Skocz do zawartości
Forum

Czerwiec 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny,
Ja również jutro mam wizytę :)
Ostatnia była 2 tygodnie temu, wg ostatniej @ był to 5+0, ale na usg nie było praktycznie nic widać, Lekarz miał nawet wątpliwości, czy to co tam dostrzegł to pęcherzyk, ale w pierwszej ciąży miałam podobnie, tzn wg @ miało być już coś widać, a gdy inny ginekolog nic nie zobaczył to stwierdził, ze to musi być pozamaciczna ciąża i wylądowałam w szpitalu... tydzień leżenia i okazało się ze ciąża była młodsza niż się wydawało i dziś mam cudownego dwulatka w domu :)
Także mam nadzieje ze jutro zobaczymy już drugie cudo :)
O ile w pierwszej ciąży nie miałam żadnych dolegliwości, to teraz i brzuch mnie pobolewa i sił brak, ale liczę na to ze jutro będzie wszystko Ok :) trzymajcie kciuki :)

Odnośnik do komentarza

Anusia dzięki za Twój post. Dodał mi otuchy. W poniedziałek na wizycie było widać tylko pęcherzyk, nic więcej. Też się stresuję że się nie rozwija czy coś. Wg om dziś 6t. Wiem że ciąża młodsza bo owu miałam 22 DC. Ale denerwuje się tym. Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę.

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
ug378u69i9ykgykq.png

Odnośnik do komentarza

No ja niestety mam nieregularne cykle ale zazwyczaj powyżej 32 dni trwają, także nawet nie wiem kiedy miałam owu... stresuje się oczywiście tym co tam jutro zobacze ale mam nAdzieje ze będzie tak, jak w pierwszej ciąży i zobaczymy jutro już może nawet serduszko choć wg mnie jestem teraz gdzieś w 6+2... dam jutro znać, co tam wypatrzyliśmy :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...