Skocz do zawartości
Forum

Pierwsza wizyta u lekarza nfz czy prywatnie


Gość agaa3456

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, planuje ciąże i zaczynam już tak myśleć co jak zajde w ciąże do jakiego lekarza iść, nie mam swojego prowadzącego który "zna mnie" jestem niby w swojej przychodni przypisana do położnej ale szczerze nawet nie pamiętam jak się nazywa, wolałabym iść do lekarza o którym załóżmy mogę poczytać opinie na internecie i moje pytanie czy idąc do lekarza który mnie nie zna i znalazłam go na internecie, pierwszy raz u niego jestem może się zgodzić prowadzić moja ciąże? I czy lepiej iść na nfz czy prywatnie bo różne opinie słyszałam. Wolałabym nie iść do położnej z moje przychodni, mieszkam w małej miejscowości i jestem sceptycznie nastawiona do publicznych przychodni zwłaszcza jak nie znam lekarza

Odnośnik do komentarza

Prawda jest taka, że publiczna służba zdrowia w Polsce nie jest najlepsza z jednego powodu - nadmiaru pacjentów. Prywatni specjaliści ginekologii mogą poświęcić pacjentkom więcej czasu, są mniej przemęczeni i dlatego często milsi. Osobiście konsultowałam się z ginem prywatnie, biorę Myofolic i clo, badania się stopniowo poprawiają, próbujemy nowych rzeczy - więc jestem do tego dobrze nastawiona.
No i wizytę umówisz szybciej niż na NFZ :) Jeżeli masz fundusze, to chyba lepiej celować w prywatną służbę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...