Skocz do zawartości
Forum

Majówki 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Aleksandra no to oby do piątku szybko Ci czas zleciał! Ja mam wizytę w przyszły czwartek więc trochę jeszcze poczekam :D no właśnie widzę, że tak na luziku podchodzisz, ale lepsze to niż wpaść w szał i kupić pierdyliard niepotrzebnych rzeczy :D
MajMaja witaj :) gratuluję, teraz tylko się cieszyć, nie martwić i nie stresować!
Monika mam nadzieję, że Cię żadna choroba nie zbiera!

https://www.suwaczki.com/tickers/w57vikgnznlu1mdk.png

Odnośnik do komentarza

Karo szef mi powiedzial, że jak bym oddała auto to i tak by stało bezczynnie, bo zastępcom auta firmowe nie przysługują :D
Z innej beczki mam pytanie, czy wśród nas są jakieś dziewczyny, które, jak ja, probuja wytrwać w niewiedzy o płci dziecka do porodu, czy tylko ja jestem taka nawiedzona? Wiecie, mając dwóch synów nie ma to dla mnie znaczenia czy będzie trzeci czy też może pierwsza dziewczynka

https://www.suwaczek.pl/cache/73b5b9aaef.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie kochane, doświadczone mamy i te oczekujące pierwszego maleństwa:) dość długo mnie tu nie było już jestem w 17 tygodniu a dziś w nocy zaczęło mnie kłuć w podbrzuszu tak pod pepkiem nigdy wcześniej typowo w tym miejscu akurat nie miałam takich boli. I klucie utrzymuje się do teraz . Nie jest to jakiś silny bol ale doskwiera. Wizytę mam. Dopiero za dwa tygodnie, zastanawiam się czy to pwod do niepokoju i nie iść prywatnie do lekarza.

Odnośnik do komentarza
Gość Aleksandra20

Kath, ja mam odwrotnie bo u nas najmłodszą codziennie pyta o płeć i dlaczego tak długo do maja. Sama też chcę już wiedzieć bo większość doby leżę i wiem jak jest po szwie okreznym, chciałabym już coś kupić. Jak masz coś po chłopcach, albo nie masz nic to może właśnie fajna taka niespodzianka:) Ja teraz leżąc tracę połowę wypłaty bo połowę miałam w umowie zleceniu. Z tego powodu też bym chciała wiedzieć, bo coś koleżanki dla mnie mają z ubranek. Natomiast nie ma dla mnie żadnego znaczenia w jakiego koloru wózku czy w jakiej pościeli będzie dziecko spało.

Odnośnik do komentarza

Hej, a ja mam inne pytanie ja już chyba tu poruszyłam ten temat ale nie jestem pewna od prawie początku ciąży do teraz czuję w brzuchu w nocy takie drgania przy rozciąganiu powiedzcie mi czy te wibracje są normalne? Myślałam że to minie ale nie

Odnośnik do komentarza

Nicolle nie mam pojęcia co to może być i skąd się to bierze, to pewnie nic takiego, ale powiedz lekarzowi, powinien coś poradzić.
Aleksandra nie mam już niczego po chłopakach, z wyjątkiem ubranek, w których wychodzili ze szpitala. Niczego też jeszcze nie kupiłam, może po świętach zacznę coś kompletowac. Jesli wytrzymam w tej niewiedzy to wybiorę neutralne kolory spioszkow, chociaż nie wiem czy mam na tyle silna wolę, tymbardziej, że mama i teściowa żyć mi nie dają i nie rozumieją jak mogłam na ostatniej wizycie powiedzieć lekarzowi, żeby nie mówil jakiej płci jest dziecko :P

https://www.suwaczek.pl/cache/73b5b9aaef.png

Odnośnik do komentarza
Gość Aleksandra20

Kath ja nie lubiłam tych różowych i też miałam wszystko neutralne. Babcia i goście w prezentach już po urodzeniu przynosił typowo dziewczyńskie.

Jak dobrze popitolić o bzdetach..

Nicolle mi to minęło. Niech to lekarz oceni, co to jest. Ja bym stawiała na napina ie ścięgien i nic groźnego ale to jest pytanie do lekarza jednak.

