Skocz do zawartości
Forum

Majówki 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Mogłabym prosić tez o zaproszenie do prywatnego ?:) kurczę myślałam ze już się odczepiły ode mnie choroby a znowu od wczoraj jestem cholernie przeziębiona jem czosnek i pije herbatki ale czy ma któraś może sposób na zatkany nos ? Nie mogę przez to spac i rano od razu zwymiotowałam 😕

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie przyszłe Mamusie :) również mam termin na maj, to moja druga ciąża i ogólnie mam mniej czasu na siedzenie na forum, nie to co przy pierwszej 😄 ale postaram się wieczorami zaglądać :) widzę, że jakieś zmiany na forum nastąpiły, o czym ostatnio pisałyście - ostatni raz byłam tutaj 3 lata temu, ale pamiętam, że było inaczej.  Pozdrawiam wszystkich :)

http://www.suwaczek.pl/cache/cff90f92a2.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny jestem pierwszy raz tutaj piszę bo od rana mam lekkie ukłucia w dole brzuch pod pępkem bardziej z lewej sttony jak myślicie to normalne ?ma któraś może podobnie? 🙂 Mój lekarz jest na urlopie a ja panikuję byłam u niego w zeszłym tyg i wszystko było dobrze...22tydzień

Odnośnik do komentarza
W dniu 14/1/2020 o 12:54 PM, Gość Justa napisał:

Hej dziewczyny jestem pierwszy raz tutaj piszę bo od rana mam lekkie ukłucia w dole brzuch pod pępkem bardziej z lewej sttony jak myślicie to normalne ?ma któraś może podobnie? 🙂 Mój lekarz jest na urlopie a ja panikuję byłam u niego w zeszłym tyg i wszystko było dobrze...22tydzień

Hej Justa, spróbuj wziąć "no-spa" , może pomoże. Mi lekarz zalecił przy takich bólach. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Gość Matylda napisał:

Hej Justa, spróbuj wziąć "no-spa" , może pomoże. Mi lekarz zalecił przy takich bólach. Pozdrawiam 

W dniu 14/1/2020 o 12:54 PM, Gość Justa napisał:

 

A jeśli mozesz powiedz mi jaki mialaś eodzaj bólu tzn jak go odczuwalas?i jak często?

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Gość Justa napisał:

A jeśli mozesz powiedz mi jaki mialaś eodzaj bólu tzn jak go odczuwalas?i jak często?

To był dosłownie dwa dni ciągnięcia i kłucia, panikowałam i po telefonie do lekarza wzięłam no-spę i minęło 🙂

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny polećcie wasze macierzyństwo dobremu Bogu.
Kochane kobiety czy próbowałyście powierzyć sprawę poczęcia dzieciątka dobremu Bogu? Moja siostra nie zachodziła w ciążę przez wiele lat zaczęla modlić sie na Różańcu i odrazu zaszła w ciążę. Jest wiele świadect par którewy modliły ptomstwo, na które nie mieli szans według lekarzy. Bóg jest Bogiem miłości,cudów, miłosierdzia,wierzę że Was wysłucha. Bóg was kocha i chce waszego dobra czasami trzeba być poprostu cierpliwym i nie poddawać się. Powierzcie to Jemu i Jego Matce i naszej Mamie kochanej Maryi. Poproście o modlitwę wstawienniczą np. we wspólnotach lub kapłana,zamówcie Msze Świętą. Bóg Was kocha i chce Waszego szczęścia tylko dajcie Mu szansę ,otwórzcie się na Jego Miłość.Rozumiem jak zalezy Wam na dzieciatku. Znam przypadek gdzie dziewczyna 7 lat starała się o dzieciatko, nic nie pomagało, i na modlitwie wstawienniczej którą słuchała przez internet stał sie cud, została uzdrowiona przez Pana Jezusa, ksiądź który prowadził ta modlitwę miał poznanie od Pana Boga że oglada tą modlitwę kobieta ,która pragnie mieć dzieciątko a nie może z jakiś przyczyn zdrowotnych i że w maju pocznie dziecko bo została uzdrowiona i tak się stało. Niedawno urodziła. Polecam bardzo stronę wspólnoty na której przez internet są prowadzone modlitwy wstawiennicze, są Msze Swiete z modlitwą o uzdrowienie. Można odsłuchac i pomodlic się nawet przez internet. Nie poddawajcie się kochane, uwierzcie, Bóg Was kocha. Nie ustawajcie w modlitwie,wierze że będziecie mieć upragnione dzieci.
Tu jest strona tej wspólnoty i tam też są linki do modlitw,dużo modlitw wstawienniczych jest też na You Tube.
https://mimj.pl/?fbclid=IwAR3AvkOeq558ifzLXJhagtq10tlYK1mY6wm6FVRgTIDfRS...
Spróbujcie jeszcze postu w intencji poczecia dziecka, niektóre sprawy można wyprosic tylko postem i modlitwą. Polecam też modlitwę o uwolnienie od skutków zła w życiu waszym i waszych rodzin, słyszałam niedawono świadectwo o parze która starała się o dziecko i nic im nie pomagało, dopiero po pokucie za skutki grzechu w rodzinie zostali uwolnieni przez specjalna modlitwę w tej intencji i dziewczyna po 2 tyg modlitwy zaszła w ciążę. Tak jak ponosimy na czasami na ciele skutki złych wyborów i np chorujemy tak i na duchu. Myślę że Pan Bóg chce abyście to wiedziały. Wiara to oddanie się Bogu bez reszty. Jeśli Bóg jest na pierwszym miejscu wszystko inne jest na właściwym. Metoda in vitro jest niewłaściwa. KZamraża się zarodki, niekiedy niszczy, co jak zostaną nadliczbowe, będziecie się zawsze o to martwić.Bóg pragnie waszego szczęścia i kocha Was.
https://www.facebook.com/modlitwaopotomstwo/
https://www.facebook.com/modlitwaopotomstwo/posts/165467834878229

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...