Skocz do zawartości
Forum

Czerwiec 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Podziękuje jak urodzę ale jestem już spokojniejsza bo to były najdłuższe dni w moim życiu w oczekiwaniu na ta wizytę.
Byłam z mężem nie chciałam iść sama bo w razie gdyby coś było nie tak chciałam mieć kogoś ze sobą a tak to ucieszyliśmy się razem :)
Jestem po jednym poronieniu ( 1 ciąża ) wiec stad tyle niepokoju. Druga ciąża się udała i mam trzyletniego synka ale z niewiadomych powodów urodził się w 34 tyg - całe szczęście duży i zdrowy :)
Trzymam kciuki i czekam na wieści od Was , no i mysle ze niebawem pojawią się kolejne mamusie oczekujące :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/f52ilxh.png

Odnośnik do komentarza

Witam.
Nieśmiało dołączam do grupy :-)
Witam Was wszystkie i życzę Nam żebyśmy wszystkie szczęśliwie dotrwały do końca,aby się szczęśliwie ‚rozpakować’ :-)
Czytam Was od początku powstania grupy i chciałam w końcu móc tu dołączyć.
Elis Kochana bardzo mi smutno z utraty,nie powinno spotkać to żadnej z nas lecz matka natura chyba wie co lepsze.Wszystkiego dobrego dla Ciebie,ściakam bardzo mocno :*

Natomiast ja robiłam dzisiaj drugi test,@ wypada na jutro/piątek. Beta dopiero we wtorek,dopiero mogę zrobić. Lekarz jak coś to za tydz w czwartek umówiony,bo muszę zwolnienie dostać.
Są II kreski,choć jeszcze blada ale jest! Narazie w połowie się cieszę dopóki nie potwierdzą się badania + serduszko. W drugim cyklu się udało. Mam już Synka,zaraz 3,5 letniego. Z moich własnych obliczeń termin wypada na koniec Czerwca.
Buziaki :*

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3khlifs3pd.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny : -) ja również chciałabym być tu z Wami : -) z tego co liczyłam to również koniec czerwca wizyta dopiero 29.10 obu już wtedy było serduszko : -) trzymam kciuki za wszystkie mamy tutaj a najbardziej za te których to pierwsza ciąża bo pamiętam ile to stresu. Jedna rada nie czytajcie dziwnych forów nie martwcie się za wcześnie bo stres źle wpływa na dziezie. Mam już 1,5 rocznego synka i teraz podchodze do wszystkiego z większą rezerwa : -). Caluski

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry to i ja się przyłącze. Termin z tego co wyliczyłam z owulacji wypada Na 17.06. Nie potrafię określić tygodnia ciąży bo z ostatniej miesiączki wychodzi dzisiaj równo 6 td. A owolacje miałam w 21 dniu cyklu (22.09) i betę mam za niską jak na ten tydzień. Beta dzisiaj 199.

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
ug378u69i9ykgykq.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...