Angellis a to nie żołądkowe? Może zadzwoń do rodzinnego/położnej niech się wypowie czy to trzeba gdzieś jechać czy obserwować.

Ja mam dziś "pracowity" dzień. Najpierw do genetyka, a potem do diabetologa pochwalić się jak ładnie insulinę ogarniam. Skoro mam auto to ja dziś odbieram córkę i gotuję obiad. Dawno tak nie latałam;)

Odnośnik do komentarza

Angellis Polecam magne b6 mi gin polecił jak brzuszek pobolewa to mam brać, a też miałam kujące bóle, dziewczyny ktore przeszły na fb też biorą i sobie chwalą że pomaga
Kath Ja za to bardzo chcę wiedzieć bo chce wiedzieć jakie kolory kupować mogę i co kupować :)
Nicolle Jeśli chodzi o wibracje pierwsze słyszę, ja tak nie miałam ale to moja pierwsza ciąża. Może warto by było o to dopytać gine, wiesz co nas niepokoi i zastanawia trzeba pytać. Mnie mój gin na do widzenia zawsze pyta czy mam jakieś pytania.
Olu Jak się czujesz

Odnośnik do komentarza
Gość Aleksandra20

No i zdenerwował mnie w genetycznej.. Ryzyko zespołu downa z wieku mam 1:146, ale z testu już 1:122 i oczywiście w poniedziałek mam powiedzieć czy się zgadzam na amniopunkcję. Trawię temat. Nie pójdę na amnio w tak zagrożonej ciąży.

Odnośnik do komentarza

Olu Jest temat o NIFT z parę tematów niżej poczytaj co dziewczyny piszą jeśli miałaś pappa to ponoć w większości się mylą i rodzą się zdrowe dzieciątka. Tak czy siak wszystko na spokojnie pomyśleć bo przy zagrożone ciąży faktycznie trudny temat zwłaszcza że to bardzo inwazyjne zabieg
(wiem że ta są różne ale w tamtym wątku poruszają oba zabiegi)

Odnośnik do komentarza

Witajcie. Długo mnie nie było. Mam zły nastrój jakoś. Lekko przeziębiona byłam. Dziś latałam z małą po lekarzach bo mi od paru dni słuch traci. Serio. No okazało się że ma infekcje choć jej nie boli. Dostaliśmy antybiotyk i siedzimy. Jutro mamy wizytę zobaczymy co tam w brzuchu.
Kath też bym chciała mieć niespodziankę Ale mój mąż mówi że oszalałam. Ja bym chciała być zaskoczona. Ciuszki teraz łatwo dostępne A kolor nie ma znaczenia. Takiemu małemu to i tak wszystko jedno.
Aleksandra to statystyka mi pappa jeszcze jakoś wyszła Ale ryzyko przedwczesnego porodu przed 34 tygodniem wyszło mi 1 do 73 więc lipa. Na szczęście to ze względu na moją przeszłość i jedno cięcielekarz cesarskie. Lekarz mi się kazał nie martwić. Głowa do góry.

https://www.suwaczki.com/tickers/7v8r3e3kfbw67eve.png

Odnośnik do komentarza

Azu mam nadzieję, że ból głowy już odpuścił i czujesz się lepiej
Aleksandra jeżeli na usg było wszystko dobrze to jak jak mówią Dziewczyny, to tylko statystyka i pappa bardzo często daje błędny wynik. Na zabieg moim zdaniem się nie zgadzaj bo jest bardzo inwazyjny i jeśli już to jest jeszcze kilka możliwości np. Azu napisała o nifty, głowa do góry, bo Twój Maluszek jest silniejszy niż myślisz. Moja chrzestna urodziła po 40 zdrową jak ryba córeczkę więc naprawdę nie ma się czym martwić, chociaż wiem, że łatwo się mówi

https://www.suwaczki.com/tickers/w57vikgnznlu1mdk.png

Odnośnik do komentarza
Gość Aleksandra20

Dziękuję Wam bardzo.. Chociaż wiem że to durna statystyka i że przecież same moje dane z wywiadu na nią wpływają to przeplakalam całe popołudnie i dalej beczę. Mąż mówi że nie myśmy je zrobili to i nie my się będziemy martwić co dalej tylko Ten z góry.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...