Skocz do zawartości
Forum

Krwawienie implantacyjne?


Gość Alaa

Rekomendowane odpowiedzi

~Alaa • 5 godzin temu
Odpowiedz
Zgłoś nadużycie

Z mężem staramy się o dziecko, ostatnią miesiączkę miałam 23.07, ale z racji, że mam długi cykle kolejna powinna wystąpić 28.08 , tj wczoraj i nadal jej nie mam, nawet nie czuję żadnych objawów przepowiadających. Stosunki były: 05,07,12,16 i 21.08.
Od 13.08 do 24.08 miała strasznie bolesne piesi, nabrzmiałe i powiększone o jeden rozmiar, jednak od 23 ból miną, zrobiły się trochę mniejsze ale nadal twarde i takie jakby pełne. od 24.do26. miałam delikatne plamienie, takie różowe. Czytałam o plamieniu implantacyjnym, tylko że ono powinno trwać do 3 dni, a u mnie z przerwami trwało 4 (zaczęło się w sobotę około 14 i tego dnia delikatnie pobolewało mnie podbrzusze, niedziela bez bólu i delikatne plamienia przez cały dzień, poniedziałek tylko rano troszeczkę i we wtorek od południa do wieczora i koniec). Robiłam 3 testy ciążowe, które wyszły negatywnie, ale liczę się z tym, iż mogło być po prostu za wcześnie. Dodatkowo od prawie 2 tygodni mam lekką biegunkę i trochę skudłam, poza tym czuję lekkie zmęczenie i rozdrażnienie. Ginekolog na wizycie powiedział mi że jest jeszcze za wcześnie na badanie USG i w sumie nawet nie chciał mnie wysłuchać po prostu mnie olał. Proszę o pomoc, czy to mogło być plamienie implantacyjne? Czy któraś z Was miała podobnie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...