Skocz do zawartości
Forum

Pomożecie?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej hej, pomóżcie bo zgłupiałam..
Owulacje miałam 29 sierpnia tak podejrzewam(odstawilam tabl w kwietniu i miałam na początku nieregularne miesiączki ale ostatni miesiąc uregulowal mi się) 31 byliśmy na wycieczce i jak poszłam skorzystać z toalety miałam plamke różowego sluzu później już nie wystąpiła (po owulacji nie kochalismy się dopiero 2 września) więc wykluczam podrażnienie. 1 wrzesnia o 13 zaczęłam czuć się tragicznie, oczy same zamykały się i miałam temp 37. Na wieczór spadła, 2,3,4,5,6 miałam to samo od 13 do wieczora i do tego doszła z samego rana jak tylko otworzyłam oczy zgaga( i dziś na nowo) i sluz kremowo-żółty przezroczysty bezwonny, kłucie jajnika i nadety brzuch (do tej pory jest nadety). Miesiączki nie dostałam już 5 dzień, robiłam test w dniu miesiączki ale popołudniu i nic. Drugiego dnia po teście miałam jasno brązowe nitki śluzu więc sądziłam że dostanę miesiączkę ale trwało to 2 dni i koniec 3 dnia nic, wczoraj na wieczór pojawilo się troszkę i tyle. Sprawdzałam szyjke jest twarda, wysoko. I ciągle jestem ospała jak mogłam spać po 5h tak 8 to dla mnie mało, 22 ja już w pierzu smacznie zasypiam typowy odlot jakby mnie ktoś wyłączył.
Myślicie żeby powtorzyc test? W piątek wybieram się do ginekologa dopiero bo wtedy może mnie przyjąć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...