Skocz do zawartości
Forum

Wózek Anex


kotek77

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam wózek marki Anex model e/type i jak najbardziej mogę Ci go polecić. Chociaż jest  przeznaczony głównie do użytkowania w obszarach miejskich, to swietnie radzi sobie również z trudniejszymi powierzchniami:) Do tego jest bardzo zwrotny, lekki i kompaktowy, maluszkowi jest wygodnie, a to jest najważniejsze :) 

Odnośnik do komentarza

Ja zastanawiałam się nad tym wózkiem, ale wybór ostatecznie padł na firmę Larktale, przekonało mnie to, jak szybko się składa, jak jest lekki, zwrotny i funkcjonalny. Spacerówka Chit Chat jest także całkiem tania, bo kosztuje jakieś dziewięć stów. Moim zdaniem warto, bo wózek sprawdza się też w podróży, mieści się w bagażu podręcznym.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem marka Anex ma w swojej ofercie jedne z solidniejszych i najbardziej funkcjonalnych wózku na rynku:) Przywiązują ogromną wagę do jakości wykonania, używają innowacyjnych materiałów, tak aby jak najbardziej ułatwić rodzicom zycie, a przede wszystkim zapewnić dziecku komfort i bezpieczeństwo 

Odnośnik do komentarza
Gość Jolka Lolka

No jednak to drogi wózek. A to że jest drogi wcale nie sprawia, że jest bezpieczny czy bezpieczniejszy od innych wózków. Ja mam euro cart flex z wieloma przypięciami, więc dziecko nie wypadnie i się nie wysunie. A kosztuje połowę tego co anex. Ja nie widze pwoodu żeby płacić dwa razy więcej za to samo 😛

Odnośnik do komentarza
W dniu 3/8/2020 o 9:59 AM, Gość wiki napisał:

anexy sa stabilne i latwo się je prowadzi. dla mnie bardzo dobra jakościowo spacerówka. Nie oszczędzam na bezpieczeństwie swojego dziecka

Osobiście uważam, ze cena Anexów nie nie jest wygórowana czy też przesadzona. Anex to taka marka premium wśród wózków, cena jest jak najbardziej adekwatna do ich jakości

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...