Skocz do zawartości
Forum

Plamienia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam dwa miesiace temu miałam miesiaczke i po tygodniu miałam tak jakby plamienia tylko jak na końcu miesiączki czyli takie czyszczenie się. Teraz też tak mam skończył mi się okres ponad tydzień temu i znowu zaczęły się plamienia . Czytałam że to mogą być jakieś choroby . Trochę się boję. Czy któraś z Was miała podobnie ? Nie byłam z tym u lekarza . Iść?

Odnośnik do komentarza

zakażenie na bank, ale do lekarza musisz pójść bo nie wiadomo jakiego pochodzenia, poza tym pomyśl nad może inna anty jeśli w ogóle stosujesz jakąś, bo to może wynikać np z podrażnienia lateksem z prezerwatyw, ja z chłopakiem współżyje dopiero 2 lata (mam 18) i uczę się wielu rzeczy, ale dobra anty to podstawa [reklama usunięta].

Odnośnik do komentarza

Idź do lekarza bo takiego typu rzeczy to może być początek czegoś groźnego albo rośnie ci torbiel, mięśniak etc. no ale lekarz zleci badania i dowiesz się co i jak, a jeśli współżyjesz bez anty. to również o to zapytaj może to infekcja, no i możesz w domu monitorować sobie dni płodne ja mam taki wielokrotnego użytku tester ze śliny

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...