Skocz do zawartości
Forum

Majówki 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Kath myślę że to dobre różnice wieku. Już obu masz prawie samodzielnych bo 3.5 to już fajny dzieciak pomocny będzie. U mnie nieco gorzej bo najstarsza będzie mieć rocznikowo 9 lat Ale jest leżąca więc na pewnym etapie będę mieć "blizniaki" dopóki najmłodszy nie zacznie chodzić. Oba karmic co 3h, zmieniać pampersy tu już dużo ciężej.

https://www.suwaczki.com/tickers/7v8r3e3kfbw67eve.png

Odnośnik do komentarza
Gość Aleksandra20

Na otwartym forum trudno mi powiedzieć o mojej córce. Bywa bardzo ciężko choć ostatnie 3 lata pracy bardzo ją zmieniły. Różne miewałam też myśli.. Wyobrażam sobie, że to co Wy przechodzicie to jest mega trud. Dziecko ma rękę czy nogę złamaną i jest kosmicznie trudno, a tu... Widać wiele w Was miłości, że ta rodzina Wam się nadal rozwija i zmienia.

Odnośnik do komentarza

Witajcie
No u mnie też będzie spora różnica, starszy syn ma 14 lat młodszy 12, jak się urodził młodszy to ciężkie początki były bo tamten wtedy 2latek bardzo był zazdrosny A ja sama wtedy byłam bo mąż niedługo po urodzeniu wyjechał i tak sama byłam przez ponad 3mc,potem babcia wróciła usa jak mały miał pół roku to już było lżej. A teraz jeszcze nie wiem jak się zachowają bo wiek buntu no i jeszcze do końca się nie oswoili

Suwaczek z babyboom.pl

Odnośnik do komentarza
Gość Aleksandra20

Ja też nie korzystam z fb itp. Jakby ktoś coś prostego znalazł to chętnie się przeniosę, ale tu też jest ok, tylko bardziej osobiste informacje o rodzinie chowam.

U mnie dziś bardzo zła noc. Prawie nie spalismy. Gdyby nie wizyta popołudniowa u ordynatora to byśmy pewnie pojechali na SOR. Nie byłam w stanie sama wrócić z kibelka do łóżka. Mdlałam, cukier wysoki, ciśnienie 145/118,a za parę chwil 80/50. Ja już nie czuję bólu skurczy ale były. Diabetolog dziś dołączyła insulinę do posiłków,bo ja głodna jestem,niedozywiona,waze nadal tyle samo co w 8tc.

Odnośnik do komentarza

Karolina jeśli chodzi o fb to mamy, ale właśnie część tu została bo nie wszyscy lubią fb.
Ja wczoraj szukałam for, może źle szukałam. Bo mało co albo jakieś dziwne były i jakbyście chciały możemy sprawdzić jak działa fora.pl
Znam sama z siebie aplikację na telefon KakaoTalk i wiem że jest też spoko bo grupy z gierki tam mamy ale to już do was zależy w razie co poszuka się coś innego, zobaczcie to forum najpierw

Odnośnik do komentarza

Ola mi w poniedziałek lekarz sprawdzał szyjke na usg i wszystko było super, a od wtorku czuje to charakterystyczne niby szczypanie i klucie i dobrze wiem co to oznacza, zaczyna się skracac. W poprzednich dwoch ciazach później mi się tak dzialo, bo ok 27 tc, brzuch też mi się twardy robi także za chwilę pewnie dołączę do Ciebie i razem sobie polezymy.

https://www.suwaczek.pl/cache/73b5b9aaef.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...