Skocz do zawartości
Forum

Starania o dziecko


Gość magnieszak

Rekomendowane odpowiedzi

Gość magnieszak

Cześć mamusie,Niedługo ja chciałabym dołączyć do waszego grona, dlatego też od nowego roku mamy zacząć z mężem starania o dzidziusia. Jak wy przygotowywałyście się do tego? Co trzeba zrobić oprócz zmiany diety i łykania kwasu foliowego? Chce się jak najlepiej przygotować:)

Odnośnik do komentarza
Gość Marcelinaxs2

Przy staraniu o dziecko przede wszystkim warto wrzucić na luz i się nie stresować, wiem z własnego doświadczenia:) Dodatkowo warto wspomagać organizm odpowiednią suplementacją oraz dietą. Ja jak starałam się o dziecko to w sumie starałam się o tym nie myśleć, jadłam więcej warzyw i owoców oraz brałam witaminy [reklama usunięta]. Po sześciu miesiąach się udało :)

Odnośnik do komentarza

Zmiana diety by zajść w ciążę? Pierwsze słyszę. A kwas foliowy brałam dopiero po zajściu w ciążę. Nie miałam żadnych przygotowań. Stwierdziliśmy, że chcemy mieć dziecko i dosłownie za moment byłam w ciąży. Nie brałam również żadnych witamin. Moimi witaminami były owoce, warzywa i słońce. Dzisiaj mój synek jest zdrowy, bardzo silny a lekarze twierdzą, że bardzo szybko się rozwija ☺️

Odnośnik do komentarza

My staraliśmy się długo bo byłam po hormonach i najpierw musiałam dostać normalna miesiączkę, później były problemy z owulacją- łącznie starania trwały 7 cykli, ja kontrolowałam sobie dni płodne cyklotesterem [reklama usunięta] no i staraliśmy się współżyć regularnie w czasie owu

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...