prawidłowo i wcześniej nie miałam poronień ani nie jest na nic chora to tam nie ingerują,pierwsze usg dopiero w 12tyg,oczywiście jeżeli chcesz to można iść wcześniej prywatnie i zobaczyć co tam się dzieje bądź jeżeli masz jakieś bóle bądź krwawienia to też Cię przyjmą w szpitalu. Ja sie spotkałam z miłą obsługą w ogóle ich NHS-taki NFZ- dobrze działa. Naprawdę nie narzekałam. A tutaj mnie przeraża to wszystko,nie wiem czemu,może przez ten stos badań,te kolejki,umawianie się,tam mi przysyłali list że moja następna wizyta jest wtedy i wtedy i już.

Nie spie dziś od 4tej :D tak po prostu. Wybudzilam się i już. Rano jakoś tak słabo mi.....muszę to rozchodzić.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3khlifs3pd.png

Odnośnik do komentarza

PAleksanda czyli że mniej się przejmują:) ja jestem w sumie przyzwyczajona ale mam wrażenie że pomimo tylu badań w Polsce i licznych usg i tak często dochodzi do tragedii. Więc sama nie wiem co myśleć. Z drugiej strony badania krwi pod względem anemii np są ważne czy np tarczyca itd

Córcia 13.09.2015
Synuś 04.04.2017
Synuś 26.08.2018
Córcia aniołek(*) 23.04.2019 10tc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...