Skocz do zawartości
Forum

Czy tylko Ja widzę tu druga blada kreske na teście.?


Rekomendowane odpowiedzi

Azu
Coś prześwituje delikatnie. Miałam podobnie, możesz powtórzyć test za 3/4 dni albo na bete idź :)

No właśnie wiem że lekko coś przeswituje pod światłem jest lekko widoczna. Miesiączke powinnam dostać 10tego września A dziś 12sty i nie mam żadnych oznak żebym miała dostać lekko brzuch pobolewa troszkę, stosunek odbył się 28 sierpnia powtórzę w sobotę jeszcze jeden test. Cieszyła bym się jak by to okazało że jestem w ciąży

Odnośnik do komentarza

MadziaK83
Ja też miałam taki cień cienia a jeszcze przed testem wiedziałam że jestem w ciazy, na dwa dni przed terminem miesiączki zaczął mnie boleć brzuch na okres i bolał do końca 2 miesiąca ;)

Mam nadzieję że ten cień cienia to szczęście które nam dopisze. Jutro zrobię ponownie test. Robiłam czwartek rano jak zrobię w sobotę rano to już powinno się coś więcej pokazać?

Odnośnik do komentarza

Jassmine.
Też miałam cień cienia :) ale robiłam test kilka dni przed planowaną miesiączką.
Potem robiłam 2 dni później i już była mocniejsza. :)

Powodzenia!!

Właśnie jutro rano będę robiła test wyjdzie między jednym A drugim 2 dni mam nadzieję że pokaże się już chociaż troszkę widoczniejsza. Jakoś nie mogę się doczekać miesiaczki nadal brak bol brzucha lekko co jakiś czas pobolewa mam wrażenie jak bym miała zaraz się zakrwawic miesiączka ale póki co nic. Jutro wstawię zdjęcie i dam znać :)

Odnośnik do komentarza

MadziaK83
Czekamy na zdjęcie :) te testy z dnia na dzień powinny być ciut mocniejsze. U mnie cień cienia pokazal się w dniu miesiączki dopiero, owu się przesunela o 4 dni jak się okazało ;)

Właśnie zaczynam się martwić zrobiłam nie dawno test. Mi się wydaje że widzę jakąś ledwo widoczna kreske ale nie wiem czy to nie moje złudzenie tylko. :( jestem załamana

monthly_2019_09/czy-tylko-ja-widze-tu-druga-blada-kreske-na-tescie_78202.jpg

Odnośnik do komentarza

Pierwszy test robiony w czwartek z rana I kreska bardziej widoczna i czułość testu 25mlU/ml
Drugi test robiony dziś sobota rano i kreska mniej widoczna ledwo co i czułość 10mlU/ml.
Czy to może być wina czułości testu że na pierwszym widać bardziej na drugim prawie ledwo co? Ciągle się modlę żeby to była ciaza tyle na nią czekałam A ten drugi test porostu mnie załamał. Pierwsze zdjęcie 1 test drugie 2 drugi test.

monthly_2019_09/czy-tylko-ja-widze-tu-druga-blada-kreske-na-tescie_78203.jpg

monthly_2019_09/czy-tylko-ja-widze-tu-druga-blada-kreske-na-tescie_78204.jpg

Odnośnik do komentarza

Azu
Szczerze nie wiem co mogę Ci powiedzieć. Jak robiłam 2 testy jeden 10ml a drugi 25ml to na tym 25 była mocniejsza kreska niż na 10.
Tylko ja używałam np testu z pink firmy.
I myślę że beta może jest droższa ale z krwi wyjdzie wczesna ciąża i tu masz 100% pewność wyniku

Właśnie jak zrobiłam ten 25ml to widać ta kreske delikatna A jak te 10ml to prawie w ogóle jej nie widać. Zrobię w poniedziałek bete żeby mieć 100% pewność. Handel pierwszy użyłam vitam taka firma jakąś A drugi zwykły aptekowy no mam jeszcze jakąś nadzieję że brak miesiaczki i ten test z lekka widoczna druga kreska to właśnie nasze małe szczęście.

Odnośnik do komentarza

Azu
Miałam podobne objawy tyle że mi ni dobrze nie było i w głowie mi się nie kręciło. Ale zgaga bo byl czym i ból podbrzusza i cycki.

Jednak ta druga bardzo blada kreska to nie ciaza. Dziś rano dostałam miesiączke tylko nie wiem czemu aż tyle dni spóźnienia. 37 cykl A zazwyczaj mam 31/32 dni cykli. No trudno jest mi troszkę smutno bo cieszyłam się już z tych swój kresek.

Odnośnik do komentarza

strugawka88
Przepraszam teraz doczytałam :(

Bardzo bym się cieszyła gdybym była.
Ale nie stety dostałam miesiączke i z dzidzia nici. Staramy się już od roku i prawdę mówiąc kochamy się niby w dni płodne jak pokazuje kalendarz i w nie płodne i do tej pory nic teraz ten test blada jakąś tam kreska druga ale miesiączka wystąpiła czyli nic z tego.

Odnośnik do komentarza
Gość Aleksandra

Hejka robiłam wczoraj test i druga kreska prawie nie jest widoczna ale zdaje mi się że jest cień w aparacie jest słabo widoczna albo mi się zdaje że ja widać nie muszebrac test pod słońce i itak widać cień drugiej kreski kochałam się dzień przed dniami plodnymi ale plemnik może do 3 dni przetrwać... W niedzielę będę powtarzać test.. Jestem przed okresem powinnam dostać pod koniec następnego tyg ale już w tam tym tyg zacząło pobolewac mniepodbrzusze jak do okresu ale tylko czasami czasami mam mdlosci i chce mi się wymiotować parę razy kręciło mi się bardzo w głowie przez cały dzień ale byłam też przeziębiona może dla tego lekko bolą mnie piersi i sama nie wiem co mabn o tym myśleć..  

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...